מפרט למשחקים ומדיה - תקציב 8K כולל מסך - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ומדיה - תקציב 8K כולל מסך

Googleness

Recommended Posts

תשמע אני באמת לא יודע איך לקרוא לזה, להשקיע בשביל בעתיד לשדרג? פאק ב8K אני בונה מערכת עם 2 כ.מסך 6970 עם 3 מסכים מטורפת.

זאת דעתי אישית בלבד כמובן, אבל מה שאני חושב זה לקחת והכנסת את כל התקציב שלך בגימור נוצץ של פורשה, גלגלים מפלצתיים פוליש ע"י ליקוק, סאנרוף ומערכת שמע מטורפת. חבל רק שמנוע מsuzuki justy. והאוטו נוסעה מקסימום 70 קמ"ש בירידה אחרי משאית ובעזרת רוח גבית.

אם אתה רצית מערכת גיימינג, אז אי אפשר לקרוא לה כזו. זה לא שפשוט היא קצת לא בכיוון, היא בכלל לא בכיוון.

אפילו אם התקציב היה 3000 ש"ח היה אפשר לעשות מערכת גיימינג הרבה יותר טובה.

:s07: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה ללכת ל KSP ולבטל\לשנות עסקה, באמת כואב הלב לראות את מה שהם הביאו לך,

בניתי לא מזמן מפרט ב לחבר (ללא ציוד הקפי) והכנסתי בו GTX570, עם אותו מעבד לוח ואפילו ...

לראות 550 בכזאת מערכת זה ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Googleness, אני בטוח שהרבה אנשים שקוראים את האשכול הזה, אומרים לעצמם - פאק .. מה לעזאזל הוא חשב לעצמו !?

וזה רק בקטע של אכפתיות, על כל כך הרבה כסף שהלך על מחשב. אז אולי אצלך בבית הכסף גודל על העצים וזה לא אכפת לך כל כך, אבל זה כבר עניינך.

אתה ביקשת מפרט חזק לגיימינג, tmpusr שם לך במפרט 2 כרטיסי מסך 560GTX ואני מניח שלא שמת לב לזה שמדובר ב2. בסוף החלטת ללכת על 550GTX חלש אחד.

אולי התלהבת קצת מעובדה שהכרטיס מגיע עם OC, למרות שאם היית לוקח אותו כרטיס בלי OC, בזול יותר - יכלת להוסיף קירור טוב יותר ולעשות OC טוב יותר בעצמך.

בנוסף, העקשנות ללכת על מסך של Mag אחרי שנאמר לך שעדיף לבדוק קודם בפורום לגבי טלוויזיה LCD שהייתה עדיפה לך בהרבה.

אני משתמש כרגע במסך 40" LCD שעלה 3.3K, אבל גם מסך 32" היה עושה את העבודה. איכות המסך וההבדל בין הפאנלים בין מסך מחשב למסך טלוויזיה זה שמים וארץ. יש לי צמוד ל40" מסך 22" של Samsung עם פאנל TN. ה40" לא רואה את ה22" מבחינת איכות, ובעצם גם מכל בחינה אחרת. (אגב, אני יושב מול ה40" ואין לי שום בעיה לקרוא טקסטים שעות)

אתה רצית ליהנות מגיימינג ובתקציב הזה יכלת לקבל כמעט הכל, פשוט חבל.

באמת שהייתי מתקשר למי שמכר לך, או למנהל הסניף או מישהו שיכול לעזור לך שם, ואומר לו שאתה מרגיש שעבדו עליך.

אתה ביקשת מחשב לגיימינג, תקציב של 8000+ ש"ח !!! וקיבלת כ. מסך ביזיוני ומסך מחשב ביזיוני. תגיד לו שדיברת עם אנשים רבים שמבינים במחשבים, ובונים מפרטים זמן רב (גם אם זה לא המצב, שידע שאתה לא פרייאר), ופירסמת את המפרט בפורומים של מחשבים ונאמר לך (מצטער על הביטוי) שעבדו עליך בעיניים.

תשמע, פעם הבאה - קצת פחות עקשנות, בנו לך מפרטים טובים. לפחות היית בודק עד הסוף את כל מה שכתבו לך פה, בכל זאת ש"ח.

אני, כשאני קונה מחשב, אני בודק כל חלק וחלק לרמת הברגים שמחזיקים את החלקים - בכל זאת, זה מחשב שהולך להיות איתך כמה שנים !! למה להעביר כמה שנים בהרגשה שיכלת לקנות משהו טוב בהרבה יותר במקום ליהנות מהכסף הרב שביזבזת ?!

מה שלא יהיה, מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך דרכך, אם זה המחשב שתשאר איתו, אז לפחות תנצל אותו כמה שאפשר .. עם כזה למעבד, אתה יכול לעשות OC רציני ולשפר את הביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו ננסה להסתכל על חצי הכוס המלאה...

