AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

הרבה יותר מעניין אותי דיגמי הבינים למצוא מחליף נורמלי ל8800GT הזקן שלי

אני מקווה שבדור הזה יוצג משהו טוב כרגע יש את ה5600TI של הנווידה אבל הוא צורך המון חשמל (לא רוצה להחליף ספק ) ומאוד יקר למרות שהמחיר בטח ירד בקרוב

ככה שניראה מה יציגו ככרטיס בינים בסדרה ,ניתפלל לשוק עבודה רציני במחיר טוב ולא יותר צריכה מה8800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחירים ירדו, כי היה דור חדש (שהיה עדיף) ועלה כמו דור ישן. היום עם מחיר של HD 7970 שהוא $549 אין שום סיבה שבעולם שHD 6970 שעלה $350 בזמן השקתו (אם אני זוכר נכון) ירד במחיר.

בגדול אני מאוד מאוכזב מהמחירים. אבל בואו נחכה ל HD 7870 ו 7850 שיותר יתאימו לגיימר בתקציב. מקווה שהם לא יהיו rebrand של 6850 ו 6870.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מאוד מקווה

במחשב שיש לי היום 550TI מאוד יתאים לי כי הצריכת חשמל שלו קרובה ל8800GT והוא נותן שיפור ביצועים רציני

הבעיה הפאקינג מחיר שלו שמתקרב ל700 שקל -שעלות תועלת לא משתלם לי בכלל

אני מאוד מקווה שבקרוב המחיר שלו ירד משמעותית

דרך אגב אמרו את זה בעבר ואני יגיד את זה פה לחלק (לא כולם ) שמוכרים ביד 2 , תפסיקו לתת מחירי חנות ביד 2

אני מוכר וקונה הרבה ביד 2 ובאתר שמיועד לחובבי התחום זה ניראה לי מאוד דיבילי ומעצבן שאנשים דוחפים פה מחירי חנות למשומשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אמרו את זה בעבר ואני יגיד את זה פה לחלק (לא כולם ) שמוכרים ביד 2 , תפסיקו לתת מחירי חנות ביד 2

אני מוכר וקונה הרבה ביד 2 ובאתר שמיועד לחובבי התחום זה ניראה לי מאוד דיבילי ומעצבן שאנשים דוחפים פה מחירי חנות למשומשים

מה הכוונה? שאנשים מוכרים דברים יד2 שנייה במחיר של חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה? שאנשים מוכרים דברים יד2 שנייה במחיר של חדשים?

נגיד כרטיס כמו ה550TI נימכר היום בחנויות ב+- 650 שקל אז אנשים מוכרים אותו ביד 2 באיזה 600 שקל

במקום במחיר נורמלי של 500 שקל מה שאתה מצפה מיד שניה

אז נכון הרבה היום דופקים מחיר ומורידים במיקוח -אבל בפורום הזה זה דבילי ולך תדע מי סתם דפק מחיר למיקוח ומי עושה מסחרה

אני פשוט חושב שאנשים צריכים להבין שיד 2 לא אמור לתת להם מחיר של חנות ורק טמבלים קונים במחיר כזה מיד 2

יד 2 אמור לצמצם נזקים בכיס ממצב של 80% ומטה של מחיר חנות תלוי במוצר תנאי שוק ואיך המוצר שמור

מבחינתי זה מאוד מצער שעניין היד 2 פה במצב כזה ,וחבל כי דווקא בפורום כזה היתי מצפה למחירים טובים יותר כי אנשים פה מכירים את המחירים

זה לא אנשים מחוץ לתחום שקנו רכיבים לפני 5 שנים ולא מבינים שהמחיר ירד משמעותית מאז

בכל מקרה לא תיהיה לי ברירה אלה לחכות להורדת מחיר בחנויות בטח תוך חודשים בודדים ה550TI או מקביל לו יוצג ברמת מחיר טובה למי שצריך לשדרג 8800GT או מקבילים לו

קרירין ה7770 אמור לעלות בסביבות ה650-700 ש''ח ולתת ביצועים בין 6850 ל6870 (או בין GTX460 לGTX470 :) )

קודם כל במקרה שלי אסור לי לחרוג מהצריכת חשמל של ה8800GT יותר מידי פשוט כי הספק לא יעמוד בזה

שנית אני יותר בכיוון של להוציא 500 שקל כי מבחינתי זה כרטיס זמני עד שיצא הWIIU והמחשב גם ככה די גוסס

ומחשב הבא בטח יהיה קטנטן ולא מחשב משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מצחיק שאתה ממשיך לציין את ה-GTX550TI המטופש שצורך יותר חשמל מHD6850 או ממה שיצרוך גם HD7770, ואני יכול לנחש שגם יצרוך יותר מ-HD7850, סתם כי הוא צורך הרבה. היום HD6850 עולה כמוהו, חזק ממנו משמעותית וצורך פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה כתוב שה6850 צורך יותר

http://www.hwcompare.com/9711/geforce-gtx-550-ti-vs-radeon-hd-6850/

בעניין עלות בדיקה קטנה שעשיתי כרגע מראה את ה6850 באיזה 1000 שקל בערך

אולי אתה מתבלבל בין ה550 TI לבין ה560TI -ה60TI הרבה יותר יקר מה50TI אבל למפרט שלי ה50TI יספיק לגמרי ואני לא ינצל גם ככה 6850

ולא בטוח שה550TI שאני מחפש במחיר טוב גם ככה ינוצל עד הסוף

בכל מקרה אני לא אנטי עם הם יציגו דרג בינים זול וטוב אני ילך אליו ה7770 פשוט יקר לי מידי עם ה7750 במקרה שיהיה דגם כזה יציג עלות תועלת טובה מבחינתי אני בכיף יקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHD7770 אמור לצרוך פחות מה5770 מה שאומר שהוא יצרוך פחות מה8800GT שלך

power_peak.gif

עדין אני מקווה שיהיה גם כרטיס חלש יותר אבל זול יותר

ראיתי יותר מאוחר שיש זולים יותר בכל מקרה אני מקציב לזה 500 ולא 600+

שהמחשב יתפגר גם ככה לא יהיה לי מה לעשות עם הכרטיס במחשב פיצפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...