1. כמה מחיצות אתם מציעים לחלק כונן של 160G? ואיך לסווג כל מחיצה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1. כמה מחיצות אתם מציעים לחלק כונן של 160G? ואיך לסווג כל מחיצה

אישי555

Recommended Posts

ממה שראיתי עדיף NTFS. ומה לגבי מחיצה ראשי או לוגי?

2. אני מעלה לפעמים את המחשב תחת כשהכונן עם WIN7 נמצא גם כן במחשב (בד"כ כדי להעביר ולגבות קבצים ביניהם). משום מה אני רואה מחיצה שמ"ה לא מותקן בה כתוב עליה "שמור ע"י מערכת". כמו כן אני לא יכול לגשת אליה. יש לכם מושג למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1^+

הסיבה היחידה לדעתי לחלק כונן למחיצות היא כאשר הוא משמש גם למערכת ההפעלה וגם לאחסון מידע. כך (ייתכן ש) קל יותר ליצור "ספריית בית" ולגבות אותה בעזרת סקריפט פשוט או יישום מבלי להתחיל לברור רק את התיקייות הרצויות ולא לכלול את תיקיות המערכת וקבצים זמניים מה שקצת מסרבל את התהליך.

המחיצה השמורה שייכת ל-Winodws 7 ומכילה קובצי מערכת ואת הקבצים הדרושים לאתחול המערכת. כפי שצוין לעיל, אל תגע בה.

חוץ מזה, למה שתי מערכות הפעלה באותה מערכת (ועד שתיהן ממשפחת Windows)? אם זה בגלל תאימות תוכנות שלא ניתן לפתור בשום דרך אחרת, פשוט תריץ את המערכת (XP בדרך כלל) במכונה וירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך בכלל לחלק למחיצות את הכונן?

חילקתי אותו בעבר הרחוק (בתקופה "ההיא" היתה המלצה לחלק כוננים למחיצות כדי שאם מחשב יפגע מוירוס/תולעת אפשר יהיה למחוק את המחיצה מבלי לפגוע במידע שיישמר במקום אחר. בימינו ישנם הגנות טובות לאין ערוך ממה שהיה מקובל לפני שנתיים-שלוש).

חוץ מזה, למה שתי מערכות הפעלה באותה מערכת (ועד שתיהן ממשפחת Windows)? אם זה בגלל תאימות תוכנות שלא ניתן לפתור בשום דרך אחרת, פשוט תריץ את המערכת (XP בדרך כלל) במכונה וירטואלית.

זה לא אותה מערכת. כל כונן משמש כגיבוי לעת מצוא. כל אחד אמור לעלות ולפעול במקרה הצורך

ידוע לכם אם בהתקנה מחדש של ווינדווס יש אפשרות לאחד מחיצות? אם לא - מה השיטה הכי נוחה ליצור כונן בלי מחיצות (גם אם המשמעות שכל המידע יימחק, או במילים אחרות - התוצאה תהיה כונן ריק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...