האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות?

natan805

Recommended Posts

אני מתכוון לחנויות שמוכות אותם בטווח של 80-100 ש"ח שעד לפני שנה וחצי הם היו עולות הכי זול ב200 ש"ח,אפילו בחו"ל כמעט ואין את המחירים האלה,זה לא חשוד?

גם ה cx300\400\500 זולות מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שמדובר בזיוף, המחירים האלו באמת חשודים. בכל מקרה כדי להיות בטוחים, אני הייתי קונה בחנות מוכרת ואמינה ולא בחנות אנונימית כלשהי. חבל סתם להוציא כסף ואז לגלות שזה זיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אוזניות שהן "חיקוי סיני זול" של ה-CX300, מה שנקרא זיוף. מבחינה ויזואלית הן נראות כמו ה-CX300 אבל איכות הסאונד שלהן נופלת מהן בהרבה. קיימים הרבה זיופים כאלה למשל ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המחיר גם באמאזון, בכל מקום.

בכל החנויות בזאפ (חוץ מאחת או שתיים) זה המחיר.

אני לא יודע למה הן עולות כ"כ מעט, אבל הן מקוריות (אם קונים ממקום אמין).

הזמנתי כאלו לפני זמן מה, עברתי על סרטון לזיהויי זיופים ביוטיוב, הכל ליגיטימי. האיכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות את ה- CX300 אני ממליץ לך ללכת על ה- SoundMAGIC PL30 במקום או על הדגם החדש יותר שלהן ה- SoundMAGIC E30 שקצת יותר יקר. הן הרבה יותר טובות מכל הבחינות.

ממליץ לקרוא עליהן קצת ב- Head-Fi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להכנס ללינקים "אינטרנט רימון"חוסם לי אותם.מוכרים אותם בארץ? בכמה כסף? או שצריך לעשות הזמנה בחו"ל?

ומי אמר לך שהם יותר טובות מהcx300 שעד כמה שידוע האוזניות הטובות וההכי נמכרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אף אחד לא אמר לי. היה לי את שתיהן, ה- PL30 נשארה (כגיבוי ל- PL50 שאני מתאמן איתן) ה- CX300 הלכה. ה- PL30 עולה כ- 90ש"ח וה- E30 עולה כ- 150ש"ח, לא חושב שיש אותן בארץ, אפשר להזמין אותן מהאתר שקישרתי אליו. אתה יכול לקחת בחשבון גם את ה- E10.

ה- CX300 סה"כ סבירות מינוס לטווח המחיר שלהן, רחוקות מלהיות "הטובות וההכי נמכרות". אני ממליץ לך לקרוא קצת ב- Head-Fi, למשל -

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-214-iems-compared-jvc-ha-fxt90-and-ha-fx500-added-1-8-12

2109x6700px-LL-11933083_IEMchartljokerl.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני זוכר לפני כמה ימים שביררתי על האוזניות בפורום בחיפוש וראיתי הרבה תגובות שלך אם אני לא טועה.

זה לא אתה במקרה עם האוזניות של "שור" שעולות 2000 ש"ח?

יש לי הרבה פנטזיות להשקיע ולקנות את האוזניות האלה של "שור" ואני נמנע מכמה סיבות,ואחת מהם שאני ארגיש קצת מטומטם להשקיע 2000 ש"ח על ,ועוד סיבה שאני מפחד להתבאס שזה לא יהיה כמו שחשבתי ואז בכלל אני ארגיש שזרקתי כסף לפח.

אבל יש מצב שיום אחד אני אשתכנע,אם יתנו לי חוות דעת שבאמת יש להם איכות מעולם אחר למשל מה cx300,כי תמיד אני שואל את עצמי כמה כבר יכל להיות יותר איכות מהcx300 שנשמעות ממש חי ואמיתי.אולי אני סתם משלם על "החברה" על ה"פוזה" או על איכות במעט יותר טובה,שכל זה לא מדבר אלי בלהוציא סכום שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אף אחד לא אמר לי. היה לי את שתיהן, ה- PL30 נשארה (כגיבוי ל- PL50 שאני מתאמן איתן) ה- CX300 הלכה. ה- PL30 עולה כ- 90ש"ח וה- E30 עולה כ- 150ש"ח, לא חושב שיש אותן בארץ, אפשר להזמין אותן מהאתר שקישרתי אליו. אתה יכול לקחת בחשבון גם את ה- E10.

