Windows 7 תקוע - מצב רגיל \ מצב תיקון \ מצב בטוח \ דיסק recovery - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 תקוע - מצב רגיל \ מצב תיקון \ מצב בטוח \ דיסק recovery

Psy

Recommended Posts

ניסיתי את כל האפשרויות הנ"ל, גם ה Windows 7 Repair/Recovery CD לא מצליח לעלות את ווינדוס.

במצב רגיל הווינדוס נכנס ללופים בלי הפסקה בזמן הטעינה - שמתי לב למסך כחול שמופיע ממש לכמה מאיות, אי אפשר היה לראות מה כתוב שם והמשיך בלופים של הפעלה מחדש.

במצב בטוח הוא נתקע על הטעינה של הקבצים

במצב תיקון ובבוט דרך RECOVERY CD הוא יעני עולה אבל נתקע על המסך הכחול הראשי לפני שהמערכת עולה....

אין לי כל דרך להיכנס לווינדוס ולנסות למחוק\לשנות קבצים , REG, או כל דבר אחר.

לא זכור שהותקן משהו חריג, אולי עדכון אוטומטי של ווינדוס, שכרגיל חירבן שוב את המערכת.

Windows 7 64bit

נייד של dv6

מקווה שמישהו יוכל לעזור כאן.

תודה על כל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות גם שלא עדכון אוטומטי של ווינדוס,

המחשב החל לעבוד בצורה איטית מהרגיל, כשנעשתה הפעלה מחדש הוא החל להיכנס ללופים - לא לזוז.

בסופו של דבר הריקוברי דיסק עלה אבל מאוד מאוד לאט, לקח לו מעל 12 שעות, ניסיתי לבצע תיקון, עושה רושם שזה לא עשה כלום, המחשב עדיין נתקע בשלב עליית הווינדוס בכל תצורה שאני מנסה לעלות.

עלה חשד שהזיכרון נדפק, עשיתי בדיקה דרך הביוס - גם של ההארדיסק וגם של הזיכרון, הכל תקין.

ניסיתי להחליף בין הסלוטים, עדיין שום דבר...

בביוס מופיע כאילו הזיכרון תקין - 4 ג'יגה. (2 כרטיסים של 2 ג'יגה כל אחד).

מה עוד אפשר לעשות?

להזמין כרטיס זיכרון חדש אולי יכול לפתור משהו?

הנייד הספציפי הוא DV6 1340ej

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי שאני מבטל את האוטו-ריסט שהוא עושה בגלל שגיאה, ההודעת שגיאה בBLUE SCREEN היא unmountable boot volume

לפחות יש דרך לנסות לבדוק \ לשחזר את החומר שיש על ההארדיסק? - מבלי להעביר אותו למחשב אחר, כי אין לי.

מישהו מכיר פורום פעיל מומלץ שאני אפרסם שם את ההודעה הזאת (ואת שאר ההודעות שיהיו בעתיד) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

loop - מעדיף לא לפרמט את הדיסק, רק באופציה ממש אחרונה, כי היו עליו קבצים חשובים מאוד של פרוייקטים וכ'ו.

ivan - כשאני מכניס את הריפייר CD הוא עולה, נותן לי לבחור שפת מקלדת ואז נתקע על system recovery options הוא מזהה את המערכת ווינדוס 7 בכונן אבל זה תקוע על המצב הזה המון המון זמן ולא מגיב מבלי אפשרות לעשות NEXT או OPEN DRIVERS.

פעם אחת רק בהתחלה הצלחתי אחרי המון שעות שזה סיים להיטען לבצע את האפשרות הראשונה - REPAIR, זה סיים גם אחרי עוד מספר שעות לא מבוטל אבל לא תיקן שום דבר..

נזכרתי שיש לי דיסק של hiren bootcd - אגב, מומלץ בחום שיהיה זמין תמיד, כבר סידרתי איתו כמה פעמים מחשבים בעבר.

אחת מהאפשרויות שם היא MINI - שזה יוצר כונן וירטואלי עם מערכת קלה של וככה אתה יכול לפחות לגשת לכונן ולגבות דברים (מה שהיה לי הכי חשוב).

ניסיתי לבצע דרך הCMD בדיקת דיסק לכונן עם המערכת WIN7 כמובן, הוא רשם שניתן יהיה רק בהפעלה מחדש, אבל לא משנה איך תנסה להפעיל מחדש המערכת זה כל פעם יווצר מחדש ככה שהוא לא 'זוכר' שהגדרת לו שבהפעלה הבאה הוא יבדוק את הכונן.

השתמשתי בכלי של - בדיקת שגיאות כולל סימון תיקון שגיאות אוט' וסריקה של סקטורים פגומים וניסיון לשחזר אותם.

סיים את התהליך, גם לא ממש עזר... עדיין הווינדוס לא עולה .

ניסיתי עוד דבר - בתיקיית נכנסתי לתיקייה winsxs ומחקתי את הקבצי pending.xml של העדכוני מערכת, במחשבה שאולי זה מה שתוקע אותו מלעלות.

גם לא ממש שינה משהו.

בקיצור אני אנסה להשיג דיסק התקנה של 7 ודרכו לנסות לשחזר\לתקן את המערכת

האופציה האחרונה היא לפרמט את הכונן ?

אין איזה סבירות כלשהי שהלוח אם נדפק? כי המסך הכחול הראה שכנראה מדובר בבעיית חומרה כלשהי.

אגב, שום דבר לא מחובר למחשב, גם הUSB של העכבר האופטי ניתקתי ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בסוף זה הצליח להריץ את הchkdsk ...

