השילוש הכי משתלם ב1.1K לשימוש כללי וקצת OC - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השילוש הכי משתלם ב1.1K לשימוש כללי וקצת OC

IG

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

FYI 200MHZ extra won't be noticed in most cases.

If you are looking for something to give great price / performance ratio and want to feel like you got more than you paid for you can buy a triple core ATHLON2 and hopefully will be able to open the 4th - it is a lot more significant than a 5% OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא הבנתי מה השימושים. להרצת אתה יכול להסתפק ברכיבים מלפני כמה שנים.

המטרה זה לא רק הרצה של מערכת ההפעלה... מה אני צריך מחשב שיודע רק לפתוח וינדוס :P

זה גם למשחקים קלים (יחסית), (פלאש וסרטים בסטרימינג) ושאני אוכל לפתוח הרבה במקביל בלי שהמחשב יתחיל לצלוע.

FYI 200MHZ extra won't be noticed in most cases.

If you are looking for something to give great price / performance ratio and want to feel like you got more than you paid for you can buy a triple core ATHLON2 and hopefully will be able to open the 4th - it is a lot more significant than a 5% OC.

אני לא רוצה לשחק עם לנסות לפתוח את הליבה... עד כמה שהבנתי זה יכול להרוס לי את כל המעבד ולעשות בעיות... הOC זה משהו שאני רוצה בתור אופצייה. אם בעוד כמה שנים המעבד לא יספיק לי ו200MHZ יקלו עליו קצת ויאפשרו לי לדחות את הקניה של מחשב חדש בעוד קצת זמן (כ-5 שנים עם המחשב הנוכחי שלי :-X ... הוא עכשו בן 11... עוד מעט בר מצווה) אז הרווחתי. כאמור- גם מעבד מלפני כמה שנים מספיק כדי להריץ את רוב הדברים. לוח לעומת זאת זה יותר בעיה. (אם היה לי לוח עם צ'יפסט NFORCE2 ולא KT400 הייתי יכול לדחות את הקניה של המחשב אפילו בעוד כמה שנים :smile1: , אבל בזמנו לא היה לי את ההפרש של ה200 ש"ח ולא התייעצתי עם האנשים הנכונים... PCTIP...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך שכח מ-OC.

זה מה שהייתי קונה:

מעבד:

[..] INTEL 2300 : CORE I5, S1155, 2.8Ghz - BOX ₪832

לוח אם:

[..] ASROCK H61M/U3S3 - זמין במלאי ₪396

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪95

כמות:2

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪1418

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, בשעה טובה תגובה לעניין!

אם אני יורד מOC אז הייתי רוצה לרדת ל1100~1200 ש"ח.

אולי i3 2100 או משהו כזה?

ויש אפשרות להכניס לוח של או ג'יגבייט?

מה עם מערכת AMD? אי אפשר להרכיב משהו חזק יותר בפחות כסף (בדגש על פחות כסף)? אני לא צריך USB3 וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לקבל מערכת של AMD. לא חזקה יותר כמובן, אבל כן 4 ליבות:

מעבד:

[..] AMD FM1 A8-3870K 3.0GHz UNLOCKED + HD6550D ₪695

לוח אם:

[..] ASROCK A75M-HVS ₪369

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪95

כמות:2

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪1254

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה משמעותי שזה 4 ליבות ולא 2?

לא שווה לקחת כפול קצת יותר חזק ולהשקיע עוד בלוח?

ואני לא ממש סומך על הלוחות של אסרוק...לכמה חברים היה ניסיון רע איתם... יש מצב להמלצה ללוח אחר?

תודה רבה על העזרה!

עריכה:

מה עם השילוב הזה?

[table][tr][td]מעבד :[/td][td]

[/td][td]

₪ 355

[/td][td][/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][table][tr][td]transparent.gif[/td][/tr][/table][/td][/tr][tr][td]

לוח אם :

[/td][td]:[/td][td]

[/td][td]

₪ 458

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה הקודמת...

אני לא יודע מה ההבדל בין הלוחות. ממה שאני כן יודע, חשוב מאוד צ'יפסט איכותי, ביוס עם ממשק נוח ויצרן אמין.

מה שאני צריך זה לפחות 6 . לא ממש צריך USB3 ולא כרטיס מסך מובנה.

ואני חושב שאני יכול להסתפק גם בשתי ליבות עבור מולטיטסקינג. וב700 ש"ח למעבד אני לא יכול כבר לקחת את ה- i3 2100?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...