שוקל למכור את המחשב התותח שלי, כמה לדעתכם הוא שווה היום? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל למכור את המחשב התותח שלי, כמה לדעתכם הוא שווה היום?

radioactive

Recommended Posts

צודק, חשבתי שאתה מדבר על המעבד עקב הציטוט.

אך עדיין לא הבנתי מה זה לוחות אם אחרי ש"חורשים" עליהם? מה הכוונה לחורשים?

זה שמחשב אפילו פועל 24 שעות במשך 3 שנים לא אומר שלוח האם הוא הכי פגיע ויש סיכוי גדול שהוא ידפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רכיבים בלוח אם שיכולים לישחק ולמות ולקחת את הלוח איתם

שלוח חדש דנדש הסיכוי שזה יקרה מאוד נמוך

אבל שלוח 4-5 שנים אחרי שעבר פעילות אינטנסיבית יש לו סיכוי יותר גבוה לידפק

הלוח שלי לדוגמה עושה בעיות בהפעלה הראשונית

אין לי מושג למה הוא עושה את זה ואין לי מושג למה אחרי כמה דקות של כיבוי והפעלה הוא פועל בסוף כי זה מאוד מוזר למחשב

אבל זה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם להתחיל למכור אותו בחלקים זה יימשך המון זמן ובטח אשאר בסוף עם כמה חלקים שלא ימכרו...

בכל אופן הייתי מעדיף למכור אותו עם המארז כי אני רוצה לקחת Lian-Li או P280 החדש. אז מה אתם אומרים, 1500שח נשמע הגיוני?

אגב, הלוח ללא אבל הוא בהחלט אחד הדגמים המוצלחים והיקרים בתקופה שקניתי אותו. ויש לסטאפ הזה גם פוטנציאל אדיר לאוברקלוק שלא ממש ניצלתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים, 1500שח נשמע הגיוני?

רק שתבין שלקנות חדש יהיה יותר משתלם במחיר הזה. עיקר הרווח שלך וההשתלמות מבחינת קונים יפלו במכירה בחלקים ובדרישה לחלקים ישנים.

כשוקנים את זה כמכלול זה כבר יוצא הרבה פחות אטרקטיבי בהשוואה לחנויות. אתה הולך על חבל דק מאוד.

למכור בחלקים זה גם לא בעיתי במיוחד ודווקא הולך מהר. מקסימום אתה נתקע עם חלק אחד או שניים אבל כול עוד זה לא הליבה זה לא באמת משנה.

לפי דעתי המחיר לא צריך לנוע יותר מ-1000 עד 1300 ש"ח לקבלת מחיר סביר לשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין- לרוב לוחות-אם מתים/נדפקים ממתח לא יציב מספק הכח, כנ"ל לגבי . לכן מההתחלה עדיף שיהיה לך ספק איכותי.

כמו כן, הרבה לוחות-אם נדפקים בגלל קבלים שהתפוצצו. בלוחות של היום הם הרבה יותר יציבים, כולל הלוח שמוצע כאן.

radioactive- במידה ואתה מוכר את המחשב בשלמותו, אמליץ לך להתחיל מ-1500 שקלים- סכום ריאלי לחלוטין, תוך כדי שאתה מציין שאתה גמיש עם המחיר. במידה ואחרי שפרסמת במספר מקומות, לאחר תקופה מסויימת אתה רואה שעדיין אין ביקוש- תוריד בהדרגתיות את המחיר.

jabberwock- לא יותר מכמה עשרות שקלים- מדובר על מעבד ישן וחלש. אם יש עוד שאלות/רכיבים- פתח דיון משלך בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכירה בחלקים תוכל אפילו להגיע מעל 1500 ש"ח אם תתעזר בסבלנות.

מחירון לחלקים במחירים גבוהים יחסית

לוח 250

מעבד 300

קירור 80

זיכרונות 200

כרטיס מסך 120

ארדיסק 200

כונן אופטי 50

מארז + מאווררים 250

ספק כוח 80

1530 ש"ח

בקיצור ב-1500 למחשב קומפלט אני לא חושב שתקבל הרבה טלפונים, אני הייתי מסתכל חצי שנייה וממשיך הלאה, גם אם תרשום "גמיש" שלרוב זה סתם מילים.

שים לב שהספק כוח והכרטיס מסך אלו גם חלקים שאנשים היו מעדיפים לוותר עליהם ולרכוש בנפרד וצריך גם לקחת בחשבון שאנשים מודעים לכך ש- DDR3 עולה 4GB ב-100 ש"ח בחנות ושלא חסר גם חומרה חדישה יותר ביד שניה.

גם ההרדיסק רשמנו 200 אבל זה מחיר אחרי השיטפון.... בפועל הוא אמור להיות שווה חצי מזה ואפילו פחות.

אני אנצל את הדיון ואשאל:

כמה אני אוכל למכור את המעבד הזה, http://ark.intel.com/products/27478/Intel-Pentium-4-Processor-630-supporting-HT-Technology-%282M-Cache-3_00-GHz-800-MHz-FSB%29 , שיש ברשותי ושלא עבר ?

50 עד 100 ש"ח (אם אתה מרגיש אופטימי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...