איזה כרטיס מסך יותר טוב? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך יותר טוב?

kfirbep

Recommended Posts

חחח אחלה תודה זה שיפר את ההרגשה שלי בקשר לכרטיס מסך.

ובקשר לbf 3 הגרפיקה שלו יותר נמוכה מcrysis 2 לא?אמרו לי שחוץ מהפיצוצים שם שהם נראים יותר ריאליסטים ולבנתיים crysis 2 לוקח את כל המשחקים מבחינת הגרפיקה.

לי יש crysis 2 ואני משחק על full hd אז יכול להיות שגם 3 bf אני אוכל לשחק על full hd?

ואיך אני מוריד פילטרים?ובכלל מה זה פילטרים?זה כל הshadow וכאלה?

לדעתי לא תוכל להריץ BF3 על אולטרה חלק. תצטרך להיתפשר פה ושם בהגדרות.

יש לך הסבר על הפילטרים בFAQ. אני יצטט לך את החלק המתאים:

1.3 מהם הם פילטרים? מה הם עושים ואיזה סוגים יש? האם הפעלתם פוגעת בביצועים?

פילטרים הם מסננים שיוכלים לשפר את איכות התמונה המוצגת בהמהלך משחק או תוכנת 3D, ברמות שונות ובהיבטים שונים. ישנם 2 סוגים של פילטרים:

Anisotropic Filtering) AF): השיטה הסטנדרטית למיפוי טקסטורות מניחה שכל דגימה של טקסטורה תמופה למרובע בתמונה הסופית. אך הדבר בד"כ לא נכון. טקסטורות ממופות לגופים בצורות שונות, וההנחה הזו גורמת לעיוותים שונים בתמונה הסופית. על מנת לפתור את הבעיה, פיתחו אמצעי שדוגם פיקסלים נוספים מהטקסטורה על מנת לנסות להתגבר על הבעיה. הבעיה לא נפתרת, אבל מקבלים תוצאה קרובה יותר לפתרון האולטימטיבי. דגימת הפיקסלים הנוספים, כמובן, דורשת העברת יותר מידע מהזיכרון של הכרטיס מסך ומאיטה את הביצועים.

Anti Aliasing) AA): התצוגה על המסך מורכבת ממספר סופי של נקודות. כאשר מנסים לצייר קווים שהם לא מאונכים או מאוזנים באמצעות מספר סופי של נקודות מקבלים צורה של מדרגות. פותח אמצעי שנקרא Anti Aliasing שתפקידו לנסות להחליק את המדרגות ולהפוך אותן למשהו יותר קרוב לקו. אמצעים אלה דורשים חישוב של יותר פיקסלים, דבר שדורש זמן רב יותר והעברה של יותר נתונים בזיכרון של הכרטיס מסך. כתוצאה מכך הביצועים קטנים.

צללים (shadow) הם לא פילטרים.

פילטרים אתה יכול להוסיף ולבטל דרך ההגדרות של המשחק.

בד''כ כשאין אופציה לשנות דרך המשחק או שרוצים להוסיף עוד אז מוסיפים דרך הדריוור.

פילטרים גורמים לתמונה להראות טוב יותר אבל גם מכבידים מאוד על הכרטיס מסך, ככה שאם תשים X16 AA אל תצפה לביצועים גבוהים והמשחק יקרטע רק בגלל ששמת יותר מידי פילטרים ולא בגלל שהכרטיס חלש.

גם צללים הם אפקט שמכביד על הכרטיס (לא תמיד) ובד''כ אם הביצועים נמוכים אז מורידים את האיכות שלהם או מבטלים בכלל.

עדיף לך לשים את כל ההגדרות על הכי גבוה ולראות איזה אפקט/פילטר ממש מכביד על הכרטיס ולהוריד אותו על לתוצאה טובה (זה בד''כ מה שאני מעדיף לעשות - אני מעדיף לוותר על איכות של אפקט אחד ושהשאר יהיו על מקסימום במקום להוריד את האיכות של כל ההגדרות, יש מקרים מסויימים שאין מה לעשות וצריך להיתפשר בהכל. הכל תלוי במשחק ובחומרה). בBF3 כדי לקבל ביצועים טובים כנראה תצטרך לרדת ל HIGH ולכוון משם את ההגדרות שיתנו לך ביצועים יותר טובים באיכות הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת הכרטיסי מסך שיש היום איפה הוא עומד?(בדירוג של 1-10)

אמנם אי אפשר לדרג ככה את כרטיסי המסך(כמו שכבר אמרו לפני) אבל הטבלה הבאה יכולה לעזור

Best Graphics Cards For The Money: November 2011 - Graphics Card Hierarchy Chart

http://www.tomshardware.com/reviews/fastest-graphics-card-radeon-geforce,3067-7.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...