AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 44 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

נמאס לי ללכת על הדברים הבינוניים אני רוצה את הכרטיס הכי חזק שיש, דור אחד אחורה. 680 באמת שכרטיס נחמד אבל אפילו להשיג אותו ב- 2000 זה לא פשוט. הגעתי למסקנה אגב, גם בסיבוב הקודם וגם בסיבוב הנוכחי, עדיף נבידיה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה7870 ה"בינוני" זהה בכוח +- ל580(79X0 חזקים יותר).

אז בו נראה:

-אתה מעדיך לממש אחריות בחו"ל

-אתה מעדיף כרטיס שזולל פי 2 יותר חשמל: http://tpucdn.com/reviews/MSI/HD_7870_Twin_Frozr/images/power_peak.gif

-אתה מעדיף כרטיס דור קודם שכבר מיצא את היכולת שלו ומקבל פחות עדכונים בדרייבר מדור חדש.

:xyxthumbs:

680 באמת שכרטיס נחמד אבל אפילו להשיג אותו ב- 2000 זה לא פשוט

עם בעיות הספקת המלאי שיש היום, בספק אם תמצא בפחות מ600$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה 580 ממש לא מיצה את היכולות. מטבע הדברים, הטכנולוגיה והשוק מתקדמים אבל זה לא אומר שמה שעכשיו נחשב "ישן" מיצה את היכולות שלו. המציאות היום היא שמעט מאד משחקים באמת דורשים GTX 580, שלא נדבר על GTX 680 ולכן אני חושב זה עדיין רכישה טובה. באופן עקרוני אני רוצה לשחק BF3 ו- PROJECT CARS. כרגע חשוב לי ששני המשחקים הללו יעבדו על 60FPS ללא דופי ובלי להתעסק אינסוף פעמים עם ההגדרות של המשחק.

האמינות של הכרטיסים האלה יחסית גבוהה לפי המידע שהצלחתי לאסוף ברשת ככה שאני לא בונה על אחריות יותר מדי, שווה את הסיכון בעבור 1200 ש"ח. צריכת החשמל, כן ברור לי שהדור החדש צורכים הרבה פחות וזה נחמד והכל אבל כל עוד הספק כח עומד בזה, אין לי בעיה. לא נראה לי שחשבון החשמל יושפע מי יודע מה. :P

ממש מקודם, מישהו שאני מכיר מפורום אחר הזמין 680 של מאיביי... יצא לו 650$ כולל משלוח והוא רשם למוכר שירשום GIFT. :lol: למרות שלא נראה לי שזה כזה יעזור במקרה הזה. חריג מדי חח, אבל אולי, לך תדע. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה !

לפי הביצועים ב- 1080p

בין ה 6950 בודד ל 7950 יש שיפור של 33 אחוז

ובין ה 6950 בודד ל 6950 CF יש שיפור של 59 אחוז

שיפור של כ 20 אחוזים בין 7950 בודד ל CF של 6950 :)

ניראה לי יותר אפקטיבי מאשר להחליף את ה6950 שלי ב 7950 בעת הצורך

עריכה: ברזולוציות יותר גבוהות ה CF יותר אפקטיבי ויניב שיפור של 25 אחוז ב 1600p :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל גם פה את השאלה כי בפרום ספקים ומארזים לא עונים לי תודה בקשר למארז P193 v3 רצתי לדעת אם לא תהייה לי בעיה להתקין כרטסי מסך חדשים הרוכים כמו GTX 680 HD 7970 וכרטסים כפולים בלי להוציא את הכלוב של הכוננים וקירורים גדולים גבוהים בלי שמאוורר בצד יחסום אותם ואיך המארז מבחינת אכות וסידור כבלים יש לי לוח של P6X58D Premium

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה עושה עכשיו זה בעצם שולח אותי לגוגל לחפש בשבילך. בגלל שאני נחמד נכנסתי לגוגל וחיפשתי בשבילך.

התשובה שאתה מחפש היא כן, אפשר להתקין ארוכים במארז הזה (GTX680 לא נחשב לארוך במיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה אני רק רוצא עוד משהו מבין שיענה על השאלה השנייה ששאלתי בשביל להיות מספיק בטוח בקשר לקרור למעבד גדול וגבוה לא יחסם על ידי מאוורר הצד הגדול יש מספיק מקום רוחב זה חשוב לפני שאני קונה היום או מחר בפורום ספקים ומארזים אין קול ואין עונה יותר מדיי שקט שם בשבועה האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה עושה עכשיו זה בעצם שולח אותי לגוגל לחפש בשבילך. בגלל שאני נחמד לא עובד אצלך, לא נכנסתי לגוגל ולא חיפשתי בשבילך.

חפש בגוגל מה הרוחב של המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIL28 נותן תשובה של ילד בן 8 ואתה לא מצחיק אם אין מה להגיד על תגיד סתם הגודל של המארז גם אני יודיעה זואת לא הבעייה רצתי לדעת איך התיכנון שלו וסידור הכבלים אכות והכי חשוב שהוא מתאים לחלקים ולקירורים הגדולים שיש היום והמיאורר הגדול בצד המארז לא מפריעה לקרור גבוהה שיש על המעבד שיענה רק מי שיודיעה זה הכול לא מכול דבר צריך לעשות צחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להיות בטוח ? תקח מטר ותמדוד את האורך

אף אחד לא נותן לך תשובות של ילד בן 8

ותתחיל כבר לנקד, אף אחד לא צריך לקרוא את התגובה שלך פעמיים שלוש בשביל לנסות להבין

תשובה של ילד בן 8:

אתה רוצה להיות בטוח תקח מטר תמדוד את האורך אף אחד לא נותן לך תשובות של ילד בן 8 תתחיל כבר לנקד אף אחד לא צריך לקרוא את התגובה שלך פעמיים שלוש בשביל לנסות להבין

עריכה:

יש לי פתרון בשבליך

כל פעם שאתה לוקח אויר ומתחיל כביכול משפט חדש, תלחץ אנטר

זה בדר"כ הכפתור השני הכי גדול אחרי הרווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...