Athlon XP 2800+ 2.2GHz!!! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Athlon XP 2800+ 2.2GHz!!!

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי המחשב לא סוחב יש לי 500MHZ וכמעט שום משחק לא חלק אצלי חוץ מהישנים

טוב נו מה לעשות שיש לי VOODOO5 5500

אבל אוטוטו סופר מחשב =)

ותאמת כאשר יצא T-BERD המחירים של ירדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה החשיבה, אבל עכשיו קצת הגזמת..

פנטיום 2 450 עוד מעט כבר לא סוחב, עוד מעט, הוא יתחיל לקרטע עם תוכנות חדשות.

פנטיום 3.

והוא סוחב כמו גדול, אז אל תקשקש. ראית פעם בכלל מעבד כזה בשימוש יומ-יומי אמיתי, או שאתה מבסס את הקישקוש הזה על "סטיגמות" ודעות קדומות ?

רק בגלל שכבר קיים מעבד שמהירות השעון שלו "גבוהה פי-4 או 5" מהפנטיום 3 450MHz, לא הופך אותו למעבד איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים

קודם כל

הלוואי עלי וודו 5500 (אתה יכול להביא לי אותו ב100 שקל? :))

דבר שני

פנטיום 3 450 כבר באמת מתחיל לקרטע במשחקים, אולי זה לא רק המעבד אבל בין השאר..

שים לב להשוואה אצל טום כשיש כרטיס חזק ומעבד חלש במשחקים

בקטעים הקריטיים יש קרטוע, ומי שרוצה תמיד להשאר בטופ ולשחק באיכות הכי טובה

תהיה לו בעיה עם זה.

כרגע אין משחק שאני משחק על 640X480 עם פרטים מינימליים

אבל MOH:AA נראה כמו המשחק שיפיל את המחשב שלי בנוק-אאוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה החשיבה, אבל עכשיו קצת הגזמת..

פנטיום 2 450 עוד מעט כבר לא סוחב, עוד מעט, הוא יתחיל לקרטע עם תוכנות חדשות.

פנטיום 3.

והוא סוחב כמו גדול, אז אל תקשקש. ראית פעם בכלל מעבד כזה בשימוש יומ-יומי אמיתי, או שאתה מבסס את הקישקוש הזה על "סטיגמות" ודעות קדומות ?

רק בגלל שכבר קיים מעבד שמהירות השעון שלו "גבוהה פי-4 או 5" מהפנטיום 3 450MHz, לא הופך אותו למעבד איטי.

תתפלא, עבדתי עליו המון, והוא כבר לא ממש מספיק לי.

חוץ מהמחשב 3 450 שישב אצלי בבית חודש, ל3 שכנים שלי יש כאלה, אני מכיר אותו ממש מקרוב.

קישקוש? לא חושב ככה, ובכל זאת, אני מצפה שתיתן קצת כבוד לאנשים שסובבים אותך.

במיוחד אם אתהה לא יודע מה הניסיון האימיתי שלהם עם המעבד הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der, אם אני מבין נכון, כל מי שקונה מחשב למשחקים מהמפרטים המומלצים שלכם (שברובם המעבד הוא מעל ATHLON XP 1500) הוא מטומטם/אידיוט? לדעתי, בזבזן אולי זה יותר מתאים. אבל מי שיש לו כסף יכול לקנות מה שבא לו, ואין לך זכות לקרוא לו מטומטם. זה שאתה מקלל מישהו שיש לו יותר ממך רק מוכיח שאתה מקנא בו, אז לפעמים פשוט עדיף לא להגיד כלום. אתה יותר מידי (לא רק במקרה הזה) כועס על אנשים וקורא לזה טמטום, שאנשים קונים דברים חדשים וזה רק מגבש את הדעה שלי שאתה פשוט מקנא במי שיכול להרשות לעצמו.

You R an idiot...

זה שאמרתי שרק התזמון חשוב כדי שהמעבד יצליח, זה נכון. אני יודע שהוא יצא עוד הרבהההה זמן ושזאת סתם דוגמה אחת קטנה, ורק אמרתי בזה שיש לAMD מה לתת, אבל רק אם הם יציאו את המעבד בתזמון טוב, רק אז הם יישלטו במערכות הכי חזקות. אמרתי זאת משום שהתזמון של ממש גרוע כי הם תמיד מחכים שאינטל יוציאו משהו חזק מאוד, ורק אז אחרי חודש הם נזכרים להוציא משהו שייתן לו תשובה רצינית. אני מקווה שעם יציאת Hammer זה יישתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der, אם אני מבין נכון, כל מי שקונה מחשב למשחקים מהמפרטים המומלצים שלכם (שברובם המעבד הוא מעל 1500) הוא מטומטם/אידיוט? לדעתי, בזבזן אולי זה יותר מתאים. אבל מי שיש לו כסף יכול לקנות מה שבא לו, ואין לך זכות לקרוא לו מטומטם. זה שאתה מקלל מישהו שיש לו יותר ממך רק מוכיח שאתה מקנא בו, אז לפעמים פשוט עדיף לא להגיד כלום. אתה יותר מידי (לא רק במקרה הזה) כועס על אנשים וקורא לזה טמטום, שאנשים קונים דברים חדשים וזה רק מגבש את הדעה שלי שאתה פשוט מקנא במי שיכול להרשות לעצמו.

