ביקורת - Logitech WAVE Keyboard - עמוד 5 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - Logitech WAVE Keyboard

HilaX3

Recommended Posts

מדובר בפיצ'ר של לוג'יטק לכמעט כל המקלדות האלחוטיות שלה.

לעכבר זה לא קיים כי גם אין סיבה שזה יהיה קיים.

הבעיתיות קיימת רק במקלדות שאם הם לא מאובטחות אז באופן תיאורטי באמצעות סניפר מאד פשוט אפשר להקליט את כל מה שאתם מקלידים על המקלדת שלכם מבלי להתקין שום תולעת במחשב שלכם פיזית.

אני יודעת שאין את זה לעכבר, פשוט אותי סקרן אם יש את זה יותר מרק למקלדת הWAVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי שזה יוכל לעזור להפרעות קליטה (מהראוטר לדוגמא).

זה עזר? ועוד דבר, אם יש לך הפרעות קליטה, תנסה להשים את הרסיבר במקום יותר בולט. מנסיוני, אפילו גליל נייר ריק מפריע.. או אם הוא רק מוטה לצד גם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

טוב ,

אני מרגיש שאני חייב לעדכן פה למען ההגינות (מכיוון שעד עכשיו רק הגנתי על המקלדת).

לפני כשבועיים התחלתי לחוות פיספוסי מקשים מטורפים , לפעמים הייתי צריך ללחוץ כ 20 פעמים על המקש כדי לקבל תגובה.

ניסיתי להחליף סוללות , להחליף פורט ל dongle , לאבטח את התדר , להסיר , בקיצור ... מה לא? שום דבר לא עזר.

בקיצור , 10-11 חודשים לאחר התחלת השימוש המקלדת מתה :(

עוד דבר ,

קניתי את המקלדת כסט WAVE באייבורי , מן הסתם בעכבר לא השתמשתי מעולם כי היה לי עכבר הרבה יותר טוב ממנו.

כשהלכתי ביום שישי למעבדה של אייבורי ת"א הבחור שם לא הסכים אפילו להרים את הראש ולהסתכל אליי מכיוון שלא באתי עם העכבר, זה ממש ממש עצבן אותי וממש צרחתי עליו. בכל מקרה זה לא עזר.

בשניה שהגעתי הביתה פניתי לשירות הלקוחות של אייבורי , בחור בשם שי טיפל בפניה שלי בצורה הכי מקצועית שיכלתי לבקש. הוא הסביר לי שבעקרון חייבים את העכבר כי בלעדיו אייבורי לא יכולה להזדכות מול הייבואן אבל מלפנים משורת הדין הוא קיבל אישור להחליף לי את המקלדת ללא העכבר והסביר לי שאדע שאייבורי פשוט מפסידה על העניין כי המקלדת שלי הולכת לפח.

העניין אפילו נהיה יותר פיקנטי כאשר מסתבר שכבר לא מוכרים את ה WAVE הרגילה בארץ ואז שי הציע לי כל מיני מקלדות אחרות , שאלתי אותו אם יש אפשרות לקבל את ה K350 (שזו המקלדת שרציתי בפועל לפני שנה אבל לא היתה במלאי בשום מקום בארץ , למי שלא יודע זו אותה מקלדת WAVE אבל בתדר 2.4Ghz עם מקלט unifying - מה שאומר שהעכבר שלי והמקלדת יהיו על אותו המקלט) בכל מקרה הוא התלבט שניה ואז אמר לי בסדר , בנוסף הוא אפילו פתח קניה מדומה בסניף כדי שאף אחד לא ימכור אותה בזמן הזה והיום קיבלתי K350 חדשה.

אז זה גם המקום לשבח את שירות הלקוחות של אייבורי. :yelclap:

K350 אותה מקלדת מעולה, כרגע אני מקליד ואין אפילו חצי פספוס של לחיצה , המקלדת שקטה לחלוטין (אולי חוץ ממקש הרווח שעושה קצת רעש חלש בזוויות מסויימות) ואני ממש מרוצה מכל ההחלפה :)

נ.ב

למי שתהה לגבי צריכת הסוללות , אז קיבלתי את ה WAVE לפני 10-11 חודשים עם AA של דורסל , מאז עבדתי מאד מאד אינטנסיבי עם המקלדת בשימוש יום יומי , שבוע שעבר החלפתי אותם בזוג נטענות GP ליום אחד עד שהחלטתי לעבור למקלדת חלופית , היום שמתי את אותם הדורסל מלפני 10-11 חודשים ב K350 והם עדיין עובדות כמו שעון שוויצרי (את זוג ה GP שקיבלתי עם ה K350 אשמור בנתיים).אז שאפו ללוג'יטק על צריכת הסוללות המינימאלית ב WAVE , אני מניח ש ה K350 תזלול אותם יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

נזכרתי שבילדותי הייתה לי את המקלדת הזאת (או אחת ממש דומה לה). לא הייתה יותר מדי נוחה.. חוץ מזה, שהתקלקלה מהר ובכלל, שמתי לב, שאף מוצר של לוג'יטק לא החזיק אצלי זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...