מהירות גלישה לא יציבה, איטית ברמה מזעזעת - בהוט עם נטויז'ן - 12 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות גלישה לא יציבה, איטית ברמה מזעזעת - בהוט עם נטויז'ן - 12 מגה

Toxin II

Recommended Posts

אהלן אנשים!

מזה שנים רבות שאני מחובר לנטויז'ן, דרך הוט כספקית התשתית.

עם השנים הלכתי והשתדרגתי בחבילות האינטרנט וכיום אני רשום לחבילת 12 MBS

ברשותי נתב חדש של DLINK, ומודם מיושן למדי של מוטורלה.

לפני כחודש התחילו בעיות רציניות בחיבור האינטרנט - האינטרנט מתנתק, לא מצליח להתחבר בעת הדלקת המחשב, המכשירים שמחוברים לWIFI לא מצליחים לקבל מידע עד שאני מנתק את המודם והראוטר מהחשמל ומרסט אותם.

לפני כשבועיים התחלתי גם לסבול מבעיות איטיות רנדומאליות - הורדות איטיות, אתרים שנטענים לאט ואיטיות מעיקה באופן כללי.

לפני כשבוע שבתי לביתי מהאונ', רק כדי לגלות שהמחשב אינו מצליח להתחבר לאינטרנט. לאחר מס' נסיונות ניתוק וחיבור מחשמל לנק' חשמל וכן משחק עם הראוטר, הבנתי שמשהו לא בסדר עם המודם - פעם ב-3 דקות המודם איתחל את עצמו ומנע גישה לאינטרנט. הייתי בטוח שהמודם נדפק...

לאחר שיצרתי קשר עם הוט, נשלח לביתי טכנאי, שטען כי המודם, שנמצא בקומה השניה בביתי, מקבל אות חלשה מהכבלים, אך המודם עצמו תקין לחלוטין. לפיכך הותקן בארון החשמל בקומה הראשונה של ביתי [ממנו גם יש גישה לכבלים] מגבר. מדובר במגבר שני שמותקן, לאחר שהאחרון הותקן לפני כ4 שנים. לטענת הטכנאי - המגבר הקיים היה חלש מדי ו\או נדפק ולכן הייתי צריך להחליפו.

לאחר החלפת המגבר, הצלחתי להתחבר לאינטרנט והכל חזר לקדמותו - האינטרנט עבד מהר, הורדות יציבות, ללא התנתקויות ומהירות ההורדה אף גדלה ממקודם.

כעבור כשתעיים התנתק חיבור האינטרנט פעם נוספת, ומאז אני סובל מחיבור יציב [אינו מתנתק], אולם איטי וסובל ממעין "SPIKES" של איטיות. ברגעים מסוימים הכל עובד כרגיל, וברגעים אחרים לא ניתן לגלוש כלל, האינטרנט נהיה איטי להחריד, הורדות נעצרות \ יורדות למהירות מגוחכת ואפילו טעינת אתר כמו יכולה לקחת 3 דקות.

בבדיקת PING בCMD [פינג לאתר כלשהו] אין לי פאקט לוסים כלל וכלל, וכן בבדיקת מהירות באתרי בדיקה אני מקבל שמהירות ההורדה היא 12MB\S, דבר מפתיע למדי לאור העובדה ששלוש שניות לאחר מכן אני בודק מס' אתרים שאני מכיר ויודע שמהירות ההורדה בהם גבוהה, רק כדי לקבל מהירות הורדה שנעה בין 500KBS [פחות ממחצית ממהירות ההורדה הממוצעת אצלי], ועד ל30KBS.

איני יודע כבר מה לעשות ואני די מיואש מכך.. האם יש לכם עצות \ טיפים \ המלצות מה כדאי לבדוק\לעשות?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור הינו קבוע.

הראוטר הוא D-LINK DIR615 .. מדובר בראוטר על תקן N. נרכש לפני כמה חודשים ועשה עבודתו נאמנה וללא בעיה אחת עד כה.

אני חייב לציין שבשעות הלילה המאוחרות [למשל עכשיו] החיבור חוזר להיות יציב לחלוטין. תופעת העומס מוכרת לי, אך מעולם לא היתה כה קיצונית ואני חושד שמדובר במשהו שהוא מעבר לכך. שכן לא ייתכן חוסר יציבות ואיטיות שכזו בכל יום בשבוע במהלך שעות הערב-לילה [בד"כ אני חוזר מהאונ' בשעה 21:00-22:00 ואלו השעות שאני גולש עליו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר את המודם שלך ישירות לכבל שמגיע מהארון החשמל שלך.

הכוונה שאם יש לך מפצלים בבית ועוד כל מיני דברים של , פשוט תחבר ישירות לארון החשמל שלך ותראה איך האינטרנט עובד אז..

ואז תוכל לדעת אם אחד מהדברים של גורם לך לבעיות.

ופלוס איזה בדיוק מודם יש לך? THOMSON 425?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי. אני בקומה 2, הארון חשמל נמצא בקומה אחת. זה בלתי אפשרי לחבר את המודם לארון חשמל כי אין לי כבל בארוך 70 מטר :nixweiss:

המודם הוא של מוטורלה, למען האמת, קשה לי להגיד איזה כי אין שום סימן מזהה מעבר לסמל החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא צריך כבל של 70 מטר :cool2:

פשוט תחבר את המודם לכבל ישירות. ואז תקח כבל רשת ותחבר ישירות למחשב במקרה ויש לך ואז תבדוק את המהירויות.

אפילו תחבר את המודם ישירות לארון חשמל שלך... זה לא משנה אבל פשוט תחבר אותו ושלא יהיו שום מפצלים בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...