זיהוי קולי בעברית (וערבית) מבית גוגל באנדרואיד ו- iOS - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי קולי בעברית (וערבית) מבית גוגל באנדרואיד ו- iOS

LazyCat

Recommended Posts

זה עובד כבר עכשיו (נראה כי בנתיים חיפוש בלבד) כל מה שצריך זה לעדכן את ה- Voice Search דרך המרקט (למי שלא מופיע ה- Voice Search במרקט, יש צורך להשתמש ב- Market Enabler עד שגוגל יסדרו את זה).

כל מה שצריך לעשות זה לבחור בתפריטים של Voice input and output במנוע חיפוש של ולהגדיר לו בשפה - עברית.

ניתן להוריד את האפליקציה גם דרך ה- App store של אפל ולקבל זיהוי קולי בעברית גם ב- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HTC Desire GSM שמותקן עליו CM7 נייטלי, ולא היה מותקן בכלל voice search

התקנתי אותו הרגע, טרי טרי (הייתי צריך להשתמש ב market enabler)

אבל למרבה הפלא עברית לא מופיעה בשפות שאפשר לבחור לו תחת ההגדרות של voice input and output

יש למישהו מושג:

א. איך זה יכול להיות שלא מופיעה עברית אם התקנתי את האפליקציה בגרסא העדכנית ביותר שלה הרגע מהמרקט?

(אחרי שדווח שיש עברית)

ב. האם יש דרך להכריח אותו לייבא עברית להגדרות הקלט שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לקח לזה 24 שעות אבל בסוף הגיע גם אלי.

עובד כמו גדול, תענוג שאפשר להקליד יעדי ניווט ב בהכתבה קולית,

זה מעצבן לעצור את הרכב בשביל לכתוב ומסוכן לכתוב תוך כדי נהיגה אז להכתיב בקול זו אלטרנטיבה לא רעה בכלל.

עריכה: מצויין גם לבחירה של שירים מהנגן, הכתבת סמסים קצרים, ובחירת אנשי קשר להתקשר אליהם.

בקיצור: זיהוי קולי מצויין לנהגים.

אני ממש מקווה שיתנו פיטצ'ר שמאפשר להחליף שפה מעברית לאנגלית ולהפך ב swipe קצר מבלי להכנס להגדרות בכל פעם.

(או למשל שיסתכרן מול השפה של המקלדת, במידה והוא נקרא לפעולה באמצעות המקלדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאיר את הזיהוי הקולי מותקן ופעם ביום תעשה ריבוט למכשיר , דקה אחרי הריבוט (כשהמכשיר מחובר לרשת כמובן) תבדוק ברשימת השפות.

ואם עדיין אין אז תבדוק קצת יותר מאוחר שוב.

היום עשיתי באזור 20:00 בערב ריבוט, מיד לאחר מכן בדקתי ברשימת השפות ולא היתה שם עברית.

אחרי שעתיים בדקתי שוב - (בלי לעשות ריבוט נוסף) והיא הופיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...