רכישת מכשיר דרך מסלול חיילים או מחנות פרטית? סמסונג גלאקסי S 2 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מכשיר דרך מסלול חיילים או מחנות פרטית? סמסונג גלאקסי S 2

DaNiEl360

Recommended Posts

טוב אחרי שדיברתי עם הנציגה אז באמת אם אני רוכש מפרטי אני עושה ניתוק זיקה ומשלם לפלאפון 80 ש"ח בחודש, שזה מה שאני משלם עכשיו ובאמת עם הכסף שאני יחסוך על הביטוח אני יוכל לשדרג יותר מהר או לקנות חדש במקרה שנהרס.

איזה חנות טובה למכשירים יש? אני גר בהרצליה והבנתי שיש כמה טובות בתל אביב.

ומבחינת תמיכה בעברית זה נמכר ככה כבר? ואיך משדרגים גרסאות ואיך מתקינים עברית במידה ואין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרי פלאפון ידעו מה הIMEI של המכשיר שרכשת, והם ידעו שזה מכשיר על שמך ככה שגם פוטושופ לא יעזור פה כל כך..

חוץ מזה שזה נראה לי לא הכי טוב לעשות ככה, אני לא יודע אם זה נחשב אפילו הונאה...

אז בחיילים סמארטפון אני יכול להצטרף למסלול הזה עם ניתוק זיקה ובעצם לקבל 120 ש"ח החזר ככה שאני ישלם להם בפועל 80 ש"ח בחודש?

אני כרגע במסלול FIX משלם 80, להמשיך ככה יכול להיות נחמד מאוד..

ואז נגיד אני קונה בחנות פרטית אז לפי חישוב של 36 חודשים אני ישלם כביכול עוד 70 של על המכשיר שזה יוצא 150 ש"ח בחודש.

אז בעצם אם הבנתי נכון השיקול עכשיו הוא או לשלם 150 ש"ח בחודש ללא ביטוח או לשלם 200 ש"ח ויש לי אפשרות לבטח ואם אני מבטח זה יעלה לי 250 ש"ח..

לשאלתך, המכשיר יקנה ממחלקת אינוונטר, זה לא אומר לך הרבה, אבל זה נותן 2 אפשרויות.

1) מערכת פנימית של פלאפון שלא מקשרת בין החשבוניות, ולכן אין עם זה בעיה ואז צריך את הקבלה.

2) זיהוי אוטומטי של הIMEI של המכשיר במערכת של פלאפון ובעקבות כך מתן הזיכוי בצורה אוטומטית!

בשני המקרים הניתוק זיקה יסתדר.

ואופציה נוספת שיש לך, שמקבילה להצעה של פלאפון

"500 דקות 500 סמס וגלישה ללא הגבלה רק ב74 שקל בלבד!!!!!

המחיר אחרי ניתוק זיקה למתניידים מרשת מתחרה בלבד

להזמנות בפרטי בצירוף טלפון לחזרה!!

הניתוק זירה תקף לאייפון 4 1 וגם 2!!"

מדובר על עסקה דרך סוכנים של , מהאתר של פוקט.

את הרווח על המכירה אני אעשה בין אם אשדרג אותו או אקנה את הנוקיה, פשוט מנסה לעזור למי שיצטרך...

לשירות תיקונים עצמו אני פחות ממליץ להצטרף בגלל העלויות, אבל עדיין אחריות היצרן כאן חשובה מאוד, אם אתה מקבל אותה מהחברה הסלולרית, אז במידה וקורה משהו למכשיר הם מטפלים בו מול היבואן ויכולים להגיע למצב שמחליפים לחדש אחר.

בחנות פרטית, החנות היא היבואן, ולכן אתה תצטרך לעבוד מולם, ולא תמיד זה נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי לגבי הקבלה, אני צריך לדעת שאם אני עובר חברה אז תהיה לי קבלה ביד כדי להמשיך לקבל זיכוי..

עכשיו יצא לי 80 ש"ח בחודש ואני מעדיף את זה מסלקום בגלל שני דברים:

א. הייתי מנוי בסלקום עם המשפחה שלי ורק בגלל מה שעברנו שם אני לא מוכן לחזור אליהם.

ב. הרשת של פלאפון יותר מהירה מבחינת מהירות גלישה והתדרים 850 ו 2100 יותר טובים משל אורנג' (תקן אותי אם אני טועה)

ואני לא בטוח לגבי קנייה דרכך, אני צריך לדעת בדיוק שלא תהיה שום בעיה..

