320KB/s עם 014 ו10.5MB\s עם הוטנט. פשוט בדיחה עלובה 014 האלה. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

320KB/s עם 014 ו10.5MB\s עם הוטנט. פשוט בדיחה עלובה 014 האלה.

shlomo_l

Recommended Posts

לא משנה שפה יש ופה אין לקוחות, ל014 יש מספיק רוחב פס להרשות לעצמם, הקטע המצחיק שבניסוי כשהיה לי 31.168 הייתי מוריד משם גם על המקסימום של החיבור.....

נו, לא אתה זה שתרצת את העניין ב- "cache של האינטרנט"? :)

המהירות שהיתה ב- 31.168 היתה ולא תחזור עוד.

ובאמת, לדבר על נט - משהו שלא קיים לקהל הרחב - זה לזרות מלח על הפצעים. מן הסתם המהירות תהיה מקסימלית כשספק התשתית שלך הוא גם ספק האינטרנט. יש לך מינימום עלויות, ובכל מקום שאתה "מושך קו" אתה יכול להעביר data בסיסי, מה שקורה בכל מקרה. התוצאה היא שתקבל כמעט תמיד את המהירות המקסימלית.

אם היתה את האופציה הזו היום, הייתי הולך עליה בלי להסס.

ו... אין דבר כזה "אי אפשר להתחבר להוט נט". אני בטוח שיש דרך כלשהי. אתה בקבוצת ניסוי? אתה עובד לשעבר? נתנו לך חיבור להוט נט הנסיוני בגלל שהתחברת עם 100Mbps בהוט ובבזק? עם מי צריך לדבר כדי לפחות לבקש? תזרוק איזה רמז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמינו לי אני לא מבין מה קורה.

ראיתי את אותו POST בעוד פורום עם אותם מילים בדיוק ( נראה לי סתם עושים עליהום :) )

וזה בלתי אפשרי להוריד ה 10 מגה מחו"ל ולר משנה איזו מהירות יש לך.

10 מגה בייט מחו"ל זה 80 מגה ביט וזה מטורף אין דברים כאלה אלה אם כן אתה מוריד מ CACHE.

האינטרנט של בגיימר פצצה בלי שיהוי והכל מעולה אני משחק ב WOW וטס לי כמו שמעולם לא היה לי לפני.

אתמול ראיתי סרט מלא מ megashare ב HD ישירות אפילו בלי להוריד אותו למחשב.

אז נראה לי יש לכם בעיה במחשב או בעיה יותר אקוטית.

שתהיה לכם אחל שבת. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי אני לא מבין מה קורה.

ראיתי את אותו POST בעוד פורום עם אותם מילים בדיוק ( נראה לי סתם עושים עליהום :) )

10 מגה בייט מחו"ל זה 80 מגה ביט וזה מטורף אין דברים כאלה אלה אם כן אתה מוריד מ CACHE.

האינטרנט של בגיימר פצצה בלי שיהוי והכל מעולה אני משחק ב WOW וטס לי כמו שמעולם לא היה לי לפני.

אתמול ראיתי סרט מלא מ megashare ב HD ישירות אפילו בלי להוריד אותו למחשב.

אז נראה לי יש לכם בעיה במחשב או בעיה יותר אקוטית.

שתהיה לכם אחל שבת. :hi:

הרצפה עקומה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על זה שאולי זה אני גם בפורום ההוא??

לא הגיוני? זה מה שהספקיות בארץ חינכו אותך.

אפשרי בעליל.... והבאתי הוכחה לכך, קאש? ממש לא כי מי כבר מהוטנט מוריד את הקובץ שאני הורדתי, מה הסיכויים לכך?

הנה בשביל להראות שזה לא רק הקובץ ההוא אני אעשה בדיקה מOVH....

ואני אתחיל עם הוטנט קודם.

בערב אני אעשה את זה.

ואיך לעזזאל המחשב קשור כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להוריד ב 10 מגה בייט מחו"ל ולא משנה מה תעשה אלא אם תגדיל את window size שלך.

לא משנה באיזה כוכב את חי זה בלתי אפשרי ותלוי אך ורק בדיליי שלך ,זאת אומרת שיש נוסחאה מאוד פשוטה שאם הייתם קוראים קצת הייתם מבינים יותר.

שזה ה window size לחלק הזמן שלוקח לך להגיע לאתר וזאת התוצאה של ההורדה.

וזה תלוי במחשב שלך וגם בשרת בצד השני.

וזה לא עניין של חינוך זה עניין של ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי עוד משהו עצוב בקשר ל- 014. סרטוני שיורדים משרתי ה- Cache שלהם, יורדים בקצב איטי יותר מאשר ישירות משרתי .

