מה הנשק האפקטיבי ביותר עבור המקצועות השונים ב BF3? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הנשק האפקטיבי ביותר עבור המקצועות השונים ב BF3?

T0xicPie

Recommended Posts

שמתי לב שברוב הפעמים יוצא לי לירות על שחקנים בטווחים בינוניים עד ארוכים, בדר"כ תוך כדי תנועה ותמיד ללא שימוש ברגליות (אני לא עורב לעוברים ושבים, אני מבחין במישהו ואין זמן לפרוס את הדבר הזה).

מה לדעתכם הנשקים שהכי יעילים בכל מקצוע לסוג ירי הזה (אם לקחת בחשבון רטע, נזק, קצב אש, גודל מחסנית, טווח)?

לדעתי:

Assault: F2000/FAMAS

Eng: SCAR-H

Support: MG36

Recon: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים לגבי הGRIP, מוסיף הרבה לכל ...

יש בASSUALT את הAEK971 שהוא רצחני (מעדיף אותו על F2000 ואפילו על הFAMAS)

בENG יש כמובן את הSCAR והG36C

SUPPORT - אני אישית מאוד אוהב את הM27 IAR, התרגלתי אליו מאוד

ובRECON זה קצת יותר בעייתי - יש את הM98B שהוא אימתני, את הSV98 והL96 שמאוד נוחים ויש את הMK11 שהוא אפקטיבי מאוד.

בסופו של דבר הדברים גם משתנים ממפה למפה ומסגנון משחק אחד לאחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מה שכתבתם לגבי כך שזה משתנה בין המצבים השונים, ולכן תיארתי את התרחיש הנפוץ ביותר עבורי.

אגב, נראה לי שבגלל סגנון המשחק שלי אני לא מצליח להתחבר ל Recon, לא מצליח לעמוד ולצלוף - איך שאני ננעל על מישהו, יורים בי עם מסוק / טנק / רובה צלפים / כל האפשרויות גם יחד.

דרך אגב אתמול היו שני סיבובי משחק כיפיים ביותר שהיו לי ב BF3 עד היום.

שיחקתי בשרת אירופאי עם 64 שחקנים במצב CQ Large ומפות B2K (לא זוכר את שמו, משהו בסגנון "Old Men Gaming") - היה פשוט מדהים.

קבוצות מאוזנות (שנייה אחת לא שמים לב ומאבדים את ההובלה), רכבים וכלי טיס שמשתמשים בהם כמו שצריך (תוקפים נק' על הקרקע ולא סתם מרחפים בקרבות א-א), בקיצור חוויה.

היה שלב שבו הקב' השנייה תפסה את כל הטנקים והנגמ"שים והנה מיד שחקנים עושים Spawn עם מוקשים, RPG ו C4 בזמן שמישהו על מגדל סימן את כל הרכבים של האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מתחבר לENG , וואללה קשה לי איתו, גם קצת קשה לי עם הSUPPORT (אבל פחות מהENG) לעומת זאת, סבבה לי עם הASSAULT ועם הRECON - כל אחד וסגנון המשחק שמתאים לו...

החיבור שלי לRECON נובע מסיבה אחת ויחידה - נקמה.

כשאני נכנס לשרת (ב99% מהמקרים) אני על ASSAULT ואז לא הספקתי לזוז מטר וכבר איזה צלף מוריד אותך, זה מחרבש לי את כל המשחק.

אז אני עובר לRECON ומתחיל להוריד אותם אחד אחד ואפילו כמה פעמים עד שהשטח מתפנה וחוזר לASSAULT.

הבעיה בASSAULT זה שאין הרבה תחמושת והרבה שחקנים לא זורקים תחמושת על הקרקע בשביל אחרים...

אם אני נופל על קבוצה כזאת, אני עובר לSUPPORT ומשחק בשביל עצמי....

