בעיה ב "make new folder" בWINDOWS7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב "make new folder" בWINDOWS7

elyaz

Recommended Posts

אהלן

יש לי מין בעיה מוזרה שכזאת.

כאשר אני שומר משהו, ונפתח לי חלון דו שיח ששואל איפה לשמור את הקובץ, אם אני לוחץ על הכפתור של make new folder, המחשב נתקע למשך כמה דקות.

זה לא משנה אם אני שומר משהו דרך firefox explorer word או אפילו תוכנת ARCGIS,

ברגע שאני לוחץ על make new folder בחלון דו שיח- זה נתקע. לאחר שהמחשב "חושב" כמה דקות זה מסתדר - ז"א נפתחת תיקיה חדשה והכל בסדר, אבל עד שזה קורה.. :silly:

אני חושב שהבעיה היא ב לכן אני כותב כאן ולא בפורום תוכנה.

מדובר בWINDOWS 7 64bit

אם למישהו יש רעיון לסיבה אני אשמח לשמוע

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ממש לא מפתיע שלא עזר - זה פשוט לא קשור בשום צורה לבעיה (תלמד להכיר שהרבה משתמשים כותבים פה תגובות ללא שום ביסוס טכני).

תסביר מה בדיוק הפעולות שאתה עושה ובאיזה שלב נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה זה ככה:

כשרוצים לשמור קובץ על המחשב- דרך הדפדפן לדוגמא, נפתח חלון דו שיח ששואל אותי איפה לשמור.

בחלון הזה יש אפשרות ליצור תיקיה חדשה נכון? בדיוק כמו בwindows explorer.

אז כשאני לוחץ על make new folderזה נתקע להמון זמן - ובסוף משתחרר (המחשב עצמו לא נתקע, רק היישום שדרכו אני מנסה). כאילו לוקח לו הרבה זמן לעשות את הפקודה (הפשוטה) של ליצור תיקיה חדשה.

עכשיו אני שם לב שזה נתקע גם בעוד פקודות- למשל אם אני רוצה למחוק משהו- אותו דבר: הוא חושב המון זמן, ולבסוף מצליח.

כל זה קורה רק כאשר החלון דו שיח הנ"ל נפתח דרך תוכנה מסויימת- בכל הדפדפנים (מוזילה ואקספלורר) ובתוכנות אחרות- ב word זה קורה לי, ב paint.net לדוגמא ועוד

צירפתי תמונה- בחלון הזה שנפתח, אם אני אנסה לעשות את אחת מהפעולות האלו- זה נתקע למשך זמן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan - העידכון כבר מותקן אצלי.

multicore - אם אני לוחץ קליק ימני המחשב חושב המון זמן (בסביבות דקה) ואז הcontext menu מופיע. לאחר מכן הוא יוצר תיקיה חדשה במהירות רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לוחץ על כפתור new folder גם לוקח המון זמן.

koko0 - אני חושב שזאת יכולה להיות הסיבה. אכן יש לי 2 הרדיסקים.

הקטע הוא שגם כשאני מנסה לשמור על ההארדיסק הפעיל זה קורה. יכול להיות שבכל מקרה הWINDOWS "מעיר" גם את ההארדיסק הלא פעיל בכל מצב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...