נסו להשוות סרטי 1080p מ- שיורדים מה- Cache של בזב"ל, ותשוו את זה לסרטונים שיורדים ישירות מ- .

אני לתומי חשבתי שעם הכבל החדש, סוף סוף נקבל נורמלי, מסתבר שטעיתי, ביום ראשון אני אתקשר אליהם, אם הם לא יכולים לפתור את הבעיות הללו, אני מנתק את כל המנויים שלי אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע חיבור של 100 מגה בהוט ובבזק.

הוט: 100 מגה תשתית + 100 מגה אצל הוטנט.

בזק: 100 מגה תשתית (באמת מקבל 100) + 100 מגה אצל 014 +גיימר.

עשיתי הורדה של קובץ בדיקת מהירות מחוות שרתים ממש חזקה בעולם של LeaseWEB לסוויצים של EVOSWITCH.

שממוקמת בהולנד.

בכל אופן עשיתי בדיקה נורא פשוטה והייתי בשוק למה שראיתי.

הורדה של הקובץ בדיקה שלהם:

http://mirror.leaseweb.com/speedtest/

את אחד הקבצים שם.

בכל אופן עשיתי זאת דרך WGET על מנת לא להשתמש בשום מנהל הורדות ולא דפדפנים וכו'.

2 הבדיקות נעשו על אותו מחשב.

בכל אופן כמו שאתם רואים פה אני מוריד על קצב של 320KB בשנייה וזה הורדה דרך 014 יוזר של .

size]

my2u0yx4dqzo.jpg(תמונה ראשונה למטה)

לאחר מכן עצרתי את ההורדה ועשיתי אותה דרך הוטנט תראו איזה קצב יפייפה. כן כן 10.5MB בשנייה.

(תמונה שנייה למטה)

זה... מוזר. אותו ציוד ואותה תשתית, מה שאומר שהבעיה באמת בספק האינטרנט. אבל אני, למשל, לא מרגיש שום בעיית איטיות עם הסיב החדש - 014, ADSL, מהירות 10Mbps בלי , מודם private box של בזב"ל (סיני צ'יקמוקי עם תמיכה ב- VoBB), דביאן Wheezy:

x.png

עריכה: לא עולה התמונה כמו שצריך. אני מצרף אותה למטה.

מהירות מצויינת, כמעט 100% מהקצב המקסימלי האפשרי ופי 3 מהקצב שלך, כשרוחב הפס שלך אמור להיות פי עשר משלי!

ניסית לדבר עם התמיכה? יכול להיות שיש תקלה בקישור של בזב"ל לכבלים, יכול להיות שהמהירות שלך לא מוגדרת נכון אצלם, יכול להיות שיש להם תקלת ניתוב כלשהי או רק עבור מהירוית גבוהות, אבל זה בבירור לא בעיה בסיב, אחרת לא הייתי מקבל קצבים כאלו. אם לא תדווח להם, מאיפה להם לדעת שיש תקלה?

אגב, אם אתה רוצה, אני יכול לפנות לחברים שלי בהנדסה של בזב"ל ולבקש שיבדקו. אבל תצטרך להעביר לי שם, טלפון ושם משתמש בהודעה פרטית.

ובאמת, לדבר על נט - משהו שלא קיים לקהל הרחב - זה לזרות מלח על הפצעים. מן הסתם המהירות תהיה מקסימלית כשספק התשתית שלך הוא גם ספק האינטרנט. יש לך מינימום עלויות, ובכל מקום שאתה "מושך קו" אתה יכול להעביר data בסיסי, מה שקורה בכל מקרה. התוצאה היא שתקבל כמעט תמיד את המהירות המקסימלית.

מה הקשר? צוואר הבקבוק בד"כ הוא רוחב הפס לחול ולא המקטע המקומי. גם אם ספק האינטרנט שלך הוא ספק התשתית, עדייןהמהירות שלך תהיה תלויה בקצב שיש לו לחו"ל. למה אתה חושב שלהוט או לבזק יהיה רוחב פס גבוה יותר מאשר לאחת מהספקיות הקיימות?

מה שכן, סביר להניח שהמחירים יהיו מעט זולים יותר כיוון שחברה משולבת תוכל להרוויח יותר על אותו מספר של לקוחות. אלא מה, זה אומר שיהיו לך רק שתי אפשרויות ולפעמים אפילו רק אחת. נראה לך כמו רעיון טוב?

זה בהחלט אפשרי וראיתי את זה במו עיני, בוודאות לא מ- cache.