גימור נוצץ של פורשה, גלגלים מפלצתיים פוליש ע"י ליקוק, סאנרוף ומערכת שמע מטורפת.

^

אני תמיד טוען שציוד היקפי טוב ואיכותי מהווה חלק מכריע בחוויית השימוש ולכן אולי זו לא השקעה שירדה לטמיון...

כל מה שחסר לו זה "מנוע" איכותי ואת זה קל יחסית לסדר - שימכור את הכרטיס הנוכחי וישקיע עוד ~1000-1500 ש"ח בכרטיס גרפי ראוי לשמו (או שניים). כמינימום HD6950 DUAL ב~1200 מ-TMS או שני GTX560TI כמו שהצעתי לו.

לא אופטימלי אבל לפחות לא תבזבז את כל ההשקעה הזו על עגלת גיימינג מקרטעת.

ברור לי גם שגררו אותך שם להוצאות מיותרות על רכיבים לא משתלמים אבל עם זה כבר אין הרבה מה לעשות...

אם זה המחשב שתשאר איתו, אז לפחות תנצל אותו כמה שאפשר .. עם כזה למעבד, אתה יכול לעשות OC רציני ולשפר את הביצועים..

שום OC לא יעזור לו כי הכרטיס מגביל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבית!

מפרט:

Intel Core i5 2500K

Gigabyte GA-Z68X-UDP-B3

G.Skill Sniper 2X4GB DDR3 1333Mhz PC3-10666 Kit

Gigabyte GTX550 Ti OC

LG GH24NS

Asus Mini Adapter

Logitech Webcam C270

Logitech G500

Razer Sphex Mouse Pad

ThermalTake Challenger Gaming Keyboard

Advice PRD 750

Plantronics GameCom 367 Headset

Western Digital Blue Caviar 1TB

Coolermaster 690 II Plus Black ATX Case

Corsair TX 750W PSU

Noctua NH-D14 CPU Cooler

Samsung M2 Portable 500GB Externel HDD

Mag LED TV BK24LEU

עם המסך והדיסק חיצוני יצא 8247 שקל.

לא מצליח להבין איך הגעת לסכום הזה...

תוכל לפרט מחירים?

באמת שהייתי מתקשר למי שמכר לך, או למנהל הסניף או מישהו שיכול לעזור לך שם, ואומר לו שאתה מרגיש שעבדו עליך.

אתה ביקשת מחשב לגיימינג, תקציב של 8000+ ש"ח !!! וקיבלת כ. מסך ביזיוני ומסך מחשב ביזיוני. תגיד לו שדיברת עם אנשים רבים שמבינים במחשבים, ובונים מפרטים זמן רב (גם אם זה לא המצב, שידע שאתה לא פרייאר), ופירסמת את המפרט בפורומים של מחשבים ונאמר לך (מצטער על הביטוי) שעבדו עליך בעיניים.

תשמע, זה לא רעיון כל כך רע - אם יש שם מישהו הגון (מנהל סניף/רשת) הם יכולים ללכת לקראתך.

לא הכי סביר (לפחות לפי מה שאני שמעתי עד כה) אבל לך תדע... להזיק זה לא יזיק.

תן להם לינק לכאן...

רק תלך בגישה חיובית שבאה לפתור בעיות ולא לוחמנית שבאה ליצור בעיות.

אולי לכל הפחות יפצו אותך ב-GTX550 זהה שני ותוכל לעשות לא רע בכלל.

יכול להיות כמובן שיטענו שאתה זה שנתת להם את הרושם שכל ה"מסביב" חשוב לך הרבה יותר מהביצועים בפועל והם רק "תפרו" לך מה שביקשת - עדיין, לרבים מהרכיבים שנתנו לך אין כל הצדקה (מארז/ספק/קירור ובטח יש עוד) והיו חייבים להסביר לך כמה אתה מתפשר ביכולות גיימינג. הסבירו לך? לי נראה שפשוט בנו לך לפי מה הכי יקר שיש במלאי כדי לתת לך מחשב במקום ולסגור עיסקה בלי יכולת להתחרט/לבדוק... זה בדיוק מה שקרה (אלא אם שוב - זו היתה הדרישה שלך בכלל לבנות עכשיו ומהר).

מישהו זוכר מה הניק של נציג KSP כאן בפורום?

אולי הוא יוכל לעזור... הוא תמיד מדגיש כמה KSP השתפרה בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, שילך בגישה שהיא לא תוקפנית מדיי אבל גם לא בגישה של עוד פרייאר.

תגרום לו להבין, אם אתה רואה שאתה לא הולך לקבל מהם כלום, שאנשים רבים קראו וקוראים את ההודעה שלך וידעו לא להתקרב אליהם יותר וחבל.

אין לך מה להפסיד בכלל !! לפעמים הדברים האלה שנראים לנו כמו טרחה, בסוף משתלמים ואולי תרגיש טוב יותר עם הקנייה.

