אינני יודע אם הבעיה בטלפון או ברמי לוי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינני יודע אם הבעיה בטלפון או ברמי לוי

Jabberwock

Recommended Posts

אח שלי קנה היום את הפלאפון -Ericsson Z780I.

הטלפון עבד טוב בחנות, הייתה קליטה. אך לאחר שהגיע הביתה נכתב במסך הטלפון "אין כיסוי רשת" או "שיחות חירום בלבד".

גם ניראה לו שהטלפון עבר תיקון מאחר שאחרי שהוציא את המכסה האחורי נראתה מדבקה קרועה ב-מקום שהבורג של הטלפון שהה.

עכשיו התקשרנו למוכר והוא אמר שצריך פשוט להיכנס להגדרות ומשמה צריך לעשות חיפוש ואז לבחור ברשת המתאימה.

עשינו את זה אבל עדיין אותה בעיה.

אנחנו לא מבינים מה הולך פה, מצד אחד אם היו בעיות קליטה ברשת רמי לוי היינו רואים על כך תלונות ברשת. מצד שני יכול להיות שזאת בעיית קליטה גם ברשת פלאפון.

פתחנו את הטלפון ושמנו כרטיס SIM של ORANGE ועובד טוב.

יש לכם רעיונות?

עידכון: בדקנו ברשת פלאפון אך עם טלפון אחר ועובד מצויין. מה קורה פה? האם רמי לוי אינה על פלאפון? לא אמורה להיות שום בעיה! או שמא מקור הבעיה בטלפון עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון: בדקנו ברשת פלאפון אך עם טלפון אחר ועובד מצויין. מה קורה פה? האם רמי לוי אינה על פלאפון? לא אמורה להיות שום בעיה! או שמא מקור הבעיה בטלפון עצמו?

ענית לעצמך על השאלה. הבעיה במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא מאמין, קניתי עכשיו לבן משפחה את אותו הטלפון, ואני סובל מאותה הבעיה בדיוק. לא מצליח להתחבר לרשת של רמי לוי (מקבל הודעת "אין כיסוי"). לעומת זאת אורנג' עובד יופי, פלאפון לא בדקתי.

לכל מי שטען שהטלפון לא תומך בתדר של UMTS850, באתר הרשמי של SonyEricsson רשום שהוא כן:

שאלה לפותח השרשור (Jabberwock) וכל מי שנתקל באותה הבעיה: היכן בארץ אתם נמצאים? אני נמצא באזור הגליל המערבי. מעניין אותי אם זו בעיה לוקאלית או משהו כלל-ארצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...