אתה לא יכול להוריד ב 10 מגה בייט מחו"ל ולא משנה מה תעשה אלא אם תגדיל את window size שלך.

לא משנה באיזה כוכב את חי זה בלתי אפשרי ותלוי אך ורק בדיליי שלך ,זאת אומרת שיש נוסחאה מאוד פשוטה שאם הייתם קוראים קצת הייתם מבינים יותר.

שזה ה window size לחלק הזמן שלוקח לך להגיע לאתר וזאת התוצאה של ההורדה.

וזה תלוי במחשב שלך וגם בשרת בצד השני.

וזה לא עניין של חינוך זה עניין של ידע.

אררר, רק שכל לינוקס מהשנים האחרונות (אולי אפילו מהעשור האחרון) ו- 7 (ואולי גם ויסטה) תומכות "מהקופסה" ב- scaling של RFC1323 כך שלא צריכה להיות שום בעיה להגיע לקצבי ההורדה האלו - אם השרת בקצה השני הוא לינוקס או 2008 (או 2003 עם הפאץ' להפעלת RFC1323). בניסויים שעשיתי מול שרתים בחו"ל, גם הורדות וגם העלאות, ראיתי כבר מקרים בהם ה- rwin עלה עד ל- 2MB (כן, זו B גדולה של Bytes) ויש לי הסנפות שיוכיחו את זה.

בחייך, שלמה אומר שהאותו ציוד בדיוק הוא הוריד הרבה יותר מהר כשההבדל היחיד הוא ספק האינטרנט, אז איך זה יכול להיות משהו במחשב או בשרת?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? צוואר הבקבוק בד"כ הוא רוחב הפס לחול ולא המקטע המקומי. גם אם ספק האינטרנט שלך הוא ספק התשתית, עדייןהמהירות שלך תהיה תלויה בקצב שיש לו לחו"ל. למה אתה חושב שלהוט או לבזק יהיה רוחב פס גבוה יותר מאשר לאחת מהספקיות הקיימות?

אני מניח שלבזק בינלאומי ושאר ספקיות האינטרנט יש עלויות קישור וניתובים נוספים שאין להוט ולבזק בינם לבין עצמם. במצב כזה לא רק מהירות התגובה תהיה טובה יותר (גם לחו"ל), אלא שגם יחסכו עלויות התיווך ושולי הרווח יגדלו. בגלל זה עד היום לא נתנו להוט רשיון להיות גם ספק , כי הם בקלות יכולים להפוך למונופול (לפחות עד הקמת הכבל החדש).

בכל מקרה, אני אשמח להתנסות או לפחות לדעת מה הקריטריונים להתנסות בהוטנט, כי בברור החברה קיימת ויש לה נסיינים ששומרים עמוק את הקלפים לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלבזק בינלאומי ושאר ספקיות האינטרנט יש עלויות קישור וניתובים נוספים שאין להוט ולבזק בינם לבין עצמם. במצב כזה לא רק מהירות התגובה תהיה טובה יותר (גם לחו"ל), אלא שגם יחסכו עלויות התיווך ושולי הרווח יגדלו. בגלל זה עד היום לא נתנו להוט רשיון להיות גם ספק , כי הם בקלות יכולים להפוך למונופול (לפחות עד הקמת הכבל החדש).

מה? אם לא יהיו ספקי , הוט/בזק יפסידו את הרווח ממכירת קווי תקשורת לספקי האינטרנט שאינם. זו לא עליה ברווחיות, זו ירידה ברווחיות. ניתובים? איזה ניתובים כבר יש לספק קיים שלא יהיו לספק תשתית כשיהפוך לספק אינטרנט?

להוטנט כבר יש רישיון מזמן. לא רוצה להתחרות במשווקים שלה (ובצדק), זה הכל.

ומה הקשר בין לסיב של בזב"ל? איתו הוטנט לא תהיה מונופול וגם בלעדיו. הרי להוט אין קישור משלהם לאינטרנט, הם יאלצו לחכור אותו ממישהו (מד נאוטילוס, בזב"ל או טמרס או אחד מהלקוחות של הנ"ל). אז איך בדיוק זה ישנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות בערך משקפות את התוצאות של smoothping ששמתי.קיצר, נראה שפעם גיימר ופעם יוזר רגיל טוב יותר , מה שמעיד על כך שיש בגיימר בעייה/לא מוגדר טוב.

המינימום שיהיה זה שגיימר ויוזר רגיל יהיו אותו דבר, אבל כשיוזר רגיל טוב יותר ב20MS מאשר גיימר, זה כבר דפוק.

