מפרט למשחקים ומדיה - תקציב 8K כולל מסך - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ומדיה - תקציב 8K כולל מסך

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין, למה לשלם יקר על מסך מחשב. רק ביגלל שיש לו טלוזיה, שזה פחות אכותי. הכיי טוב זה לחבר ּ+ממיר HD .אפילו הרגיל של הוט, בחיבור SCART. רואים הרבה יותר טוב, מרוב ה LCD+TV . ומרוב הTVהבנוניות אין ביכלל מה להשוות. מי שראה אצלי את השידור, התמונה נישאר עם :P בחוץ. במיוחת בסרטי הנימציה. רואים פרטים וצבעים. שאין לאחרים והחדות ממש ממש מעולה. כמה רמות מעל ממש תענוג , רק חבל שאין לDELL מסכים גדולים 40+ הכי גדול זה 30 שהוא יקר חבל לי יש 24 של כבר שלוש שנים זה גירסת הפנל המשופר 6BIT לפיקסל +2 BIT נוספים לתיקון התמונה והציבע מיכלול צבעים משופר 114% לפי תיקן איידובי לא 72% הדגם הוא 2408WFP המסך שלי תוצרת פולין מאחורה יש לו סימון של משופר מה שלה הייה בדגם הרגיל לא היו הרבה כאלה בארץ. חבל שהם לא מיצרים יותר פנלים כאלה משופרים. למרות זואת המסכים שלהם מומלצים ביותר אני לא מיפרסם את אבל מי שמבין ורואה את המסכים שלהם קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: אתה ממש צודק, אבל חבל שיש אנשיים קשים. כמו פותיח התרד הזה שכמה שתיתן לו :bash: . במטרה טובה לא באלימות, זה לא יעזור. והוא ימשיך לעשות, טעיות,בלי לילמוד. חבל שהוא עקשן, סך הכול יש פה אנשיים טובים. שמשקעים הרבה בשביל לעזור, אפלו להכי קשים פה. לפעמים מצליח ,ולפעמים לא. הבל לא מוותרים וזה מה שחשוב. ללמד את הישראלי לבקש מה שטוב לו, במחיר שטוב לו כמה שאפשר. לא את מה שטוב, לחנות ובמחיר שהם רוצים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך אבל בסוף לקחתי את הסמסונג מכיוון שהיה לי צורך שיהיה גם , חיברתי ועובד מצויין התמונה חדה והביצועים מצויינים. :yelclap:

כל עוד אתה מרוצה הכל בסדר רק אל תשכח נראה לי להיות מעט יותר נוקשה כלפי החנות שאתה משלם לה 8000 שקלים על מוצר בהחלטות.

michaelr, תתפלא שלא תמיד זה ככה. לפעמים זה נובע גם מבורות המוכר ורמת הרצון שלו לסייע.

סכריות MאנדM, עדיף שתוותר על ניקוד אם אתה סתם מפזר אותו בנדומאליות לאורך כל ההודעה. זה כל כך מעייף שאני פשוט מדלג על לקרוא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא וויתרתי כל כך לKSP היו התפתחויות והחלפתי חלק מהמוצרים שהיו פגומים וכיו"ב. בסך הכל שמישהו נחמד אליך אליך ומראה רצון לעזור גם אם הוא מטעה אותך קשה להתעצבן ולכעוס אז מגיעים לעמק השווה.

ולא יודע אם שמתם לב אבל עניין קטן עם טלוויזיות - שלט רחוק. ממש אין לי תענוג גדול ב22:00 בלילה לצאת מהמיטה כדי להנמיך או להגביר את הווליום, ובשעה 23:00 שאני מסטול ועומד להירדם לצאת מהשמיכות ולכבות את המסך ידנית.

מצד שני טלוויזיות ייעודיות עולות כפול ממה ששילמתי אם מחפשים משהו איכותי אז התפשרתי על הגודל של המסך וקיבלתי את מה שרציתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...