בשורה התחתונה, זה לא הנשק, זה מי שמחזיק אותו :D, אם אתה בקבוצה (דגש על המילה קבוצה) טובה, זה לא משנה איזה יש לך, יחיו אותך, יתנו לך תחמושת ויסמנו לך מטרות (או שאתה עושה את זה בשביל האחרים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את השבועיים הראשונים שלי "בזבזתי" על ENG, המשכתי להתעקש עליו כי הייתי בטוח שזה המקצוע היחיד שנותן את כל האפשרויות - נגד חיילים, נגד טנקים ונגד .

כששיחקתי איתו לא הצלחתי להתקדם, הייתי מסיים משחק עם 5 הריגות ו 1000 נק' במקרה הטוב.

היום אני לא נוגע ב ENG, הנשקים שלו חלשים מאוד נגד חי"ר, צריך איזה 3 טילים כדי להוריד טנק (בתנאי שלא תקבל פגז לראש בינתיים) ועל ומסוקים אני בכלל לא מדבר - לטייס הכי קל בעולם להתחמק מנעילה של stinger.

לעומת זאת SUPPORT 8) , אתמול חימשתי ג'יפ ב 3 מטעני C4, טסטי איתו לתוך דגל ששמרו עליו 3 חיילים וטנק עם שני חיילים. קפצתי מהג'יפ לפני שפגעתי בטנק ואז פוצצתי את ה C4. מהפיצוץ נהרג צוות הטנק ושני חיילים. החייל השלישי שנשאר המום מהכאוס סביבו לא הבין בכלל מה פגע בו כשגמרתי אותו עם MG36.

מכונית תופת, ואנשים אומרים שאין מה ללמוד מהערבים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל כמות הטנקים הענקית שיש בכל מפה אני משחק כמעט בקביעות עם ENG או SUPPORT, הG36C \M4A1 עם FOREGRIP ו HEAVY BARREL עם כוונת הולוגרפית פשוט מחסלים אנשים!! אם חסר לי קצת דיוק אני מעביר למשני ומסיים אותו עם ה M1911, במקרים הכי גרועים שפשוט לא מצליחים לכוון יורים איזה RPG וגומרים אותואבל זה רק כשחייבים!

בSUPPORT אין בכלל שאלה על איזה לקחת , הM27 IAR פשוט מדהים!! איתו אני משיג את הניקוד הכי טוב ובאמת שככה אני מצליח לעזור הכי טוב לקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחרשתי על assault ועל engineer , הגיע זמנו של support שבו אני הכי נהנה כרגע, עם נשקים כמו MG36 ו- RPK-74M ,לספק תחמושת ולפוצץ לטנקים ורכבים את הצורה עם C4 (הכי כיף לשים את הC4 על ג'יפ ולצאת מהרכב שניה לפני שהוא מתנגש טנק ואתה לוחץ על ההדק)

מי צריך יותר מזה ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה מאוד תלוי.

אני כמעט ולא משחק assault אחרי שפתחתי את הכל. בהתחלה ה-M416 היה אהוב עלי, למרות שה-M16A3 אמור להיות טוב יותר ולכן חזרתי אליו כ-allrounder. ה-FAMAS\AEK\F2000 טובים רק לטווח בינוני-קרוב. ה-G3 פשוט מטורף לטווח בינוני-רחוק.

כ-engineer לטווחים ארוכים-בינוניים SCAR, טווחים קצרים M4, בינוניים-קצרים AKSu, לשימוש כללי G53.

כ-support טווחים ארוכים PKP עם bipod בינוניים עם foregrip או MG36.

כ-recon ה-L96 או ה-M40 למי שאין B2K ההבדלים זניחים. אם בא לי לשחק יותר marksman מ-sniper אז SKS.

בנשקים הכללים עושים חייל

USAS, P90, P19, AS VAL

אקדחים

1911 או מגנום עם כוונת אם לקחתי shotgun.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום יתרון אובייקטיבי ל-G36C על ה-M4, ל-M4 קצב אש גבוה יותר זמן טעינה קצר יותר ויותר מדוייק.

מה יש להסתדר? ה-M27 \ RPK מתנהגים בדיוק כמו הרובי סער רק עם מחסנית גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...