ביקורת - Logitech WAVE Keyboard - עמוד 4 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - Logitech WAVE Keyboard

HilaX3

Recommended Posts

לי היתה בעיה עם עכבר לוגיטק שעבד בתדר 2.4 שהתנגש עם התדר של הראוטר. בכל פעם שהתבצעה העברת מידע מסיבית אלחוטית היה נגרם לי לאג בעכבר. עשיתי חיפוש וזו בעיה מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי היתה בעיה עם עכבר לוגיטק שעבד בתדר 2.4 שהתנגש עם התדר של הראוטר. בכל פעם שהתבצעה העברת מידע מסיבית אלחוטית היה נגרם לי לאג בעכבר. עשיתי חיפוש וזו בעיה מוכרת.

הבנתי ,

האמת שהמחשב שלי לא מחובר אלחוטית , יתרה מזאת , גם בקושי יש לי קליטה בחדר של הראוטר ככה שאני לא חושב שזהו המקרה.

האמת ששני הרסיברים נמצאים ממש אחד מעל השני , יכול להיות שזו בעיה... אני צריך לברר את זה.

בעקרון שני המכשירים עובדים , אבל משום מה אני מרגיש כאילו שהעכבר לפעמים נתקע לאיזה מילי שניה... מה שלא היה קורה פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקלדת החוטית כבר מעל שנתיים והיא אדירה!

בתור מתכנת היא אחת המקלדות הנוחות שנתקלתי בהן

הכרחתי את המעסיק שלי לקנות לי אותה.

אבל יכול להיות שזה באמת סובייקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקלדת החוטית כבר מעל שנתיים והיא אדירה!

בתור מתכנת היא אחת המקלדות הנוחות שנתקלתי בהן

הכרחתי את המעסיק שלי לקנות לי אותה.

אבל יכול להיות שזה באמת סובייקטיבי

רעיון טוב להכריח ככה את המעסיק. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שהכל עניין של כוח בידיים, גודל היד וכמובן, הדעה.

ולמה גודל היד והכוח? כי ידיים קטנות -אצבעות קצרות בהחלט עלולים להתסבך עם הרווחים במקשים. ואצבעות חזקות?

אני עדיין חווה קושי להקליד עליה.

אבל עם הזמן מתרגלים.

מקווה לשמוע עוד דעות של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מוזר שהביקורת על המקלדת שלילית - לי יש את המקלדת אבל הגרסא החוטית שלה - בתור הארדקור היא אף פעם לא עשתי לי בעיות - שיחקתי במאות משחקים אם זה fps או rpg ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם המקלדת או שקרה לי שבגלל המקלדת לא הצלחתי לשחק טוב ... ביקורת באמת מוזרה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שהביקורת על המקלדת שלילית - לי יש את המקלדת אבל הגרסא החוטית שלה - בתור הארדקור היא אף פעם לא עשתי לי בעיות - שיחקתי במאות משחקים אם זה fps או rpg ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם המקלדת או שקרה לי שבגלל המקלדת לא הצלחתי לשחק טוב ... ביקורת באמת מוזרה ..

הביקורת שלילית כי היא מנקודת המבט שלי. שוב, הכל תלוי במשתמש. הביקורת הזאת לא באה לסתור שום דעות של אנשים אחרים וציינתי את זה בסוף - בצבע בולט.

אני משתמש בה כבר הרבה זמן, ובכל פעם מחדש אני מתפלאת כמה מקלדת זולה ממנה ומחומרים הרבה פחות איכותיים יכולה להיות טובה ממנה בהרבה. הסיבה שאני לא מחליפה אותה נכון לרגע זה, זה גם בגלל שהיא אלחוטית ומבעיות תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאתמול השתמשתי במקלדת ממרחק של כמטר - מטר וחצי ופתאום היו הרבה מאד פיספוסי אותיות... ממש מעצבן.

עד עכשיו זה לא היה , יכול להיות שזה קשור לכך שהוספתי רפיטר ל WIFI ועכשיו יש לי קליטת WIFI בחדר אבל עדיין.

בכל מקרה , לעבודה יומיומית מול השולחן עכשיו כבר לאחר כמה חודשים של שימוש אני יכול להגיד שהביקורת הטובה שלי עדיין עומדת בעינה.

ממש מקלדת טובה ונוחה ואני יותר ממרוצה ממנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לאבטח את התדר, וככה שום דבר לא יפריע לזה. או להחליף בטריות, תתפלא כמה זה משפיע על הביצועים.

בכל מקרה, הביקורת שלי גם תישאר אותו הדבר, ישנם הרבה דברים שהייתי רוצה להוסיף, אבל כבר לא אוסיף שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיוויתי שזה משהו כללי בלוגיט'ק, לא יזיק לי לאבטח את התדר של הVX שלי.

הכנתי מדריך כיצד לאבטח את התדר של הWAVE, אם הדרייבר הוא אותו דרייבר תנסה לעקוב אחרי המדריך ולראות אם אתה מצליח. אשמח לקבל תשובה אם הצלחת, ככה אדע שהמדריך הוא ליותר מרק הWAVE.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=535292.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את האפשרות הזו בעכבר.

מדובר בפיצ'ר של לוג'יטק לכמעט כל המקלדות האלחוטיות שלה.

לעכבר זה לא קיים כי גם אין סיבה שזה יהיה קיים.

הבעיתיות קיימת רק במקלדות שאם הם לא מאובטחות אז באופן תיאורטי באמצעות סניפר מאד פשוט אפשר להקליט את כל מה שאתם מקלידים על המקלדת שלכם מבלי להתקין שום תולעת במחשב שלכם פיזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...