מחפש להחליף בקרוב את הIPHONE 3 שלי.. תקציב, עד כ2000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש להחליף בקרוב את הIPHONE 3 שלי.. תקציב, עד כ2000 ש"ח

TripMan

Recommended Posts

המועמד המוביל שלי כרגע הוא ה DESIRE HD , רציתי לדעת מה אתם אומרים עליו?

ד"א - במידה ואני רוכש אותו בחנות פרטית, ומגיע לאורנג' עם החשבונית אני זכאי להחזרים מהם?

כרגע אני נמצא במסלול חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב בואו נגיד עד 2000 ש"ח - רצוי מן הסתם כמה שפחות.

הצרכים , למען האמת כרגע אני עם אייפון 3 ואפשר להגיד שאני רק מתקשר ומסמס.

ביטלתי את החבילת אנטרנט שלי ממזמן - כרגע אני רוצה לרכוש סמארטפון חדש ולהוסיף חבילת גלישה ובכך לנצל באמת את היתרונות של הסמארטפון.

מה שחשוב לי בפלאפון :

שהמצלמה תהיה טובה

שהרמקול(ספיקר) יהיה חזק

שלא יהיו בעיות של קליטה

שישמעו טוב את שני הצדדים

שמגוון האפליקציות יהיה מגוון

מעדיף שלא לחזור למערכת הפעלה - רוצה לעבור למ"ה פתוחה כמו אנדרויד.

זהו בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

באותו מחיר יש את ה- Sensation, שמציע מפרט חזק יותר שיבוא לידי ביטויי עם העדכון לאנדרואיד 4 (שתתמוך במעבדים כפולי ליבה). אבל בגדול שני המכשירים מעולים ופחות או יותר שווים.

יש גם את ה- Atrix 4G, אם כי הוא לא יהיה הבחירה הראשונה שלי, אין לו גלאם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שה-Xperia S הוא מכשיר חד ליבתי, הוא מעמיד תחרות קשה ל-Sensation. אתם יכולים לראות בהשוואה כאן שההבדלים זניחים, ושיש מקומות בהם הארק לוקח ומקומות בהם הסנסשיין לוקח. ההבדל כנראה יהיה מורגש יותר לאחר שיקבלו ICS, אבל בכל זאת, המכשירים פחות או יותר שווים. כדאי לשים לב ליתרונות/חסרונות אחרים חוץ מהמעבד ועל סמך כך להחליט (לדוג' עיצוב או מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב השתנה?

אמרת 2000, הסנסיישן עולה 1994 ש"ח בדיוק (ע"פי Zap).

כמו שכבר נאמר פה, Desire HD יהיה בחירה מאוד לא נבונה כיום.

במחיר זול יותר (ב-40 ש"ח אבל בכל זאת) אתה יכול להשיג את ה- Motorola Atrix 4G שעדיף משמעותית.

Desire HD עולה 1792 ואילו ה-Atrix 4G עולה 1750.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב השתנה?

אמרת 2000, הסנסיישן עולה 1994 ש"ח בדיוק (ע"פי Zap).

כמו שכבר נאמר פה, Desire HD יהיה בחירה מאוד לא נבונה כיום.

במחיר זול יותר (ב-40 ש"ח אבל בכל זאת) אתה יכול להשיג את ה- Motorola Atrix 4G שעדיף משמעותית.

Desire HD עולה 1792 ואילו ה-Atrix 4G עולה 1750.

אפשר לדעת מה יהיה בדיוק בבחירה הזאת כ"מאוד לא נבונה"?

למען האמת בא לי פלאפון מחברת בעיקר בגלל הממשק שמאוד התאהבתי בו.

אני די סולד ממוטורולה.

בנוסף למען האמת , קצת כבד לי לנצל את התקציב המלא ואני מעדיף פחות להוציא.

נ.ב - יש מצב שלבסוף אני אקח את הסנסיישן אחרי הכל, ראיתי עכשיו בגוגל השוואות ביניהם והשיפורים בו שווים את התוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הDesire HD הוא בחירה לא נבונה ?

קודם כל ,המסך שלו הוא לא בדיוק "תענוג" ובהתחשב בזה שזה החלק במכשיר שאתה הולך לבהות בו הכי הרבה כדי לפחות שהמסך יהיה איכותי ,ורוב מסכי הLCD במכשירים החדשים עושים עבודה מכובדת ..

שנית , הסוללה ...הסוללה, יותר כמו המחסור בסוללה , המכשיר הזה עם מסך ה4.3" הלא מאוד חסכוני שלו מגיעה עם של 1250mAh ,אפילו לאייפון 4/S יש של 1430mAh וזה עוד עם מסך LED חסכוני מאוד וגם העובדה שהוא קטן יותר .. רוב מכשירי האנדרואיד היום מגיעים עם של 1500mAh ויש כאלו שאפילו עם יותר .. ובלי קשר זה מכשיר ישן שלא נתמך יותר- אין את ממשק הSense החדש (3/3.5) ועוד מעט בכלל יוצא 4 ,לא שמעתי על שום כוונה של החברה להוציא לו עידכון לICS .. מה שהופך אותו לביזבוז גמור של כסף ,הסנסשיין לעומת זאת הוא בחירה הרבה יותר חכמה במיוחד בפחות מ2000 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הDesire HD הוא בחירה לא נבונה ?

קודם כל ,המסך שלו הוא לא בדיוק "תענוג" ובהתחשב בזה שזה החלק במכשיר שאתה הולך לבהות בו הכי הרבה כדי לפחות שהמסך יהיה איכותי ,ורוב מסכי הLCD במכשירים החדשים עושים עבודה מכובדת ..

שנית , הסוללה ...הסוללה, יותר כמו המחסור בסוללה , המכשיר הזה עם מסך ה4.3" הלא מאוד חסכוני שלו מגיעה עם סוללה של 1250mAh ,אפילו לאייפון 4/S יש סוללה של 1430mAh וזה עוד עם מסך LED חסכוני מאוד וגם העובדה שהוא קטן יותר .. רוב מכשירי האנדרואיד היום מגיעים עם סוללות של 1500mAh ויש כאלו שאפילו עם יותר .. ובלי קשר זה מכשיר ישן שלא נתמך יותר- אין את ממשק הSense החדש (3/3.5) ועוד מעט בכלל יוצא 4 ,לא שמעתי על שום כוונה של החברה להוציא לו עידכון לICS .. מה שהופך אותו לביזבוז גמור של כסף ,הסנסשיין לעומת זאת הוא בחירה הרבה יותר חכמה במיוחד בפחות מ2000 שקל .

SENSE 3 עובד על הDESIRE אבל בקטנה.

כמו שרשמתי , אני חושב שלבסוף אני באמת אקח את הסנסיישן, אני חושב שאני אקנה אותו מDIM PHONE שם המחיר 2049.

בעניין כרטיס הזכרון , אתם אומרים כדאי לקחת 16 GB ? [בKSP יש MICRO SD HC של ב85 ש"ח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...