ואני רוצה לדעת באמת כי מחר אני מתכנן לרכוש את המכשיר ולעבור למסלול של ה 199 ש"ח ולעשות ניתוק זיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן דנדן, אשמח לקבל ממך מספר הבהרות:

לפי מה שאמרת בנוגע למסלול חיילים , משלמים 200 ומקבלים זיכוי, אבל קודם כל זה לא זיכוי מלא נכון? זה רק 120 (על SGS2), כך שזה יוצא כבר 220 שקל בחודש. דבר שני, באתר של פלאפון רשום שהזיכוי מתקבל רק "למדברים ב200 ש"ח ומעלה בחודש".

אם אני עושה ניתוק זיקה על המסלול הזה, אני צריך לדבר ב-200 שקל בחודש? אם כן, מה זה אומר? כמה דק' שיחה או כמה נפח גלישה אני צריך לנצל בחודש כדי שזה יעבור את סף ה-200 שקל?

בנוסף, אשמח אם תתן לי עוד פרטים על המסלול שהצעת בסלקום, למה זה כלכך זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסלול דורש שתשלם 200 ש"ח בחודש על מנת לקבל את הזיכוי, אך המסלול הוא בעלות של 200 ש"ח בחודש כך שאתה בטוח מקבל את הזיכוי.

אני בסוף קניתי את המכשיר דרך ELINE בתל אביב, לא היה להם את השחור אז קניתי את הלבן.

מיד אחרי זה קפצתי לסניף של פלאפון וביצעתי ניתוק זיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל תתחדש, מצטער שלא יצא לי לחזור אליך בסוף.

אז מי שרוצה, המכשיר עדיין זמין, ברגע שתגידו לי אני אוציא אותו מהחברה

אהלן דנדן, אשמח לקבל ממך מספר הבהרות:

לפי מה שאמרת בנוגע למסלול חיילים סמארטפון, משלמים 200 ומקבלים זיכוי, אבל קודם כל זה לא זיכוי מלא נכון? זה רק 120 (על SGS2), כך שזה יוצא כבר 220 שקל בחודש. דבר שני, באתר של פלאפון רשום שהזיכוי מתקבל רק "למדברים ב200 ש"ח ומעלה בחודש".

אם אני עושה ניתוק זיקה על המסלול הזה, אני צריך לדבר ב-200 שקל בחודש? אם כן, מה זה אומר? כמה דק' שיחה או כמה נפח גלישה אני צריך לנצל בחודש כדי שזה יעבור את סף ה-200 שקל?

בנוסף, אשמח אם תתן לי עוד פרטים על המסלול שהצעת בסלקום, למה זה כלכך זול?

בנוגע לתוכנית של פלאפון

התוכנית עצמה היא 200 שקלים כולל כל ההוצאות שאמרנו.

ניתוק זיקה/הנחת המכשיר בתוכנית - למכשיר הגלקסי היא 120 שקלים, כלומר התוכנית יוצאת לך 80 שקלים, ובנפרד אתה משלם על הגלקסי כמה שעלה לך

המסלול של סלקום, זה מסלול דרך סוכן, תמיד יש להם אופציה לתת קצת יותר דקות/הנחה במחיר, ובגלל זה הם הגיעו למחיר הזה.

אם אני לא טועה גם בפלאפון, דרך סוכן אפשר לקבל במקום חבילת החיילים חבילה של 550 550 באותו מחיר

וקצת בשביל לבאס אנשים אחרים.

כל מי שקנה 4 16GB או 32GB, במידה וירצה לבצע ניתוק זיקה היום ברשת פלאפון, ברוב התוכניות ההנחה היא רק 80 שקלים!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך סוכן של פלאפון אפשר לעשות את המסלול הזה גם עם ניתוק זיקה? ואיך אני מגיע לסוכן כזה?

שאלתי גם אם המסלול חיילים מותנה בדבר כלשהו? כי באתר רשום - למדברים ב-200 שקל ומעלה בחודש. (ואם אתה עושה ניתוק זיקה אתה בעצם לא משלם 200 שקל, כמו שאמרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני זה מאוד פשוט, למדברים ב200 ש"ח ומעלה בחודש, זאת החבילה וברגע שאתה עושה את זה אתה מקבל את הזיכוי.

תשאל כל נציג, יש החזר ובמצב כזה אתה תקבל החזר של 120 ש"ח במסלול של פלאפון כך שתשלם כל חודש 80 ש"ח סה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...