אתה לא מבדיל בין "איזה מעבד לקנות כרגע?" לבין "יש לי כבר מעבד X. האם כדאי לי לשדרג?" ?

אם אתה לא מבדיל, אז זה... אממ... טמטום.

וכן, אני מת מקנאה. אין לך מושג עד כמה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבדיל בין "איזה מעבד לקנות כרגע?" לבין "יש לי כבר מעבד X. האם כדאי לי לשדרג?" ?

אם אתה לא מבדיל, אז זה... אממ... טמטום.

אני דווקא מבין. אמרת שמי שקונה מעבד יותר מATHLON 1500 הוא מטומטם, מה יש להבין יותר מזה? חוץ מזה אף אחד לא דיבר פה על שדרוג.

וכן, אני מת מקנאה. אין לך מושג עד כמה.

גם לי כבר אין מושג עד כמה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מבין. אמרת שמי שקונה מעבד יותר מATHLON 1500 הוא מטומטם, מה יש להבין יותר מזה?

נו? וזה נכון מאוד.

חוץ מזה אף אחד לא דיבר פה על שדרוג.

אממ....

בוא נצטט קצת כמוך...

"אני עם P3 600 עדין לא חושב לשדרג."

"גם אני עם P3-450 ולא חושב על לשדרג"

"אני עם 3 550@660 (שיפור עצום!) ולא חושב לשדרג"

"יש לי T-Bird 1GHz, ואני לא מתכוון לשדרג אותו ב-3 שנים הקרובות." (זה אני)

ועוד...

כל האנשים האלה, שוב, צודקים לחלוטין.

אין שום טעם בעולם לשדרג היום מעבד שרץ ב-600MHz, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מבין. אמרת שמי שקונה מעבד יותר מATHLON 1500 הוא מטומטם, מה יש להבין יותר מזה?

נו? וזה נכון מאוד.

אז למה יש לכם מפרטים מומלצים באתר עם המעבדים האלה?

אממ....

בוא נצטט קצת כמוך...

"אני עם פנטיום 3 550@660 (שיפור עצום!) ולא חושב לשדרג"

ועוד...

אבל אף אחד לא אמר שהוא רוצה לשדרג, דיברנו פה אך ורק על קנייה של מעבד חדש. אף אחד לא אמר שהוא רוצה לשדרג את המעבד T-bird שלו לדוגמה. הם סתם אמרו את זה בלי קשר... הנקודה היא שאתה אומר למי שקונה מחשב חדש לא לקנות יותר מATHLON 1500 וזה ממש מעיד על זה שאתה מקנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? וזה נכון מאוד.

אממ....

בוא נצטט קצת כמוך...

"אני עם פנטיום 3 550@660 (שיפור עצום!) ולא חושב לשדרג"

ועוד...

אנקודר, הבהרה:

א. תלוי... אם אתה משתמש "כבד" לא מספיק היום משהו פחות מפנטיום 3 1000Ghz, ע"ע הכתבה על איך משפיע המעבד על ביצועי כרטיסי המסך החדשים (כתוב שם בבירור שהם מאבדים רבות מהשפעתם במעבדים מתחת למעבד זה.) אז אם אתה רוצה משחקים חדשים שיעבדו אצלך בצורה אופטימלית אתה צריך כרטיס מסך חזק/חדש שמושפע מביצועי המעבד.

ב. תסכימו איתי שניכם שיותר חשוב להוסיף (וגם זה תלוי מאוד) מאשר לשדרג מעבד. אני מכיר הרבה אנשים (SE7EN ואני ביניהם) שהעלו מ 256 ל 516 והרגישו שיפור עצום, הרבה יותר מהשיפור שהיה מביא שידרוג מעבד.

ג. ואם ב SE7EV עסקינן, שאל אותו למה הוא רוצה להחליף את המחשב שלו (והוא לא "אידיוט" שרודף אחרי מגהרצים, נכון?)

לסיכום, כל מקרה לגופו (שיקולי כסף/תועלת בעיקר) ואין פה מקום רב לוויכוח בלי יותר נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לצטט את עצמי בנושא:

מעבדים הם הרכיבים הכי Overrated במחשב, אבל ישנם כמה מקרים שבהם כן ישנה משמעות למעבדים מהירים יותר.

1. קידוד של קבצים גדולים. בין אם מדובר בוידאו, , או Archives- כשתקודדו כמה ג'יגות תרגישו בשוני.

2. קומפילציות- ומי שעוסק בתיכנות או בקימפול קרנלים של מערכות הפעלה יודע על מה אני מדבר.

3. תוכנות רינדור סצנות תלת-מימדיות כמו 3D-Studio Max ופילטרים של תוכנות (משמעותי רק עם קבצי ענק של עשרות מגות- לא עם ה-JPEGs המזעריים שאתם שמים בעמוד הבית שלכם... ::))

פרטים נוספים, כאן.

בסופו של דבר, 95% מהמשתמשים יכולים גם היום להסתפק במעבד 600MHz, השאלה אם הם יכולים לחיות עם זה שלשכן שלהם יש מעבד מהיר יותר...

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...