אלבומי מטאל מומלצים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלבומי מטאל מומלצים

IG

Recommended Posts

אם אתה אוהב גם מטאל אינסטומנטלי (כמו Orion של Metalica, או Rat Salad של Black Sabbath)

אם כבר אינסטרומנטלי של מטאליקה (ועוד עם ריפים איטיים וכבדים) יש כמובן את to live is to die המעולה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכבדי,

מגהדת' זה ת'ראש.

ספיד זה cacophony וכו'

אבל ניחא, אני יכול לחיות עם זה שהוא נוטה יותר לכיוון ההבי מטאל כנראה (ואני מרקע של מלודת')

אז נמליץ לו על machine head ועל הרשימה הזו:

http://www.metalstorm.net/bands/index.php?b_sortby=fans_num&b_where=&b_what=&page=

משין הד של דיפ פרפל?!

אחד האלבומים האהובים עלי... הייתי זורק חזייה לבמה במהלך highway star בהופעה שלהם בארץ לפני כמה חודשים- אבל לא נראה לי שהבחורה שעמדה לידי הייתה מעריכה את זה כמוני...

וכן, כשאומרים "מטאל" בד"כ מתכוונים למטאל המקורי- שנקרא "הבי מטאל" ("מטאל" זה קיצור...)

ואני אוהב הבי מטאל קלאסי, בריטי ורצוי עם נטייה לבלוז :ylsuper:

Sound Garden לא אהבתי... סיגנון השירה מעצבן.

ומה, אתם מנסים כאילו להפחיד אותי עם כל מיני שטויות? הייתי שומע פעם פנטרה... עד שסתם נמאס לי מגרולינג. אם הזמר היה לוקח קלגרון הלהקה הזו הייתה יכולה להכנס קצת יותר למיינסטרים ולהיות אפילו מצליחה יותר ממטאליקה

אהבתי שהשירשור קיבל חיים משלו :)

אבל הרגתם את העמוד עם הסירטונים... תשתדלו לשים רק קישור בבקשה...

נ.ב. הידעתם שבראיין מיי הוא פרופסור לאסטרופיסיקה? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסולן של פנטרה אף פעם לא עשה גראולינג, לא קרוב אפילו. מה שכן היה לו הרכב צד שניגן בלאק מעפן וזול (נו כמו כל בלאק)...

נראה לי אבל שתפסתי את הכיוון שלך... אתה מחפש סוג של גרוב מטאל שעדיין נשאר קרוב לטראש

עם סולן פחות אגרסיבי, הנה כמה להקות:

testament - אני מקווה ששמעת עליהם, הם אגדת מטאל.

kreator -חפש את violent revolution, enemy of god, renewal ולדעתי אתה ממש תאהב את endorama

machine head - י Locust הוא מהחדש שלהם, Davidian זה מהחומר הישן שלהם. גרוב מטאל טהור לתוך פרצוף שלך! :ylsuper:

Death Angel - זאת כנראה הלהקה שאתה מחפש.

pro pain להקה מצויינת, יש להם המון אלמנטים של הארד קור פאנק, זה לינק לחומר היותר ישן שלהם.

cyclone temple - הרכב מעניין, היה להם רק 2 אלבומים, ורק אחד ששווה שמיעה.

xentrix - הם לגמרי טראש בריטי טהור (והלהקה האהובה עלי), שום קשר ללרשימה פה :)

overdose - גרוב מטאל ברזילאי ממש ממש איכותי.

mad dragzter - הם יותר טראש מודרני, אחת הלהקות הכי מוכשרות. הם התפרקו אחרי 2 אלבומים.

הלינק הוא מהאלבום השני נסה להשיג את strong mind (הראשון שלהם).

אגב איך אני מבטל את ה embedding המעצבן הזה?

לינקים:

Pro-Pain Substance

Cyclone Temple - My Friend Lonely - 04 - Me, Myself & I

Xentrix - Position of Security

Overdose How To Pray

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...