יש לי מספר שאלות לאחר OC ל i5 2500k ל 4.5GHz לגבי יציבות וכו - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מספר שאלות לאחר OC ל i5 2500k ל 4.5GHz לגבי יציבות וכו

alexc32

Recommended Posts

מעבד נשרף זה לא נורא.

מסכים כחולים וחוסר יציבות בעקבות נזק למעבד זה סיוט שאתה לא רוצה להגיע אליו.

לפעמים זה ממשיך גם כשמורידים או מבטלים את הOC.

לא סתם הרבה אנשים מעדיפים לא לעבוד עם המעבד במתח גבוה לאורך זמן.

מעל 1.35V זה איזור אפור.

תהיה מודע לאפשרות לנזק לטווח ארוך.

לדעתי זה לא שווה את התוספת בתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שאני לא הולך לעבוד על 4.9 עם 1.45V (למרות שעפ"י האזור האסור למעבד הזה הוא מעל 1.52V להבנתי)

אני אמצא את ה SWEETSPOT שלי ל 24/7 בין 4.5 ל- 4.8 , שאם אני אחליט על 4.8 (במידה ויהיו הפרשים בבנצ'מרקים משמעותיים ) כלומר לעבוד על 1.385V אני חושב זה לא כל כך נורא עם רוצים מחשב מקסימום עד 4 שנים קדימה ,כאשר לאחר מכן גם ככה מתקדמים למערכת חדשה.

בכל מקרה כרגע ירדתי ל 4.5 אין לי צורך ביותר מזה לעת עתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAFE זה מונח יחסי.

יש נזק מיידי, ויש נזק ארוך טווח.

כשאתה על המקסימום מתח, חוץ מההשפעות לאורך זמן שעלולות להרחיב את המעבד כמו זונה ניגרית, יש גם סיכון שכל שינוי קטן או שיבוש המעבד יחצה את הגבול וידפק חזק.

אם אתה רוצה שהמעבד יעבוד תקין ויציב לאורך שנים רבות, שמור מרחק וצמצם לנקודה היעילה ביותר או קרוב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בכלל במצב שאתה לא מרגיש בהבדל אז על כמה וכמה אין טעם לOC מוגזם.

אלא אם כן יש לך צורך בכוח עיבוד מטורף לא הייתי מושך את המעבד לגבולותיו בלי סיבה מיוחדת..

אבל זה רק אני, יש לא מעט "פריקים" שזה מדליק אותם אז במקרה כזה אין מה לעשות. ;D

מוצא את עצמי נאבק עם המעבד בשביל לעשות OC ל4.5 ומעלה.. אז סגרתי איתו עסקה נוחה על 4.4 שזה מעבר למה שאני בכלל צריך :cool2:

המעבד שלך סתם מתקשה לעלות בתדר ... כנראה נפלת על אחד שעבר את המיונים על רגל אחת (אצלי בסטוק הטמפרטורה היא 30-35 באידיאלי בלי OC עם מוגן 2 שנקנה והותקן ב TMS)

רק אני לא מבין למה שניכם עושים OC למעבד שלא עובר את ה 80% מעמץ גם ככה ברוב הדברים ( משחקים בעיקר ) ועדיין באחריות :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני לא מבין למה שניכם עושים OC למעבד שלא עובר את ה 80% מעמץ גם ככה ברוב הדברים ( משחקים בעיקר ) ועדיין באחריות :|

בזה אולי אתה צודק למרות שאם עושים OC טוב מרגישים מעט שיפור במהירות תגובה של המערכת ושיפור ב FPS במשחקים

בנוסף בשבילי ה OC היה סוג של ריגוש/אתגר/פאן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...