העולם בפאניקה כל גדולי שרתי אירוח קבצים סגרו או חסמו שימוש בהורדות! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העולם בפאניקה כל גדולי שרתי אירוח קבצים סגרו או חסמו שימוש בהורדות!

1stcowgirl

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותו בית= הבעלים של שני האתרים זהה.

איך אתה יודע?

אני זוכר שב-FileSonic אי-אפשר היה להוריד חינם בלי מנוי קבצים בגודל של מעל 400MB או משהו כזה, בעוד שב-FileServe לא הייתה הגבלה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר,האתרים הגדולים סגרו,נחפש מקורות נוספים.אנשים ימציאו דברים חדשים.זו לא מכה אנושה.

אני לא מבין מה הבהלה והחרדה .כל הכבוד לאפ בי איי שסוף סוף הוא עושה משהו .סוף

סוף אנשים יהנו מעמלם .

יהיה לך מונופולים עכשיו.והחברות משחקים יהפכו לאפל.אסור לתת להם לנצח,יש להמשיך את הקידמה

וה feds הם בסך הכול השריר,מי שעשה זו ממשלת ארה"ב

ושימו-לב לכתבה הבאה:

In December of 2011, just weeks before the take down, Digital Music News reported on something new that the creators of #Megaupload were about to unroll. Something that would rock the music industry to its core.

http://www.digitalmusicnews.com/permalink/2011/111221airvinyl

I present to you... MegaBox. MegaBox was going to be an alternative music store that was entirely cloud-based and offered artists a better money-making opportunity than they would get with any record label.

"UMG knows that we are going to compete with them via our own music venture called Megabox.com, a site that will soon allow artists to sell their creations directly to consumers while allowing artists to keep 90 percent of earnings," MegaUpload founder Kim 'Dotcom' Schmitz told Torrentfreak

Not only did they plan on allowing artists to keep 90% of their earnings on songs that they sold, they wanted to pay them for songs they let users download for free.

"We have a solution called the Megakey that will allow artists to earn income from users who download music for free," Dotcom outlined. "Yes that's right, we will pay artists even for free downloads. The Megakey business model has been tested with over a million users and it works."

This MAKES SENSE... and that is why we NO longer have Megaupload.

I-Tunes, All the recording giants we gonna get their ASSES ripped and someone didn't bring any lube!

It was NEVER about pirated music or movies... ONLY GREED!

The giants were PISSED, Up-loaders made more money then they did!

With Megabox on the verge of coming out, that was it!

All out war they declared

It was said many times... The truth shall set you free!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rapishare כבר קיבלו על הראש לפני 3 שנים (למי שזוכר).

הם היו OFFLINE למשך שבוע ופרמטו את כל השרתים שלהם.

הם מחקו חשבונות של משתמשים שהעלו חומר המפר ז.......

ומאז הפופולריות שלהם ירדה (אבל הם הפיקו לקחים)

לפי דעתי הם יהיו שוב בעלייה בתקופה הזו.

-

נכון שצצים אתרים חדשים כמו פטריות אחרי הגשם, רק אל תשכחו שאנחנו גרים על קצה הים התיכון ואנחנו לא בדיוק מחובבים ע"י הקהילה האינטרנטית הרחבה (תמיד חוסמים אותנו בטוענה שהמטליות שלנו לא מתאימה).

בגלל מיקומינו המיוחד מהירות ההורדה מאותם אתרים חדשים כנראה תהיה מוגבלת ואנחנו אכן נצטרך להשתמש בטוררנטים.

-

יש לי שאלה: (שאלתי בכל מיני פורומים אבל עד לרגע זה לא קבלתי תשובה מדוייקת ואולי כי זה היה באנגלית ולא הבנתי, למרות שאני בספק)

אז הנה בפעם הראשונה בעברית:

אם שרתים כדוגמאת MEGAUPLOAD היו ממוקמים במדינה שאין לה יחסים טובים עם ארה"ב, נגיד ששרתי MU היו ממוקמים ממש ליד ביתו הפרטי והמרוחק של הוגו צ'אבז, האם גם אז הייתה יכולה ממשלת ארהב לנתק את השרתים?

~הרעיון הוא שתמיד יהיו מדינות שיסכימו לארח את אותם שרתים תמורת כסף ואפילו אינטרסים זרים כגון פרנציפ.

אם השרתים ימוקמו באירן, האם גם אז תהיה לממשלת ארה"ב השפעה עלייהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה שיתוף פעולה מצד הממשל והמשטרה המקומיים, לא היתה אמורה להיות להם אפשרות להחרים שרתים או לעצור את המנהלים (או שכן, אבל זה היה נחשב חטיפה ומסבך את היחסים הבינלאומיים שלהם).

