מפגש פורום - מי בעניין? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש פורום - מי בעניין?

Aviko

אם יתקיים מפגש פורום - תגיעו?  

1620 הצבעות

1. 1. אם יתקיים מפגש פורום - תגיעו?

Recommended Posts

חברי קהילת HWzone היקרים שלום.

לפני כ-3-4 שנים, כשעוד הייתי פעיל מאוד בקהילה עצמה ובמערכת הפורומים, הדיבור היה מפגשים מפגשים מפגשים.

רציתי לדעת מכם - היכן זה עומד היום? למה אף אחד לא יוזם? בתקופתי - זה היה הדבר היחיד שעניין אותנו! לשבת במרפסת של עזריאלי ולהחליף חומרה, לשחק כדורגל עם הארדיסק ישן ובעיקר לראות את האנשים שנמצאים מאחורי המקלדות והסמיילים.

כמו כן, אשמח להיות שותף לדעתכם בנושא - אם האתר יארגן בשבילכם פורום - תגיעו או לא?

אנא הצביע והשפיעו!

תודה רבה,

המשך גלישה מהנה.

עריכה:

מסתבר שגם יהיו בנות:

אם יש אוכל, אפילו אני באה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר לא כיף במרפסת של עזריאלי, אי אפשר יותר להתאבד משם.

ובמפגש האחרון לא היה אפשר לשחק יותר דיסקרגל!!

הגבירו את האבטחה :'(

בכל מקרה אני בעניין.

אגב: המפגש האחרון היה הפעם האחרונה שאכלתי MC, ואני לא מתכוון לשבור את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור אמיתי: כשחבר שלי היה בעזריאלי ניגש אליו אדם בן כ40 וביקש ממנו עט. חבר שלי נתן לו. הבן אדם הוציא דף וישב לכתוב כ10 דקות תמימות. לאחר מכן החזיר לחבר שלי את העט, אמר תודה וקפץ מהחלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור אמיתי: כשחבר שלי היה בעזריאלי ניגש אליו אדם בן כ40 וביקש ממנו עט. חבר שלי נתן לו. הבן אדם הוציא דף וישב לכתוב כ10 דקות תמימות. לאחר מכן החזיר לחבר שלי את העט, אמר תודה וקפץ מהחלון.

אני חושב שיש קשר בין שנינו, אני גם מכיר את הסיפור אבל לא ממקור ראשון וגם לא משני.

בנוגע למפגש פורום ראיתי במרוצת ההיסטוריה הרבה הצעות למפגשים, כמה מהם, הם ע"י פותח הדיון.

נראה לי שטותי בפורום כמו שלנו בגלל הגיוון הרב שלו, יש פה קליקות של אנשים המסתובבים בפורומים ספיציפיים. אני לדוגמא כמעט ולא נכנס לפורומים אחרים חוץ מאלה שבאוף טופיק. אין לי גם כל עניין במחשבים חוץ מכמקום מולטימדיה רב תכליתי.

יש פה גם הבדלי גילאים ברורים החל מילדונים בני 15 וכלה באנשים בסוף שנות העשרים לחייהם (עם כמה יוצאים מן הכלל שהם כבר זקנים-בלים-מקומטים. בלי להעליב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חוץ מזה, אני באופן אישי בכלל לא בטוח שהייתי רוצה לפגוש חלק ניכר מבאי הפורום. כמי שמסתובב הרבה בפורום אקטואליה ותרבות \ כללי, אני יכול להעיד (ברמה של דעה אישית, כמובן) שאולי הרוב פה תורמים יפה מהידע שלהם בתחום המחשבים במדורים הרלוונטיים, אך העמדות שחלק מהם מציגים בפורומים הכלליים, או הדרך בה הם מציגים אותן, גורמים לי לחשוב שהסיבה היחידה שאני לא בכלא כרגע היא שעוד לא המציאו דרך לדפוק למישהו לום בראש דרך המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...