מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 128 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כן.

נעביר להנדסה.

ולא קורה כלום.

4 חודשים ככה אני מתלונן.

זה גם אצלי ככה, אני מאזור ירושלים... (זה גם קרה לי באזור תל אביב, באר שבע...) פתאום ניתוקים וחוסר קליטה עד לאחר ריסטארט ואם אני מחכה אז זה יכול לקחת זמן בלי יכולת לגלוש או להוציא ולקבל שיחות...

הבעיה הזאת אצל גורמים לי לחשוב לעבור חזרה לפלאפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שחלק מהמכשירים עושים בעיה עם הנדידה בגולן. (בין לגולן)

הם חתמו לא מזמן עם פרטנר על הסכם שיתוף תרנים (להקמת אנטנות שלהם על תורן של פרטנר ולהיפך) ושיתוף אנטנות. אז בקרוב יהיה שינוי. אם לטובה, נותר להמתין ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי זול שיש היום זה 69 בהוטמובייל (זה לתמיד, לא חצי שנה) שכולל גם ביתי של הוטנט.

זה חוסך עוד 20-30 שקל על הספק הביתי, מה שמוריד את המחיר הריאלי לאיזור ה-40 ש"ח בחודש.

פחות מחודש אחרי שעשיתי את זה קיבלתי טלפון מנציג חצוף של פלאפון שהציע לי 79 ש"ח למסלול בלתי מוגבל עם 3 ג'יגה (אני מניח שזה עם תוקף של חצי שנה/שנה, בכל זאת פלאפון...).

כמובן שזה לא היה אפילו קרוב ללהיות רלוונטי כי מבחינתי בזכות החיסכון של 29 ש"ח על בזב"ל זה כאילו שאני משלם להוט 40 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שאעבור להוט מובייל עד יעבור זעם בגולן.

נראה שחלק מהמכשירים עושים בעיה עם הנדידה בגולן. (בין לגולן)

הם חתמו לא מזמן עם פרטנר על הסכם שיתוף תרנים (להקמת אנטנות שלהם על תורן של פרטנר ולהיפך) ושיתוף אנטנות. אז בקרוב יהיה שינוי. אם לטובה, נותר להמתין ולראות.

אין קשר לנדידה.

הנדידה אצלי עובדת מצוין.

זו תקלה ברשת שלהם.

ובו זמנית ישנה תקלה אחרת ברשת (שאומתה עם לקוח שאני מכיר).

צירוף התקלות האלה יחדיו הופך לבלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון העבר - יש טעם לחכות לסוף השנה? אמורים להיות מיוחדים?
יש לך מחירים של 59/69 לחצי שנה/שנה. פחות מזה לא תשיג כנראה

יש גם 3 חודשי חינם בגולן, שבממוצע ל 3 חודשים יוצא יותר טוב ;)

אם בסוף השנה יהיה משהו יותר טוב, פשוט תעבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שגם בהוטמובייל עלולות להיות לך בעיות קליטה, למרות שלדעתי במרכז לא אמורה להיות בעיה.

אצלי יש קליטה מאוד חלשה של מובייל, וכמובן קליטה מלאה של פלאפון. הבעיה היא שככל הנראה הסים מוגדר להעדיף תמיד לאו דווקא את הרשת החזקה יותר, אלא דווקא את הרשת של מובייל. לכן, גם אם אני מגדיר את המכשיר ידנית לרשת החזקה יותר - אחרי כמה דקות הוא פתאום יעבור מעצמו לרשת החלשה והקליטה תהיה פחות טובה...

נציג התמיכה של מובייל היתמם (מין הסתם אני מניח שפשוט מחוסר ידע) וטען שזה לא קורה אלא שהוא אמור להתחבר לפלאפון אם היא חזקה יותר, אבל עובדה שלא.

יש גם 3 חודשי חינם בגולן, שבממוצע ל 3 חודשים יוצא יותר טוב ;)

אם בסוף השנה יהיה משהו יותר טוב, פשוט תעבור

3 חודשים שאח"כ הופכים ל-99.....

כמו כן, 3 חודשים שבהם צריך לשלם 20-30 שקל לספק ביתי...

ברור שחינם זה עדיין זול יותר, אבל ההשוואה ההוגנת מבחינת המבצעים הנוכחיים היא לדעתי להשוות 29 (ל-6 חודשים ואז עולה ל-99) מול 69 קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...