AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 25 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי רזולוציות, לפי steam hw survey, רזולוציות 1920x1080 ו-1920x1200 מהוות כ-34.5% מכלל השוק,

2560x1440 ו-2560x1600 מהווות 1.46% וכל אילו שמעליהן כבר בקושי נספרות.

אני בטוח שבתוך ה-34% של fullhd מסתתרים להם בבושה כמה אנשים עם כרטיס highend :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרתית הפרמידה שהתוותה מעלה חופפת את הגדרת hi-end לא רע.

האם יש כאלו בעלי מסך FHD בלבד שמחזיקים כיום כרטיס כמו HD7970 ? ככל הנראה כן (במיוחד בישראל).

אך אלו וודאי שאינם מנצלים את מלוא הפוטנציאל של המאיץ הגראפי שרכשו עד תום.

אילו אתבקש לתת עיצה לרוכש מאיץ גראפי, והרוכש יציין מפורשות שלא יעבור רזולוציות של 1920x1080 (ורק על מסך בודד יעבוד)

גם בעתיד לבוא, אמליץ לו שלא לבזבז כסף סתם ושיסתפק במאיץ כדוגמאת HD7870/7850, שכן פער הביצועים ברזולוציה זו על מסך בודד

לא ממש מצדיק את פער המחירים למאיצים היקרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי אתה לפחות מעסיק את המערכת שלך במשהו שדורש כוח עיבוד כזה? כי אפשר להריץ עליה סימולציות איך לפתור את בעיית הגרעין האירני ב0 אבידות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec, תחת קטגוריה fullhd יושבים גם כל אילו עם מסכי 3D, אם לצורכי S3D או 2D ב-120hz - כרטיס highend בהחלט רלוונטי.

ולא חסרים משחקים כבדים שבהגדרות מקסימליות \ תוספת פילטרים איתם כרטיסי highend בקלות מגיעים ל-100% ניצול , גם ב 60hz עם vsync.

נכון שלרזולוציות גבוהות מאוד או ריבוי מסכים מקובל לשלב 2 כרטיסים ב-SLI/CF, אבל בלא מעט מקרים fullhd מספיק בכדי לאמץ כרטיס highend בודד עד תום.

אולי ב-fullhd זה נחשב יותר למותרות, ולמעלה מזאת - הכרח. אבל "מפונקים" יש בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec + syndrome

take crysis first put into it all the mods you have right now and you will see 1520mb vram in use with 16qaa in this reso 1920-1200 in my system

for biger resolution you need atleast 3 cards and this also not enough its depends how you play your games

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, אם אתה כבר נכנס לזה, וזה לא שאכפת לי מה אתה או כל בן אדם אחר עושה עם הכסף שלך, אבל למה לעזאזל להשתמש ב-16X AA? אתה מודע לזה שמעל ל-4AA לא תראה הבדל ב-99% מהמקרים, ובכלל לא תשים לב לפילטרים בזמן שאתה עסוק במשחק? ואתה גם לא משחק על רזולוציות מטורפות. דבר שני, קרייסיס (הראשון) זה קרייסיס, גם עם הכרטיסים והשילובים הכי חזקים אתה תראה DROP FPS בסצנות כבדות, כי המנוע פשוט כזה. בשאר המשחקים כבר עם 7950 תוכל לקבל חוויה חלקה של ממש. (40-60FPS)

עשית בכלל למעבד או שסתם התלהבת מזה שיש לך מעבד שעלה בזמנו 4K? כי אם אתה לא באוברקלוק עם השילוב שיש לך כרגע אתה חווה צוואר בקבוק עצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש הבדל עצום אני שוב אומר הכל תלוי אך אתה מריץ את המשחקים שלך

דבר שני יש משחקים כמו metro אפילו 580לא מריץ כל כך יפה אני לא יכנס לעניין של מנוע המשחק

עצמו כגון מלוטש או מקודד היטב ואתם מדברים על שניים או שלושה מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מריץ כל כך יפה...

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-580-sli-review/9

oh wait, did you say something?

בקיצור, עזוב, סטינו- חזרה לנושא:

http://www.techpowerup.com/162530/ZOTAC-GeForce-GTX-680-Listed-for-Pre-Order.html

אז אני מניח שהמחיר הוא כבר רשמי. בארץ סביר להניח שלא נראה אותו בהתחלה בפחות מ-3K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...