כן היתה להם האפשרות להוריד את כתובת האתר משרתי הDNS, לחסום גם את הIP לגישה מתוך ארה"ב, לדרוש מPayPal להגביל את החשבונות שלהם וממנועי החיפוש להוריד אותם מהתוצאות (בעצם כל הדברים שSOPA/PIPA מתירים לעשות ללא חקירה ומשפט, רק שכאן זה אחרי חקירה והחלטה ממשלתית אז לא צריך את החוק. אכיפה דומה לזו מתבצעת כבר שנים נגד אתרי פדופיליה לדוגמה).

אם השרתים יהיו באירן, בטח פשוט יפציצו אותם ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Filesonic מחזירים את הכסף ללקוחותיהם,את כל הכסף.מי שהיה מנוי שלהם קיבל מהם מייל.

to me

A credit/refund has been issued on the following order.

Sale: 4599321614

Amount: 100.00

Additional comments: Cancel order.

A refund can be issued by 2Checkout for various reasons, including:

1) Requested by the cardholder.

2) Requested by the vendor.

3) Failed internal fraud checking.

Your refund should appear on your credit card/bank statement within the next 7-10 days

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטורנט - מאז ולתמיד :P

אף פעם לא עברתי מטורנטים להורדות ישירות... לא מבין על מה כל הבהלה, כל עוד הסצינה מנותקת מהאתרים רודפי בצע האלה לא השתנה שום דבר בעולם ההורדות...

torrentleech.org vip :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט בחודש האחרון האבטיביזם נגד פירטיות במעצמה.

לאחרונה האכיפות של החוק הנוגעות לחוקים חוץ מ(sopa,pip)

והרשיות מנסות לעבוד ביחד עם החוק בין מדינות עם ארהב(acta)

http://www.techdirt.com/articles/20120124/14071517529/new-petition-asks-white-house-to-submit-acta-to-senate-ratification.shtml

ולגבי מגהאפלואד

1st,אתה אולי לא יודע אבל מגהאפלואד עובדת מהונגקונג אבל הניתוק של השרת

ובעיקרו השבתו בארהב גרמה לזה

אני בספק אפילו אם מדינה עם קשרים טובים כמו בריטניה הם יוכלו עד עכשיו לנתק את

השרתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאני רואה את רוב התוכן ברוסית. בletitbit הם לא יגעו (:

זה בגלל ש LETITBIT הוא שרת שהרוסים מאד מחבבים ומשתמשים בו המון (ולא בגלל שהוא רוסי) (הוא הולנדי אם זכור לי נכון)

-

אני מקבל מהירות הורדה הרבה יותר גבוהה בטורנט מאשר קיבלתי אי פעם בשרת הורדות באופן חינמי.

גם חינמי יכול להיות במלוא מציצת רוחב הפס! - (רק צריך להכיר את אפשרויות ההורדה)

למה הכוונה:

הפעם האחרונה שהשתמשתי בטוררנט הייתה בשנת 2008! מהרגע שהבנתי מה עלי לעשות בכדי להוריד מהאינטרנט במלא המהירות שלי, מעולם לא חזרתי לטוררנט (התוכנה גם לא מותקנת אצלי מאז 2009)

העיניין הוא מהירות ההורדה נכון?

הרי אותם שרתי (לפחות חלק מהם) דורש שתשלמו כסף בכדי לקבל את פריוילגית ההורדות המהירות נכון?

ומה אנחנו מקבלים בתמורה לאותו תשלום?

אנחנו בסך הכל מקבלים *שם משתמש* ו *סיסמא*! - שזה כמו מנגנון אימות שברגע שהאבטחה מאשרת שהמשתמש הוא לקוח, הוא מקבל גישה מלאה.

אז לכל מי שעדיין לא יודע או לא שמע:

באינטרנט, בשנת 2012, יש המון..המון פורומים שמוקדשים אך ורק לשיתוף סיסמאות של אתרי איחסון ומשתמשי פרמיום!

המון...המון פרומים שמוקדשים לפתיחת לינקים מאתרי כגון:

HOTFILE - DEPOSITFILE - LETITBIT - VIPFILE - FILEFACTORY והלאה וקדימה!

-

(אני שמתי לב שהרוסים הם אלופים בכל מה שנוגע לפתיחת לינקים ושיתוף סיסמאות)

חיפוש קצרצר ברשת יציג בפניכם המון פורומים כאלו! - (אני לא מבינה רוסית ואין לי שום קשר לרוסית, אבל נרשמתי ואני מתקשרת באנגלית, ומשתמשת בGOOGLE TRANSLATE כשצריך)

כל אחד יכול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...