מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 126 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה כן. זה מפעיל וירטואלי שיושב על הרשת שלהם.

זה שמדובר על בעלים עסקיים אחרים - ובכן - אני בטוח שזה מעניין לשואל השאלה את הביצה.

זה מפעיל וירטואלי שיושב על הרשת זה נכון

אבל יש לו מערכות משלו

גם בגולן אתה נמצא זמן רב על התשתיות של , ועדיין יש מספרים שעובדים בסלקום ולא בגולן.

ב012 זה הכל אותה מערכת, אפילו הAPN של אורנג' עובד ב012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי היום שוב באתר של מובייל (הם מציפים את HW בפרסומות אז נכנסתי... :P ) ושמתי לב למשהו מוזר.

יש להם שתי תוכניות זהות: ביתי 100 מגה וסלולר ללא הגבלה (שיחות, הודעות, , חו"ל)

- אחת ב-49.99 ל-5 חודשים ואח"כ 99.99

- והשניה ב-69.99 לתמיד(?)....

למה?

הרי במשך 5 חודשים של 20 ש"ח פחות אתה חוסך 100 שקל. אבל אח"כ יוצא לך 30 ש"ח יותר יקר.. תוך 3 חודשים ההפרש מתקזז ואז אתה רק מפסיד ומפסיד ככל שעובר הזמן. התוכנית הראשונה טובה רק למי שמתכנן להיות איתם 5 חודשים ואז לעזוב :)

הסתכלתי בהסכמי התוכניות ולא ראיתי שיש מגבלת זמן כלשהי על אף אחת מהן, כלומר ה-69.99 זה "לתמיד" לפי מה שאני מבין. מוזר....

בכל אופן, משהו מוזר נוסף שראיתי זה שבשתי התוכניות מצויין בהסכם השימוש שהמבצע מיועד למי שנרשם עד ה-20.10.2013 , כלומר מחר.

לי זה נשמע כמו תרגיל מלוכלך שפשוט מייצר את ה-pdf הזה on the fly ומציג תמיד תאריך של מחר.... מישהו במקרה שם לב למידע הזה בעבר ויכול לאשר/להכחיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי היום שוב באתר של הוט מובייל (הם מציפים את HW בפרסומות אז נכנסתי... :P ) ושמתי לב למשהו מוזר.

יש להם שתי תוכניות זהות: ביתי 100 מגה וסלולר ללא הגבלה (שיחות, הודעות, , חו"ל)

- אחת ב-49.99 ל-5 חודשים ואח"כ 99.99

- והשניה ב-69.99 לתמיד(?)....

למה?

הרי במשך 5 חודשים של 20 ש"ח פחות אתה חוסך 100 שקל. אבל אח"כ יוצא לך 30 ש"ח יותר יקר.. תוך 3 חודשים ההפרש מתקזז ואז אתה רק מפסיד ומפסיד ככל שעובר הזמן. התוכנית הראשונה טובה רק למי שמתכנן להיות איתם 5 חודשים ואז לעזוב :)

הסתכלתי בהסכמי התוכניות ולא ראיתי שיש מגבלת זמן כלשהי על אף אחת מהן, כלומר ה-69.99 זה "לתמיד" לפי מה שאני מבין. מוזר....

בכל אופן, משהו מוזר נוסף שראיתי זה שבשתי התוכניות מצויין בהסכם השימוש שהמבצע מיועד למי שנרשם עד ה-20.10.2013 , כלומר מחר.

לי זה נשמע כמו תרגיל מלוכלך שפשוט מייצר את ה-pdf הזה on the fly ומציג תמיד תאריך של מחר.... מישהו במקרה שם לב למידע הזה בעבר ויכול לאשר/להכחיש?

זה לסטודנטים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, היום הדף הזה מהלינק בתגובה הקודמת פשוט נמחק בברוטליות (404) ובמקומו מופיע אותו אבל במחיר של 79 במקום 69, בלינק הבא:

https://www.hotmobile.co.il/programs/Pages/79.9+isp.aspx

מזל שפרטי המסלול מופיעים באימייל האישור שקיבלתי.

מעניין אם הם ינסו להתנער מהם...

2013-10-20_1614.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח, אני גם נרשמתי למבצע קודם שלהם והייתה לי אסמכתא גם במייל, אחרי כשבוע+ שהסים לא הגיע התקשרתי אליהם והם טענו שאני לא במערכת ואין כל תיעוד לכך שהצטרפתי אליהם, גם אחרי ששלחתי להם את האסמכתא לא היה עם מי לדבר, התנאים של המבצע כבר השתנו. אמרתי להם תודה רבה ולהתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...