בכל מקרה, אין ספק שציוד היקפי הוא חלק בלתי נפרד ומשמעותי ביותר מההנאה !

יש לי מחשב כבר 4-5 שנים, אבל מסך 40" שקניתי לפני חודשיים, ורמקולים 5.1 של לוג'יטק (דגם G51), עכבר G5 של לוג'יטק..

רק מלשחק CS אני מתלהב כמו ילד ..

שום OC לא יעזור לו כי הכרטיס מגביל אותו

לא התכוונתי ספציפית למשחקים, למרות שגם לכרטיס מסך הוא יכול לעשות OC בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו קודם כל נפרט,

בחרתי בKSP מהסיבה שלאורך השנים נתקלתי בהרבה חנויות מצוינות שפשוט נסגרו והחלטתי ללכת על בטוח ולבחור חנות שגם קניתי בה בעבר (ככה שאני יודע עם מה יש לי עסק) וגם אני בטוח שלא תיסגר עוד יומיים.

TMPUSR, לבקשתך אני אפרט את העלויות של המפרט:

Intel Core i5 2500K מחיר: 1010 ש"ח

Gigabyte GA-Z68X-UDP-B3 מחיר: 799 ש"ח

G.Skill Sniper 2X4GB DDR3 1333Mhz PC3-10666 Kit מחיר: 290 ש"ח

Gigabyte GTX550 Ti OC מחיר: 715 ש"ח

LG GH24NS מחיר: 130 ש"ח

Asus Mini Adapter מחיר: 40 ש"ח

Logitech Webcam C270 מחיר: 138 ש"ח

Logitech G500 מחיר: 275 ש"ח

Razer Sphex Mouse Pad מחיר: 60 ש"ח

ThermalTake Challenger Gaming Keyboard מחיר: 290 ש"ח

Advice PRD 750 מחיר: 685 ש"ח

Plantronics GameCom 367 Headset מחיר: 195 ש"ח

Western Digital Blue Caviar 1TB מחיר: 735 ש"ח

Coolermaster 690 II Plus Black ATX Case מחיר: 450 ש"ח

Corsair TX 750W מחיר: 630 ש"ח

Noctua NH-D14 CPU Cooler מחיר: 300 ש"ח

Samsung M2 Portable 500GB Externel HDD מחיר: 430 ש"ח

Mag LED TV BK24LEU מחיר: 1065 ש"ח

למרות שאני בהחלט מסכים איתכם לאחר ההסבר שנתתם מניסיוני עם KSP ומהעובדה שחתמתי על כל מסמכי האחריות ואחרי שהמחשב עבד כבר עם -כל- הרכיבים מספר ימים לדעתי אין מה לעשות מבחינת החלפה של רכיבים.

מה לעשות, מטעויות לומדים ולכן לדעתי לפחות הבסיס בסדר וכמו שTMPUSR הציע בעתיד להחליף כרטיס מסך + מסך.

מבחינת הציוד ההיקפי אני דווקא די מבסוט מכל הציוד (מעט מאוכזב מהG500 שכמו כל עכברי הלוג'יטק שהיו לי בעבר הדוגמת צבע בחלק העליון שלו פשוט דוהה ונעלמת, יצרתי קשר במייל עם לוג'יטק אבל כנראה שאין מה לעשות. מבחינה טכנית של שימושיות הוא יוצא מגדר הרגיל דווקא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוק שקובע שאתה יכול לבטל עסקה עד 14 ימים מהרגע שהמוצר אצלך ולקבל או 5% פחות או 100 ש"ח פחות (הנמוך מביניהם) מהסכום ששולם.

כך שאתה יכול לבטל את העסקה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למסך קיבלתי מסך עם 2 פיקסלים צרובים אחד מהם אדום וממש מרגיז ובולט אמרו לי היום להגיע להחליף אותו. נראה מה אפשרי לעשות אולי להחליף לדגם אחר.

בכל מקרה,

בדקתי קצת את הנושא של הכרטיס מסך שלקחתי: Gigabyte GTX550 TI OC ומגיגול ברשת הגעתי לבדיקה הבאה שנערכה לכרטיס:

http://www.eteknix.com/reviews/graphics/gigabyte-geforce-gtx-550-ti-oc-graphics-card-review/

יש עוד כל מיני כאלה. בסך הכל הכרטיס לא כזה גרוע בהתחשב בעובדה שההבדל בינו לבין ה560 היה מעל 300 שקל (אני לא קונה יותר כרטיסי מסך של AMD הם נשרפים לי משום מה וזה כבר נאכס).

בקיצור נראה מה יילך היום בKSP...

אגב,

עריכה.... אם אני מחליף מסך איך המסך הזה לעומת הMAG שלקחתי?

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspbiyalik&uin=14513

http://www.samsung.com/us/computer/monitors/LS23PTNSF/ZA-features

הבדל של 190 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...