אנשים תחרות המכונית הכי יפה!!! כולם לעלות תמונות!!!!! השתתפות חובה... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים תחרות המכונית הכי יפה!!! כולם לעלות תמונות!!!!! השתתפות חובה...

tazok

Recommended Posts

יש מספיק מקום סתם תירוצים!!!!

ואחי לא הייתי לוקח את המכונית הזאת אם היינו מציאים לי מיליון דולר

זה חרא מכונית ואין... אף אחד לא ישנה את דעתי...

במקום יקח את האימפזה טורבו לא החדשה הדגם לפני... (יותר יפה)

והיא יותר מהירה יותר יפה היא בהכל יותר טובה

ועוד אחד:

אחי מה אתה מבלבל את המוח?!?

מה אתה אוהב כל כך את המכונית המכוערת הזאת שנראית כמו קופסא עם 4 גלגלים ומנוע

אז יופי היא נוסעת מהר אבל סקסי?!? החרא הזה?? על מה אתה מדבר? אתה הוזה או משהו? אין שום יופי במכונית הזאת

זו היתה אחת מהמכוניות היותר זולות ועלובות שהיו בתקופתה רק שזו גירסא ....

להורים שלי היה את ה 1600 סתם חרא.....

והנה עוד מפניני לשונך

כן אחי זה מכונית מכוערת לעומת ה דיאבולו החדשה

ואני אישית אוהב את ה M5 יותר

חוץ מזה מה זה ה3 מנורות הכוערות האלה?!?!

עיצוב מגעיל יש למכונית הזאת....

מעדיף כמה מכוניות אמריקאיות שהציגו עכשיו בתערוכות האחרונות איזה רכבים....

כמו זה

שובר שיאים?

אחי הדגם יפה אבל כמו שאמרו..

המקצוע זה למתרוממים...

כאלה שהחלק הכי אהוב עליהם במכונית זה האגזוז

איך אני יסביר את זה?

תשמע tazok:

אני פשוט מתאפק מתאפק לא לרדת לרמה שלך,אבל אתה ממש מותח את הגבול!!!!!!!!!!!!

תחזור אחורה ותקרא את ההודעות שלך,הן פשוט בלתי נסבלות!!! בעוד שכולנו (או רובנו) כאן מנסים לשמור על רמה מסויימת של תרבות דיבור בפורום, כל הודעה שלך היא פשוט מתריסה,מתסיסה מתגרה ומזלזלת !!!!!!! די כבר עם זה !!

אתה הופך את הפורום למשהו ירוד ולא כיפי ! לא כיף לנהל איתך שיחה ! אפשר להביע רגשות חזקים מאוד בקשר לנושא מסוים (כלשהוא) גם בלי לזלזל ולתקוף ולהתגרות...חלאאאאאאאססס !!! זה פוגע זה מעליב וזה לא כיף !!

קח לתשומת ליבך בבקשה.

תודה HF

אם אתה רוצה לראות מבחן דרכים ל HF (שבה אתה טורח לזלזל כ'כ) מול הסובארו טורבו (המעולה לכשעצמה ואני לא מזלזל בה לשניה)

תכתוב לי בפרטי :D (כמו גם ב.מ.וו M3 ו M5 ועוד כמה)

אני יפסיק עם ה"חרא" אבל מבלבל את המוח ומכוער נחשב קללה??? את זה לא ידעתי שפוך את הידע הרב שלך בשפה העיברית ולמד אותי

ומה שאמרתי לKom זה פשוט נכון אני לא אתווכח....

ואני מזלזל כי נמאס מההתרפסות למכונית הזאת... תבין....היא לא מכונית טובה.... היה עוד אלף מכוניות בתקופתה שעברו אותה ב 100 רמות אני יכול להתחיל להביא דוגמאות אבל אני אפילו לא יטרח.....

אין מבחני השווא כי זה פשוט מכונית יותר מדי ישנה.... ואחי ה M5 זה מכונית יפה והכל אבל מה אמרו על המכיר שהוא זול?!?!

אז ממש לא אחים שלי זה לא זול ואולי 4 אנשים בפורום הזה יכולים להרשות לעצמם את זה....

ורמת הדיבור פה לא גבוה ע"ע אטלון שעד לפני 3 ימים בכה שכולם יורדים עליו והוא מושפל וצריכים לתת לו כבוד כי יש לו 2000 הודעות

מאז שהוא מנהל הוא מוחק הודעות על ימין ועל שמאל בלי להבחין וירד לרמה כל כך נמוכה שאף אחד פה לא נראה לי יגיע אליה...

ואני מתגרה כי אני לא יכול לסבול פה חלק מההודאות ואתה לא סובל את שלי :) אז יש שנאה הדדית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח athlon

TAZOK, תפסיק לנבל את הפה שלך. זה שמשהו לא טוב לתעמך לא אמור לזכות אותו בשלל "ברכות" ממיטב שפת הרחוב שלך. כאן זה פורום מתורבת ולא מגרש כדור-רגל של ליגה ז'. אנא שמור על שפה נקייה. ראה, הודעה פרטית נשלחה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים....

דבר ראשון אתם תתבגרו יש הבדל בין העברת ביקורת בונה ובין ירידה... אני יחזור שנית דיי עם ההצטדקות....

דבר שני על התמונה האחרונה שלך זה!!! מכונית יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

שני דברים....

דבר ראשון אתם תתבגרו יש הבדל בין העברת ביקורת בונה ובין ירידה... אני יחזור שנית דיי עם ההצטדקות....

דבר שני על התמונה האחרונה שלך זה!!! מכונית יפה!

ביקורת בונה לא עושים באמצעות כללות ושפת אשפתות כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer , לפי התמונה שצירפתי אתה אמור להבין שזה היה בנימה של צחוק !

עם מישהו נסחף כאן זה מר TAZOK

חבל שצינזרת אותי

לא לעניין !

יש לך כוח, השתמש בו בחוכמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...