איזה כרטיס מסך יותר טוב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך יותר טוב?

kfirbep

Recommended Posts

אי אפשר לדרג ככה כי יש כרטיסים לשוק הנמוך, בינוני וגבוה.

אפשר להגיד שהכרטיס הזה הוא הכי חלש בדרג הגבוה. להשוות אותו לכרטיסים בדרג בינוני אי אפשר. הכרטיס הכי חזק בדרג הבינוני שהוא 6790 יותר חלש מ6850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים הם למשחקים.

אני לא הולך לקנות כרטיס מסך ככה שלא צריך תקציב.

אני רק מסתקרן כי הכרטיס מסך שיש לי הוא 6850(אפשר לדעת מהשאלות הרבות שיש לי עליו)

פשוט מאז שקניתי את המחשב אני שומע דעות מנוגדות,חלק אומרים לי שהוא כרטיס מסך חזק ושהוא יריץ את המשחקים בלי בעיה (אמרו לי גם שאם אני קונה שני 6850 הם יהיו יותר חזקים מהכרטיס מסך הכי חזק שיש היום) ויש כאלה שאומרים לי שחבל שקניתי אותו כי אפשר היה לקנות כרטיס מסך הרבה יותר חזק ממנו ששווה בערך למחיר שלו.

אז פשוט רציתי כבר לדעת מה הרמה של הכרטיס הזה לעומת אחרים כי לפני שפתחתי פה את האשכול אז הרגשתי דיי מעוצבן שקניתי את הכרטיס הזה כי חשבתי שהוא בינוני וחבל על הכסף ששילמתי והוא לא יריץ לי את המשחקים על הגרפיקה הכי טובה.

אבל עכשיו כשאמרת שהוא הכי חלש בדרג הגבוה נתן לי אומדן של כמה הכרטיס הזה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם להיתבאס שקנית GTX580 אחרי שאמרו לך שיש GTX 590 שיותר חזק ממנו. אבל זה שהוא יותר חזק לא בהכרח אומר ששווה לקנות אותו. הכל יחסי ולא תמיד הכי חזק זה הכי טוב ו/או משתלם. אז אל תתבאס ואם אתה מרוצה מהביצועים (ואפילו לא ציינת מה דעתך שלך על הביצועים של הכרטיס) אתה לא צריך להקשיב לאף אחד שמנסה לשחק אותה מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כזה בדיוק והוא מריץ כל משחק שתרצה היום על הכי חזק ב- 1080P...כמובן אם אתה מוכן לשחק ב- 5FPS :P לא סתם הוא חזק והמשחקים היחידים שלא רצו לי על הכי גבוה איתו ב- FHD עד היום הם: METRO 2033, BF3. גם בהם הורדת פילטר שולי פותרת את העניין. בקיצור כרטיס חזק ביותר ובאמת שאני לא מצליח להבין למה אנשים צריכים , CF-X או את המפלצות HD6990, GTX590. תתחדש ותהנה מימנו עכשיו (למשל CODMW3 או PORTAL 2) כי עוד שנה דברים באמת יתחילו לא לזוז, אבל לבנתיים הוא אוכל הכל מהכל :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם אומר דברים ... מאיפה לך לדעת שעוד שנה שום דבר לא יזוז ?

( סתם דוגמא אני עם ה HD4870 1GB כמעט לשלוש שנים והכל רץ לי מצויין ( כמובן שעד שהגיע BF3 )

אין לך מושג מה יקרה בעוד שנה ... להזכיר לך 2012 כבר פה ... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם אומר דברים ... מאיפה לך לדעת שעוד שנה שום דבר לא יזוז ?

( סתם דוגמא אני עם ה HD4870 1GB כמעט לשלוש שנים והכל רץ לי מצויין ( כמובן שעד שהגיע BF3 )

אין לך מושג מה יקרה בעוד שנה ... להזכיר לך 2012 כבר פה ... :nixweiss:

סמוך עלי...אם כבר עכשיו יש דברים שלא זזים (BF3) על הכי גבוה...עוד שנה בטוח שיהיו יותר (עוד שנה הכוונה שנה מהיום)!! כי אם לא אז זה אומר שלא התקדמו לשום מקום בעולם המשחקים ואפשר להודיע ל- ו- לעצור את המירוץ בניהן ;D קבלו ביטול על סדרת HD7XXX ו- GTX6XX :screwy: מספיק לנו גם HD4XXX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחלה תודה זה שיפר את ההרגשה שלי בקשר לכרטיס מסך.

ובקשר לbf 3 הגרפיקה שלו יותר נמוכה מcrysis 2 לא?אמרו לי שחוץ מהפיצוצים שם שהם נראים יותר ריאליסטים ולבנתיים crysis 2 לוקח את כל המשחקים מבחינת הגרפיקה.

לי יש crysis 2 ואני משחק על full hd אז יכול להיות שגם 3 bf אני אוכל לשחק על full hd?

ואיך אני מוריד פילטרים?ובכלל מה זה פילטרים?זה כל הshadow וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

פילטרים זה אופציות שמשפרות את התמונה הסופית. לא כל כך מבין בזה ומה חשוב יותר מהשני, אבל בטוח יש פה כאלו שכן..חכה אולי מישהוא ייתן לך הסבר. בשורה התחתונה אפשר לומר שאם אתה רוצה להוריד גרפיקה כי נתקע משחק אז קודם כל תוריד פילטרים כי אז ההבדל פחות משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...