מה העיתונאים (והפוליטיקאים) הצווחים כנגד התיקון לחוק לשון הרע שוכחים לספר לנו? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה העיתונאים (והפוליטיקאים) הצווחים כנגד התיקון לחוק לשון הרע שוכחים לספר לנו?

vic07

Recommended Posts

לא הזכרתי את ביבי או הימין פעם אחת אפילו, אמרתי שילטון, זה לא משנה לי איזה יד אוחזת בו לכאורה, גם ככה הכל זה הצגה...

אם המצב הוא כמו שאתה מתאר, אז בוא נעשה ניסויי מעניין, נסה למצוא רשימה של כל החוקים שעברו בשלוש שנים האחרונות, בוא נראה מה

המגמה הכללית, אני גם מחפש רשימה כזו ולא קל למצוא... אני טוען שזה לא משנה מי היה בשילטון ליבני או ביבי או ברק, אותם חוקים היו עוברים גם ככה...

כולל המאגר, זה מעבר למפלגות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לגבי קדימה - לא מעניין. לא מפלגה אלא קבוצת אופורטוניסטים וטכנוקרטים. זה שלא הפסיקו את מה שקודמיהם התחילו לא אומר דבר מעבר לאימפוטנטיות של החבורה הזו.

כאשר הם יהיו בשלטון - נבקר אותם באותה מידה.

לגבי סילבן שלום - מי שהיה שר האוצר בתקופת ראש הממשלה נתניהו הראשונה לא היה שטרית?

מדובר במדיניות של נתניהו עליה הצהיר ובה התגאה בהיותו לא בשלטון, כל השאר פועל יוצא.

לגבי העיקרון של סכומים לעומת מעשים (גם לא בהקשר של לשון הרע אלא רק העיקרון של איומים ותביעות שגורמות למעשים או לחדול מהם רק מעצם ההגשה): קראתי את שהתפרסם כאן

www.wnetnews.com

שזו הכתובת העדכנית של

wnet

אם זה נכון, ועדיין זה אם גדול מאד, אז המשמעות היא שרק מעצם הגשת תביעה ובה מן הסתם נקובים סכומים לא קטנים, גופים עיסקיים חזקים ובעלי אנמצעים ויכולת משפטית משמעותית העדיפו לא "להתעסק" בהליכי משפט יקרים גם אם בסופם יהיה פסק לזכותם. זה אומר משהו על ההבדל ועל הצפוי אם התיקון החדש יתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...