לקח לו הרבה זמן גם לתקן את הסקטורים הפגומים.

כשביצע ריסט שוב חזרנו ללופ הרגיל ...כאילו שום דבר לא עזר.

לפני שאני מתייאש סופית מהמחשב הזה, יש עוד הצעות?

אין סיכוי שזה הלוח אם נדפק נכון? אם כן, איך אפשר לגלות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שלא הלוח אם נדפק. בדרך כלל אם הלוח אם נדפק אתה אפילו לא היית עובר את מצב נתוני הביוס שלפני טעינת חלונות. זה במצב אופטימי.

חוץ מיזהאני לא יודע אם יש לך מלוחות החדשים אבל בחלקם יש צג קטן של מספרים שבדרך כלל כתוב בו את המספר של הבעיה כפי שיפורט לך בספר הדרכה, שהלוח זיהה ברכיב זה או אחר.

טיפ להבא אני אישית חילקתי את הדיסק הראשי ל-C עם עם כ 10-20% בשביל מערכת הפעלה והתקנת תוכנות.

כל השאר ב-D כל SETUPS INSTALLS מדיה שמירות ועבודות.

זה מאוד מסדר ברגע שאתה יודע שהלך משהו ואין לך ברירה אלה לפרמט, הכל נישאר על D ואתה בשימחה זורע הרס וחורבן ב -C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

טוב לדעת שהסבירות שזה הלוח אם היא נמוכה מאוד, אכן המחשב היה מחולק ל2 כוננים, יותר נכון 3 - אחד מהם היה כונן גיבוי של המערכת, אין לי כל כך מושג איך להפעיל אותו.

השגתי דיסק מקורי של ווינדוס 7 64BIT כמו שמותקן לי במחשב, עשיתי בוט דרך ה CD, זה מעלה את התוכנית התקנה, אחרי שאני בוחר שפה וכו' ומאשר הוא תקוע על "תוכנית ההתקנה מתחילה" ולא זז לשום מקום כבר הרבה זמן.....

יש עוד משהו לעשות?

איך ניתן לפרמט את כונן C? (דרך הhiren boot בmini להיכנס לcmd ולבצע format X: *.*, ואז להכניס שוב את הדיסק התקנה של , השאלה מה אם הוא שוב ייתקע על 'תוכנית ההתקנה מתחילה'?)

@ארט טייטום - הלייב סידי של זה המקביל של היירן בוט של הווינדוס? יש לו יתרונות עליו? כי בהיירן אפשר לעשות ממש הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIVE CD זה קונספט בו המערכת עולה מהCD ללא צורך בהתקנה.

יש הרבה סוגים של LIVE CD למערכות הפעלה שונות, עם חבילות תוכנה שונות.

יכול מאוד להיות שהמחיצה הלוגית על ההרדיסק התחרבשה ודורשת פירמוט.

יש אפשרות גם שההרדיסק נדפק פיזית ודורש החלפה.

אם תעקוף את ההרדיסק ותבדוק עם LIVE CD תוכל לוודא (במידה מסוימת) שהבעיה נובעת מההרדיסק (לוגית או פיזית).

אני מציע לפרמט את ההרדיסק ולעשות בדיקת תקינות עם תוכנה מתאימה.

ואם הכל נראה טוב, נסה להתקין מחדש וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכיפאק תודה!

איך אגב מומלץ לפרמט את הכונן בהארדיסק, אם זה משנה בכלל, הדרך היחידה שיש לי כרגע לפרמט זה דרך היירנס בוטסידי עם המיני - דרך הווינדוס הזה לעשות פורמט לכונן (לחצן ימני) או שעדיף לעשות דרך ה CMD ?

אגב על איזה לייב סידי אתה ממליץ? ראיתי יש המון סוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור התחרבן לגמרי, אולי גם הכונן דפוק חלקית, כשאני מנסה להריץ שוב את המיני אקספי דרך ההיירנבוטס או כל דיסק של ווינדוס 7 הוא נתקע בעלייה של המערכת....

ככה שאני לא יודע איזה דרך נשארה לי לפרמט אותו.

אתמול איכשהו הוא הצליח להיכנס לווינדוס 7 הרגיל במצב של לפני הגסיסה - בקושי זז

הצלחתי לעשות תיקוני רג'יסטרי, לבדוק וירוסים כדי לשלול הכל, לנקות כל מיני זבל שהצטבר, לעשות סריקה לכל הדיסקים, לתקן, אפילו עדכונים של ווינדוס 7....

שום דבר. בהפעלה מחדש כאילו כלום.

כל זה בזבוז של שעות על גבי שעות....

נחליף את ההארדיסק ואם זה לא יעזור נעיף את המחשב זבל הזה

אגב הקטע המצחיק - שפחות משבוע מאז פגה האחריות שנתיים של על המחשב - הוא נדפק...

נכון שזה אולי צירוף מקרים ואולי לא, אבל ל אני לא מתקרב יותר..

יש אגב איזה מתאם usb להארדיסק של הנייד הזה שאני אוכל לחבר אותו לכל מחשב רגיל ולגבות, מה שאפשר כמובן אם אפשר, כמו בן אדם?

מצורפות תמונות של המחבר וההארדיסק-החיבור שלו

אגב איך נקרא החיבור הזה של ההארדיסק? ATA\SATA מה? זה לא חיבור רגיל.... לא הצלחתי למצוא לא בחוברות שמצורפות למחשב, לא במפרט באינטרנט וגם לא באתר הרשמי של - שמן הסתם כבר העלימו את הדגם הזה כאילו מעולם לא היה קיים...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...