טוב עכשיו זה רישמי:

34MS לספק..... כשאני בתכלס מקבל בתשתית של 4MS.... פשוט תענוג ה+30MS.

Tracing route to 195.12.234.177 on port 3724
Over a maximum of 30 hops.
1 2 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1 [Cisco84650]
2 34 ms 33 ms 33 ms 212.179.37.1 [bzq-179-37-1.static.bezeqint.net]
3 34 ms 33 ms 32 ms 81.218.103.154 [bzq-218-103-154.red.bezeqint.net]
4 35 ms 34 ms 37 ms 212.179.75.181 [bzq-179-75-181.static.bezeqint.net]
5 36 ms 37 ms 38 ms 212.179.124.93 [bzq-179-124-93.static.bezeqint.net]
6 40 ms 37 ms 35 ms 212.179.124.102 [bzq-179-124-102.static.bezeqint.net]
7 114 ms 100 ms 100 ms 80.239.128.149 [ffm-b2-link.telia.net]
8 101 ms 104 ms 105 ms 80.91.252.169 [ffm-bb1-link.telia.net]
9 120 ms 117 ms 117 ms 80.91.246.185 [prs-bb2-link.telia.net]
10 129 ms 115 ms 122 ms 80.91.251.114 [prs-b4-link.telia.net]
11 120 ms 119 ms 118 ms 213.248.87.38 [blizzard-ic-138445-prs-b4.c.telia.net]
12 Destination Reached in 120 ms. Connection established to 195.12.234.177
Trace Complete.

כמובן שלהתחבר ולהתנתק לא עוזר...

כבר נמאס לי מהבעיות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אם לא יהיו ספקי אינטרנט, הוט/בזק יפסידו את הרווח ממכירת קווי תקשורת לספקי האינטרנט שאינם. זו לא עליה ברווחיות, זו ירידה ברווחיות.

כל אחד היה שמח להיות מונופול. תסתכל על עלית, תנובה וכו'.

ניתובים? איזה ניתובים כבר יש לספק אינטרנט קיים שלא יהיו לספק תשתית כשיהפוך לספק אינטרנט?

אני מניח שיש הפרדה מבנית ותשתיתית כלשהי בין התשתית וספק האינטרנט. בין הוט להוטנט פשוט לא צריך את זה. זה יתרון שלעולם לא יהיה לבזק בינלאומי, נטויז'ן ו- 012.

להוטנט כבר יש רישיון מזמן. הוט לא רוצה להתחרות במשווקים שלה (ובצדק), זה הכל.

נו, בדיוק מהסיבות שאמרתי, אחרת למה לא להכנס לתחרות אם לכאורה אין להם יתרון?

משרד התקשורת מתכנן לאפשר להוט (HOT) להתחרות מול שלוש ספקיות האינטרנט הגדולות: 013-נטוויז'ן, 012-סמייל ובזק בינלאומי, ללא הפרדה מבנית מהסוג הקיים בבזק - כך עולה ממכתב ששיגר המשרד בשבוע שעבר לשלוש הספקיות וביקש את תגובתם. במסגרת ההפרדה המבנית, בזק בינלאומי היא חברה נפרדת ובזק חייבת למכור לשאר הספקיות את שירותיה באותם תנאים שבהם היא מוכרת אותם לבזק בינלאומי.

http://www.pc.co.il/?p=18754

ומה הקשר בין הוט לסיב של בזב"ל? איתו הוטנט לא תהיה מונופול וגם בלעדיו. הרי להוט אין קישור משלהם לאינטרנט, הם יאלצו לחכור אותו ממישהו (מד נאוטילוס, בזב"ל או טמרס או אחד מהלקוחות של הנ"ל). אז איך בדיוק זה ישנה?

כלפי חוץ יש לך (עדיין) את נאוטילוס שלא ברור עד כמה הפוטנציאל שלו ממומש, והוא לא משמש כספק בארץ אלא מחלק את רוחב הפס שלו בין שלושת הגדולים. הם יוכלו להשתמש בו ישירות ללא משחקי תעדוף וככה לגבור על בזב"ל. אם הם ירצו להשתמש באחד מהכבלים החדשים (טמרס או בזב"ל) אז אני מניח שיהיו קריטריונים ברורים למתן רוחב פס.

shlomo_l, תוכל בבקשה לחלוק איתנו traceroute שיוצא מהוטנט לכל מיני אתרים גדולים בחו"ל? יש לך מושג מאיזה כבל הם יוצאים לחו"ל? מעניין אותי לדעת מה הניתוב. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...