שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 52 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^^ אז מה הגזר דין? שווה להזמין?

כמו כן בקישור שנתת: http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-pipo-max-m9-quad-core-a9-1-8ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-2gb-ddr3-ips-product-26652.html אני רואה מחיר אחר. הגיוני שהמחיר קפץ ב 35 דולר?

יש לך אותו בTinyDeal(הרבה יותר מוכרים מBuyinCoins וגם אפשר לשלם באמצעות PayPal) ב227.99$

http://www.tinydeal.com/pipo-m9-101-ips-screen-android-42-16gb-quad-core-tablet-pc-p-86261.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב. נראה לי אני הולך על זה
דרך אגב TinyDeal הוסיפו את הצבע השחור(היה רק לבן ואפור כהה שנורא דומה לשחור ההבדלים רק בגב המכשיר מבחינת הצבע) בעוד שBuyinCoins כותבים שיש להם לבן ושחור שהוא בעצם האפור כהה בכלל ודרך אגב גם הם החזירו את המחיר ל$227.99 רק חבל שהם לא מציינים שהוא דווקא כן מגיע מעודכן ל4.2(לפי מה שPika007 אמר) וחבל שהם לא מוסיפים מגן מסך נגד שריטות כמו אצל TinyDeal(שגם מדביקים אותו מראש) או אולי הם כן מוסיפים(ולא מדביקים מראש) ורק לא מציינים בדיוק כמו בעניין הגרסה .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המגן וגם הגרסה לא קשורים לחנות. ככה זה מגיע מהיצרן.

על הטאבלט שקיבלתי יש מגן.

בגלל זה כתבתי
או אולי הם כן מוסיפים(ולא מדביקים מראש) ורק לא מציינים בדיוק כמו בעניין הגרסה .
אבל בגלל שהם לא מעדכנים את עמוד המכירה שלהם נראה שצריך לשאול ולחכות לתשובה וזה עוד זמן וכשאני שלחתי להם הודעה מעמוד המכירה עוד מה16-06-13 מאז לא קיבלתי תשובה, וגם יש להם רק 2 צבעים במקום 3 או שאולי גם את זה יש להם והם לא מציינים, בכל מקרה גם TinyDeal וגם BuyinCoins מציעים את הPiPO M9 באותו המחיר(במקרה שלך Pika007 מחיר מעט נמוך יותר בגלל קופון :) ) וב2 עמודי המכירה שלהם יש הרבה תגובות טובות ושניהם גם מקבלים תשלום באמצעות ככה שנראה שהכל טוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קניתי גם PIPO M9 ואתמול קיבלתי אותו.

קניתי מ BUYINCOINS (ב-228 דולר לפני שהם העלו את המחיר)

16 יום בדיוק (לא ימי עבודה) מיום ההזמנה.

הוא אכן מגיע מעודכן לאנדרואיד 4.2 ועם מגן מסך מודבק מראש.

האריזה קצת מאולתרת אבל בסדר גמור (קלקרים וניילון פצפצים)

הוא קצת כבד יותר ממה שציפיתי, זה לא מפריע לכשעצמו אבל יש כל הזמן הרגשה

שהוא יחליק מהידיים וייפול לכן חייבים גם לקנות נרתיק מגן. הזמנתי אבל הם פיצלו את ההזמנה

והנרתיק עדיין לא הגיע. התגובות מהירות מאוד והמסך חד ויפה. התקנתי כמה משחקים

והם עובדים חלק לגמרי. איכות המצלמה לא משהו, התמונות יוצאות יפה רק באור יום.

הייתה לי בעיה עם המקלדת שלא הצלחתי להחליף בין עברית לאנגלית למרות

שעברתי על ההגדרות אלף פעם. בסוף התקנתי מקלדת חינמית שהיא עובדת מצוין

וגם יש לה יותר אפשרויות. הווי-פיי קולט בסדר (הנתב בחדר אחר עם קיר בטון).

לא הספקתי עדיין לבדוק בנצ'מרקים וכאלה אבל אני מאוד מרוצה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי מ

TinyDeal

את ה-PIPO אני כבר כמה זמן עוקבת אחרי הטבלט הזה, במיוחד אחרי שהבנתי שיצא גרסה 2 עם תיקון ספציפי למסך...

זה כבר על המטוס מה-4 לחודש ואני מחכה....

שילמת מיסים או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי גם PIPO M9 ואתמול קיבלתי אותו.

קניתי מ BUYINCOINS (ב-228 דולר לפני שהם העלו את המחיר)

16 יום בדיוק (לא ימי עבודה) מיום ההזמנה.

הוא אכן מגיע מעודכן לאנדרואיד 4.2 ועם מגן מסך מודבק מראש.

האריזה קצת מאולתרת אבל בסדר גמור (קלקרים וניילון פצפצים)

הוא קצת כבד יותר ממה שציפיתי, זה לא מפריע לכשעצמו אבל יש כל הזמן הרגשה

שהוא יחליק מהידיים וייפול לכן חייבים גם לקנות נרתיק מגן. הזמנתי אבל הם פיצלו את ההזמנה

והנרתיק עדיין לא הגיע. התגובות מהירות מאוד והמסך חד ויפה. התקנתי כמה משחקים

והם עובדים חלק לגמרי. איכות המצלמה לא משהו, התמונות יוצאות יפה רק באור יום.

הייתה לי בעיה עם המקלדת שלא הצלחתי להחליף בין עברית לאנגלית למרות

שעברתי על ההגדרות אלף פעם. בסוף התקנתי מקלדת חינמית שהיא עובדת מצוין

וגם יש לה יותר אפשרויות. הווי-פיי קולט בסדר (הנתב בחדר אחר עם קיר בטון).

לא הספקתי עדיין לבדוק בנצ'מרקים וכאלה אבל אני מאוד מרוצה.

:xyxthumbs:

גם אני קיבלתי את שלי אתמול(קניתי מTinyDeal באותו המחיר) ביחד עם נרתיק שקניתי בנפרד מAliExpress והגיע ביחד עם הPiPO M9 :)

אין לי יותר מידי מה לומר מאחר שאתה וPika007 דיי אמרתם את הכל אבל אני דווקא הופתעתי בצורה הפוכה הוא דווקא קליל יותר וקטן יותר ודק יותר ממה שציפיתי, אני התקנתי עליו כבר המון יישומים וואלה איכות המצלמה לא משהו אבל במחיר הזה אין לי תלונות, בזמן שאני כותב את ההודעה בדקתי בAntutu והתוצאה הסופית שקיבלתי היא 16,585, הWiFi טס(גם באזורים מרוחקים מהנתב), הוא הגיע גם לי עם גרסת אנדרואיד 4.2.2(כמו שTinyDeal ציינו בעמוד המכירה), לגבי מקלדת אני משתמש בSwiftKey Tablet Free .

הוא הגיע לי אחרי 21 ימים לארץ ויום נוסף עד שהיחידה המרכזית בעיר שלי העבירו אותו לסניף הדואר הקרוב אלי ככה שלקח 22 ימים וUsagi אני לא שילמתי מיסים.

סך הכל אני מאוד מרוצה :)

05XlrfY.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים - למי שכבר קיבל את ה-PIPO M9 עם אנדרויד 4.2.2 עשיתם לו כבר ROOT?

אשמח לקבל ממכם את השלבים שעשיתם והאם בזמן הROOT המכשיר צריך להיות מחובר לחשמל וה- DEBUGGING מכובה או דלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...