מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 123 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לעבור ספק, אבל אל תאשים את הקודם בבעיות שהן לא שלו.

נניח שיש חנות (גדולה) שעובדת עם חברת שליחויות שמבצעת משלוחים לאיזור מוגבל. אתה גר מחוץ לאזור זה. אתה תבוא בטענות לראש העיר שלך על כך שאין באפשרותך להזמין מאותה חנות?

אנלוגיה מפגרת משהו, אם חנות מסויימת מתעקשת לא לשלוח אליי כי היא עובדת רק עם חברת שליחויות שלא מגיעה לאזור שלי

אני אקנה בחנות אחרת, הגיוני לא?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מניח שפייסבוק מודעים לכך שהם לא יכולים לשלוח SMS לכל הלקוחות, ופשוט שמים עליהם זין.

נניח וחברת גדולה לא הייתה מאפשרת לשלוח SMS לחלק מהלקוחות של גולן עקב "תקלה" - גם אז היית בא לגולן בטענות?

לא הייתי בא בגולן לטענות

אבל לא הייתי נשאר שם אם לא הייתי יכול לקבל sms מחברות אחרות מן הסתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, אף אחד לא משקר.. יש אנשים שזה עובד להם, לך כנראה זה לא עובד ואין לי מושג מהי הסיבה.

גם אסאמאסים מגוגל קיבלתי כבר עשרות פעמים וגם מפייסבוק ואפילו מצאתי את ההודעה מפייסבוק שלא מחקתי

ואני מנוי של גולן עוד מדמי ימיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר ואומר וחוזר: תעשו בדיקה מדגמית של הכמה חודשים האחרונים(3-4) שלכם מבחינת שימושים, מאוד ייתכן ותגלו שעדיף לכם ללכת על חבילה לפי שימוש ולא "ללא הגבלה". אין שום סיבה לשלם 80-90 ש"ח בחודש בשביל "ללא הגבלה" אם בחבילה לפי שימוש תשלמו חצי מזה ואף פחות. אני יודע שקיימות חבילות כאלה ב-012, גולן והוט מובייל. יש מצב שגם ברמי לוי, youphone, הום וכד'.

OK, אז מישהו פה יודע להצביע לי על תוכנית שגם נותנת 3GB גלישה (את זה אני כן צריך), אבל אני כן מוגבל בתוך התוכנית ומשלם תעריף מסוים לשיחה או SMS אם אני עובר? נדמה לי שלרמי לוי יש תוכנית לא השתמשת לא שילמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, אף אחד לא משקר.. יש אנשים שזה עובד להם, לך כנראה זה לא עובד ואין לי מושג מהי הסיבה.

גם אסאמאסים מגוגל קיבלתי כבר עשרות פעמים וגם מפייסבוק ואפילו מצאתי את ההודעה מפייסבוק שלא מחקתי

ואני מנוי של גולן עוד מדמי ימיה

קו חדש או מנוייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין בעיה לקבל SMS מפייסבוק דרך גולן... מספר מנוייד מפלאפון.

מקבל גם מגוגל בלי בעיה....

לגבי האם חבילה ללא הגבלה משתלמת או לא:

אני אישית בחבילה של 10 שקל בגולן וזה אכן הרבה יותר טוב לי מאשר ללא הגבלה, אני מקבל 20 שקל בחודש בערך.

מצד שני נגיד אמא שלי, נמצאת בחבילה ללא הגבלה, שזה מה שהיה קיים עד היום, עכשיו נכנסה חבילת יום הולדת של גולן, 50 שקל שיחות+SMS אבל בלי .

לפי התעריף שלהם תוכל לגלוש 555 מגה לפני שתגיע למחיר של החבילה ללא הגבלה ואמא שלי גולשת הרבה פחות מזה, 100 מגה בערך ככה שהיא תגיע בערך ל60 שקל בחודש.

מצד שני רק הפחד שפתאום איזו פעולה תגרור מאות מגה של דאטה גורמת לי לא לעבור לחבילת יום הולדת.

מעדיף לשלם את האקסטרא 50 שקל האלו ולדעת כמה בדיוק אני הולך לשלם בלי הפתעות ובלי סכנה של חשבון של מאות שקלים פתאום.

רוב בעלי הסמארטפונים שלא יודעים לנטר את התעבורה שלהם עדיף שיקחו ללא הגבלה, גם אם משתמשים מעט באינטרנט לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עברתי לפני כמה ימים לתוכנית של hot mobile - אני משלם 50 שקל לתוכנית ללא הגבלה עם 3 גיגה (ואחרי זה המהירות יורדת) ועד 100 מגה ספקית hot net לאינטרנט הביתי. זה יוצא בעצם שאני משלם "רק" 30 שקל לhot mobile ו20 שקל ל hot net , אז זה מאד משתלם , אבל זה מוגבל לחצי שנה למתניידים דרך האתר של hot. אני התניידתי מגולן , ודווקא בהוט לא עובד לי הsms מפייסבוק , אבל כשהייתי בגולן זה עבד (ונשארתי כמובן עם אותו מספר...). האינטרנט בהוט הרבה יותר מהיר מהאינטרנט של גולן (או פלפון מול ...). אני מרוצה מהמעבר והתוכנית מאד משתלמת , אז אני ממליץ עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז מישהו פה יודע להצביע לי על תוכנית שגם נותנת 3GB גלישה (את זה אני כן צריך), אבל אני כן מוגבל בתוך התוכנית ומשלם תעריף מסוים לשיחה או SMS אם אני עובר? נדמה לי שלרמי לוי יש תוכנית לא השתמשת לא שילמת...

ב012 אפשר להצטרף לחבילת 10 ש"ח ובמקביל לשלם תוספת על חבילת של 1, 2 או 3GB.

גם בלי הרחבת החבילה, אם אני לא טועה הם לא מחייבים על חריגה מעבר ל100MB הבסיסיים, אלא רק מגבילים מהירות (להבדיל מגולן למשל, אין לי מושג מה קורה אצל השאר), כך שזה טוב למי שצריך רק אימייל אבל מפחד מחריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלי הרחבת החבילה, אם אני לא טועה הם לא מחייבים על חריגה מעבר ל100MB הבסיסיים, אלא רק מגבילים מהירות (להבדיל מגולן למשל, אין לי מושג מה קורה אצל השאר), כך שזה טוב למי שצריך רק אימייל אבל מפחד מחריגות.

החלק המודגש הוא שקר.

מה גם שאין שום חברה שמחייבת בכסף על חריגה מעבר לחבילה, כולן "רק" מאיטות את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקר? בחבילת 10 שח בגולן, יש לך 10MB גלישה, שמעבר להם צריך לשלם 9 אגורות למגה. זה כתוב במפורש באתר שלהם, גם הם משקרים?

מה הקשר? חבילת 10 ש"ח זאת חבילה לפי שימוש. אתה משלם לא רק על כל MB אלא גם על כל דקת שיחה.

בחבילה הרגילה (ללא הגבלה) אין שום חברה שגובה כסף על חריגה. כולן מאיטות את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

טעות בידך ידידי. יש לי 60 דקות שיחה חודשיות במסגרת החבילה, סמסים ללא הגבלה ו-10MB נפח גלישה. חריגה בגלישה, בשיחות או שליחת MMS כרוכה בתשלום נוסף, כבור כל מגה/דקה/הודעה.

בקשר לחבילות ללא הגבלה אתה כנראה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...