השילוש הכי משתלם ב1.1K לשימוש כללי וקצת OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השילוש הכי משתלם ב1.1K לשימוש כללי וקצת OC

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מעוניין בבקשה בהמלצה ללוח + מעבד + זיכרון שישמשו לעבודה כללית (הרצה של WIN 64 ביט) עם אופציה לOC קל במידת הצורך (= לוח יציב, רצוי או גיגבייט)

אני לא מחפש חיבורים מיוחדים בלוח, רק 6 לפחות, ולא חובה 3.0. בלי כרטיס מסך מובנה, לוח בגודל רגיל (לא מיני)

4 גיגה בתצורה של 2 סטיקים (אם לא נכנס 4 גיגה אז בעיקרון גם 2 יספיקו, בתצורה של סטיק אחד)

מעבד רצוי בלי גרפית (אלא אם היא משמשת כליבת עיבוד נוספת לשידרוג הביצועים הכלליים של המעבד)

התקציב לצורך העניין זה 1100 ש"ח, אבל אפשר לחרוג ב100~150 ש"ח אם השידרוג מצדיק את זה.

תודה לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם נכנס 4 גיגה בתקציב אז אני מעדיף שזה יהייה שני סטיקים של 2 גיגה (2X2)

אם לא נכנס 4 גיגה אלא רק 2, אז שיהייה סטיק אחד (1X2) ולא שני סטיקים של 1 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אינטל:

מעבד הכי זול שמתאים ל-OC, הוא 2500K, הוא כבר עולה כ-1000 ש"ח (קצת יותר בעצם).

מעבר לזה אתה צריך מאוורר, לוח, ... לוח ל-OC יקר יותר כמובן.

בקיצור אם אתה רוצה OC, תצטרך להפרד מכ-2000 ש"ח.

בהנחה שאתה לא מתעסק ב-OC, בהחלט אפשר... לעבודה כללית וגם גיימינג. תחשוב על i3 ולוח תחפש לפי מחירים... כל אחד נותן את מה שביקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה שלי זה שאני לא יודע מה ההבדלים בין הצ'יפסטים השונים.

אני לא מחפש מעבד לשבור שיאי OC... אני מחפש מעבד שאפשר להאיץ אותו ב-5%, משהו כזה... בשביל זה לא צריך מפלצות ולא מיוחד.

אני מעדיף לחסוך 100 ש"ח על מעבד ולהשקיע אותם בלוח טוב, ולעשות OC למעבד כדי שיהייה ברמה של המעבד היקר יותר.

אפשר גם הצעות לAMD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב: אני לא מתכוון לשבור שיאי OC!

אני צריך מעבד סביר ולוח שמאפשר לבצע OC קל ויציב בסכום כולל של 900~1000 ש"ח, כדי שישאר לי עוד כמה שקלים לזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לחסוך במעבד ולהשקיע בלוח.

לקנות מעבד נגיד שעובד ב2.9GH ולהאיץ אותו ל3.1GH, על לוח עם צ'יפסט וסוקט מתקדמים\ יציבים\ מהירים\ וואטבר יותר טוב מלוח אחר זול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...