ה- CX300 סה"כ סבירות מינוס לטווח המחיר שלהן, רחוקות מלהיות "הטובות וההכי נמכרות". אני ממליץ לך לקרוא קצת ב- Head-Fi, למשל -

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-214-iems-compared-jvc-ha-fxt90-and-ha-fx500-added-1-8-12

2109x6700px-LL-11933083_IEMchartljokerl.png

אלה האוזניות שאתה מתכוון? http://www.buyx.co.il/pl_product~BA1CP074B~3~25.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני זוכר לפני כמה ימים שביררתי על האוזניות בפורום בחיפוש וראיתי הרבה תגובות שלך אם אני לא טועה.

זה לא אתה במקרה עם האוזניות של "שור" שעולות 2000 ש"ח?

יש לי הרבה פנטזיות להשקיע ולקנות את האוזניות האלה של "שור" ואני נמנע מכמה סיבות,ואחת מהם שאני ארגיש קצת מטומטם להשקיע 2000 ש"ח על אוזניות ,ועוד סיבה שאני מפחד להתבאס שזה לא יהיה כמו שחשבתי ואז בכלל אני ארגיש שזרקתי כסף לפח.

אבל יש מצב שיום אחד אני אשתכנע,אם יתנו לי חוות דעת שבאמת יש להם איכות מעולם אחר למשל מה cx300,כי תמיד אני שואל את עצמי כמה כבר יכל להיות יותר איכות מהcx300 שנשמעות ממש חי ואמיתי.אולי אני סתם משלם על "החברה" על ה"פוזה" או על איכות במעט יותר טובה,שכל זה לא מדבר אלי בלהוציא סכום שכזה.

את ה- Shure SE535 קניתי מחו"ל, במחיר של כ- 1,600ש"ח, יש לי עוד כמה אוזניות באוסף לשימושים שונים. אני נגד קניה מיבואנים מקומיים במחירים הזויים. אני דווקא משתדל להסתיר את העובדה שיש לי אוזניות יקרות, הרי זה מאוד קל "להעלים" אותן.

אני לא ממליץ לקפוץ מאוזניות של 100ש"ח לאוזניות של 1,000ש"ח+ יש הרבה אוזניות טובות בתחום שבאמצע. זה גם בגלל ששמע זה תחום אינדיבידואלי. אבא שלי למשל לא יבחין בין איכות של רדיו לבין קבצי שמע Lossless (באותה מערכת).

שאלה כללית, לא צריך גם ציוד מוסיקה תואם באיכות על מנת להנות מאותם אוזניות ב2K?

אמת, צריך ציוד מתאים (אם מדובר בציוד "נייד", לא בהכרח יש הוצאה גדולה עליו, למשל נגן טוב+מגבר יכול לעלות פחות מ- 1K).

אלה האוזניות שאתה מתכוון? http://www.buyx.co.il/pl_product~BA1CP074B~3~25.htm

כן. רק שהן עולות בהזמנה מחו"ל סה"כ 80-100ש"ח ולא 180ש"ח.

אם התקציב שלך גדול יותר, אני ממליץ לך ללכת על ה- PL50 שנמצאות אצלי בשימוש שוטף (ריצות ומכון כושר), הנאה מובטחת.

אגב,

יש עכשיו (עד יום שלישי) של 20% הנחה באתר שקישרתי אליו, משלוח לארץ חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל: אבל אם יש לך ב1600 ש"ח למה לך גם פשוטות יותר?

אני חושש מאד לשלם בכרטיס דרך האינטרנט,ועוד שאני לא יודע אנגלית שוטפת ואם המוצר לא יגיע לא יהיה לי עם מי לדבר.

ואגב האוזניות שהצעת מתאימות לc2 שקניתי?

אם אתה מוכר חלק מהאוזניות שלך שלח לי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושש לשים את כרטיס האשראי באינטרנט,קפוץ לסניף הדואר הקרוב ותוציא כרטיס ויזה נטען (הוא חד פעמי ואנונימי לחלוטין).

אני לא מכיר את האתר, אבל נראה ש-adiz כבר קנה משם (אשמח לקבל פידבק על האתר בעצמי כיוון שאני רוצה להזמין את האוזניות האלו בעצמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...