שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 51 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ניסחתי את השאלה נכון, אני מתכוון שאני יודע שיש יישומים שבכלל לא עובדים(לא ניתן להתקין אותם) על מחשבי לוח סיניים מסוימים אז בעצם איך אני יכול לדעת איזה יישומים כן יהיה ניתן להתקין?

הסתכלתי על מחשבי לוח שונים באתרים כמו AliExpress/PandaWill/AinolStore ולפעמים ראיתי מוצרים(לא זוכר בדיוק איזה) שאנשים שכבר רכשו כתבו למשל שלא ניתן להתקין מהGoogle Play והבנתי שזה אאל"ט מחוסר התאמה לCPU/GPU אז בעצם איך אני יודע איזה יישומים כן יעבדו ואיזה לא יעבדו אם בכלל יש דרך לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטאבלטים הפופולריים כוללים חומרה טובה ונפוצה. מהבחינה הזאת אין כ"כ בעיה.

חוץ מזה, אפליקציות שלא נתמכות ע"י המכשיר, או שלא יוצגו ב- או שיוצגו ולא תוכל להוריד אותם.

אפילו בנקסוס 4 שלי יש כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליקציות "רשמיות" לא יעבדו (כרום, וכדומה) אבל עם רום נקי ככל הנראה יעבדו בלי בעיה כי הוא יזדהה כמו נקסוס7.

הדפדפן/מייל/יומן המובנה מצויין, אפשר דרך הדפדפן.

אני עוד לא מצאתי צורך אמיתי להחליף רום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת חלק מהדיון בערך מעמוד 5X(לא זוכר בדיוק), בכל מקרה אני כבר מבולבל לגמרי אז אני פשוט אשאל איזה מחשב לוח סיני בגודל 9.7 - 10.1 הוא הכי מומלץ ושאין לו בעיות כמו קליטה נמוכה של WiFi או בעיות שונות ומשונות שקשורות לWiFi בתקציב של עד 220$ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי טונות של חיפושים, שעות על גבו שעות של קריאת סקירות וצפיה ב UNBOXING/סקירות , החלטתי ללכת על ה PIPO M9, שלפי מה שנאמר ה WIFI שלו טוב יחסית (לא נופל משל מערביים, לפחות)

הוא אמור להגיע אוטוטו, אם תחכה כמה ימים אוכל לתת חוות דעת מעמיקה ואובייקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחכות יותר מכמה ימים Pika007, תודה.

הPIPO M9 נראה ממש מרשים גם לפי הציון שלו בAnTuTu נראה שהוא ברמה של הNexus 4 בכל מקרה מאיפה קנית אותו ואם אפשר קישור בבקשה?

לבינתיים הכי זול שמצאתי אותו זה בPandaWill(גרסת הWifi אין לי צורך בגרסת 3G).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקנה מ buyincoins

http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-pipo-max-m9-quad-core-a9-1-8ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-2gb-ddr3-ips-product-26652.html

ללקוחות חדשים יש קופון של 5% הנחה על 2 הרכישות הראשונות, כל שבוע הקוד מתחלף, חפש בגוגל. יש המון קופונים שלפעמים תקפים.

מ Pandawill אל תקנה בשום מצב, לוקח להם מעל שבוע וחצי רק להוציא את המכשיר למשלוח, לעתים מעל שבועיים. ב BIC לקח 2 ימי עסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקנה מ buyincoins

http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-pipo-max-m9-quad-core-a9-1-8ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-2gb-ddr3-ips-product-26652.html

ללקוחות חדשים יש קופון של 5% הנחה על 2 הרכישות הראשונות, כל שבוע הקוד מתחלף, חפש בגוגל. יש המון קופונים שלפעמים תקפים.

מ Pandawill אל תקנה בשום מצב, לוקח להם מעל שבוע וחצי רק להוציא את המכשיר למשלוח, לעתים מעל שבועיים. ב BIC לקח 2 ימי עסקים.

כמה עלה כולל משלוח וכל ההוצאות הנלוות (אם יש כאלה)

כמו כן, האם צריך להגיד לחנות להצהיר על מחיר מסויים או פשוט אפשר להזמין רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המכשיר היום. לא ביקשתי מהחנות כלום, הצהירו הצהרה כוזבת, לא שילמתי מע"מ. עלה סה"כ 800 שקלים.

אני כרגע בודק אותו, במבט ראשון- המסך טוב, מאוד אפילו. מבחינת איכות צבעים נמצא איפושהו בין האסוס טרנספורמר TF101 ל TF300. לא הטופ של השוק- אבל סטנדרט "מערבי".

הממשק מגיב חלק מאוד (אנדרואיד 4.2.2), טס, והזרמת עובדת מצוין.

חוות דעת קצת יותר מעמיקה אחרי שיהיה לי זמן לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המכשיר היום. לא ביקשתי מהחנות כלום, הצהירו הצהרה כוזבת, לא שילמתי מע"מ. עלה סה"כ 800 שקלים.

אני כרגע בודק אותו, במבט ראשון- המסך טוב, מאוד אפילו. מבחינת איכות צבעים נמצא איפושהו בין האסוס טרנספורמר TF101 ל TF300. לא הטופ של השוק- אבל סטנדרט "מערבי".

הממשק מגיב חלק מאוד (אנדרואיד 4.2.2), טס, והזרמת עובדת מצוין.

חוות דעת קצת יותר מעמיקה אחרי שיהיה לי זמן לבדוק.

לייתר דיוק 227.99$ זה בכלל 826.58ש"ח(נכון לרגע זה אבל 800 בדיוק אין סיכוי בקיצור אני אוהב לדייק) .
אז מה הטאבלט 10 אינצ' הסיני המומלץ מתחת ל 200 דולר?

איך הטאבלטים של אינול? ה 10 אינצ' הירו וה 7 אינצ' ונוס?

שאתה כותב מתחת ל200$ מה התקציב בדיוק 200$ ומטה?

אם כן לא עדיף פשוט ללכת על הPiPO M9 בתוספת של 27.99$ ?

או שהתקציב בעצם הוא יותר בכיוון 180$? 150$?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...