שימוש בviber ו whatsapp... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בviber ו whatsapp...

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בטח מאחר קצת את הרכבת - אבל רק לא מזמן נחשפתי לזה וחשוב לי לברר כמה נקודות בנושא viber ו ...

1. עד כמה שאני מבין אין הבדל משמעותי בין שליחת הודעת SMS בVIBER לבין שליחה דרך - נכון?

2. כדי להשתמש בתוכנות הללו יש צורך בחיבור לרשת האינטרנט - ואז ביצוע השיחות והעברת הודעות הוא בחינם לחלוטין, השאלה היא מה קורה כאשר לא מחוברים לרשת אלחוטית אלא מתחברים לאינטרנט דרך הרשת הסלולארית (יש לי מנוי של גלושה ללא הגבלה) - האם גם אז העברת הודעות וביצוע שיחות הוא חינמי לחלוטין?

3. מה קורה אם אני מנסה להתקשר או לשלוח הודעה למישהו שלא מחובר כרגע לאינטרנט - האם ההודעה תגיע אליו לאחר שיתחבר? האם יש אנדקציה ברורה בתוכנות למי מחובר ומי לא?

4. האם יש זליגה מהתוכנות הללו לביצוע שיחה \ שליחת הודעה דרך חברת הסלולאר? אני מוגבל בכמות הדקות שאני יכול לשוחח דרך חברת הסלולאר - ולכן חשוב לי לדעת שאין מצב בו אני מוציא שיחה דרך ה VIBER ותוך כדי זה הפוך להיות שיחה סלולארית רגילה או משהו כזה... (נניח במצב בו אין קליטה או משהו כזה).

5. החיסרון היחיד שאני מכיר לתוכנות הללו הוא שצריך שגם לצד השני תהיה התוכנה - האם יש חיסרון נוסף?

6. מה עוד צריך לדעת לפני שמתחילים בשימוש?

המון המון תודה.

אגב - אני מבין שVIBER לא הוציאו גרסה שמתאימה לנוקיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין שום הבדל עקרוני בין שליחת SMS דרך WA או וייבר.

2. התוכנות משתמשות בחיבור שלך לרשת. זה לא מעניין את התוכנה אם אתה מחובר לאינטרנט אלחוטי בבית, בעבודה, סלולרי או אינפרא אדום.

3. אין אינד' מי מחובר כרגע או לא. אני מניח שיוצאים מתוך נקודת הנחה שלרוב המשתמשים שיש וייבר או WA יש חיבור קבוע (דהיינו חבילת גלישה) לאינטרנט ולכן הוא מחובר תמידית. בכל אופן, אם יש מישהו שמחובר רק בבית דרך ה-WIFI אל דאגה- כשהוא יתחבר ההודעה תגיע.

4. שוב - התוכנות משתמות בחיבור הרשת שלך בלבד. אם יש לך חבילה של XGB אך לא נותרו לך (לצורך הדוגמא) כלל דקות או SMSים בחבילה - אל דאגה. הדיבורים שלך בוייבר או ה-SMSים שתשלח הם אך ורק ע"ג האינטרנט - זה כל הרעיון.

5 חיסרון? זו תוכנה שלא עולה כסף וההתקנה לוקחת דקה וחצי. לא היתי מגדיר את זה כחיסרון.

6 כלום...עברית וטיפה טיפה אנגלית

אם וייבר זמין לנוקיה? אין לי מושג. אני מניח שזה משהו שרשום באתר הבית של התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לחזק נק' לא ברורות...

3. בוואטסאפ אתה יכול לראות בהנחה שאתה מחובר לאינטרנט, מתי איש הקשר היה מחובר לאחרונה או שהוא אונליין כרגע.

6. שתי התוכנות דורשות הרשמה, וואטסאפ היא חינם למשך שנה לאנדרואיד ועולה דולר או משהו כזה לכל שנה אחרי זה, ובאייפון נראה לי שהיא עולה דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה רק להזכיר תוכנה בשם TEXT2ME

ששולחת הודעות בלי תוכנת עזר.

שתי יתרונות ברורים:

- הצד השני לא מחוייב להיות מחובר לאינטרנט.

- הצד השני לא מחוייב להשתמש בכלל בתוכנה, ההודעה מגיעה אליו

כהודעה רגילה ממספר חסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזירו את העלות שלהם אחרי כמה עשרות הודעות לפי התעריפים של היום (אני משלם 18 אגורות למסרון' 2 דולרים בעברית הם 7.46 שקל, כלומר 42 מסרונים בעיגול כלפי מעלה. כמובן שאם אתה משלם יותר על מסרון זה מחזיר את העלות מהר יותר).

אני לא שולח הרבה הודעות דרך WHATSUP, אבל הסטטיסטיקה טוענת שמאפריל שלחתי קצת יותר מ-400 מסרונים דרכה (ועוד הרבה אלפים לא דרכה...), כך שזה שווה ובגדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חיפשתי בגוגל מה העמדה שלהם בנוגע לזה - אבל אם אין התייחסות כזו או אחרת לעניין, לא רואה איך זה קורה - לפחות לא בקרוב.

כרגע סימביאן גוססת/מתה והיא ממש לא בראש העדיפויות של וייבר. אני בכלל חושב שידלגו עליה בכלל ואם כבר, אז הם יפתחו ל-WP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיא גוססת לא אומר שאין עשרות מיליונים שמשתמשים בה. אני בספק אם וייבר פשוט ידלגו עליה (כמובן אלא אם יש איזה מגבלה טכנולוגית).

הודעה מהאתר של וייבר, מיוני השנה:

We also want to release the new version of Viber for Symbian as soon as possible - just like you!

We are presently working on it. However we don't have an exact release date for you as of yet.

Stay tuned for release updates, visit us on Facebook and Twitter:

אמנם ההודעה טיפה ישנה אבל אני מניח שמתישהו זה יצא...

http://helpme.viber.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/76/15/viber-for-symbian-phones

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...