ריכוז מבצעי יום שישי השחור בארץ - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז מבצעי יום שישי השחור בארץ

nirbar

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כול הזמן עם פומביות לא קשה בכלל. תלמד לעשות סנייפינג.

מיותר לחלוטין ב-. הם משתמשים בהצעות מדרגה. אתה יכול גם להציע מאה מיליארד דולר, אתה עדיין תשלם רק מדרגה אחת מעל ההצעה השניה הכי גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה שיטת הצעות המדרגה?

אתה כותב את המחיר המכסימלי שאתה מוכן לשלם וההצעה האוטומטית שלך מעלה את המחיר לאט לאט רק בכדיי לעבור את ההצעות האחרות עד שמגיעים לתקרת המכסימום שקבעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב את המחיר המכסימלי שאתה מוכן לשלם וההצעה האוטומטית שלך מעלה את המחיר לאט לאט רק בכדיי לעבור את ההצעות האחרות עד שמגיעים לתקרת המכסימום שקבעת.

ז"א שאם יש מוכר שעושה מכירה פומבית ואני מציע מיליון שקל סתם בשביל הקטע ויש מישהו שמציע 90000 שקל סתם בשביל הקטע אז אני אצטרך לשלם קצת יותר מ90000 על מוצר שבכל מקרה לא התכוונתי להוציא עליו יותר מאלף נניח?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכדור בדולח שלי במוסך, יפורסם - נדע.

ז"א שאם יש מוכר שעושה מכירה פומבית ואני מציע מיליון שקל סתם בשביל הקטע ויש מישהו שמציע 90000 שקל סתם בשביל הקטע אז אני אצטרך לשלם קצת יותר מ90000 על מוצר שבכל מקרה לא התכוונתי להוציא עליו יותר מאלף נניח?

אם התכוונת ל-"ממאה אלף", אז כן. אבל מדובר בחוזה מחייב, אז לא כדאי סתם לזרוק מספרים שאתה לא מוכן לשלם, כי אם מישהו הציע 999,999.99 אז אתה תצתרך לשלם מיליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התכוונת ל-"ממאה אלף", אז כן. אבל מדובר בחוזה מחייב, אז לא כדאי סתם לזרוק מספרים שאתה לא מוכן לשלם, כי אם מישהו הציע 999,999.99 אז אתה תצתרך לשלם מיליון.

עכשיו זה יותר ברור.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנייפינג?

סנייפג זה להציע מחיר ברגע האחרון של המכירה לפני שהמכירה הפומבית נסגרת.

מיותר לחלוטין ב-. הם משתמשים בהצעות מדרגה. אתה יכול גם להציע מאה מיליארד דולר, אתה עדיין תשלם רק מדרגה אחת מעל ההצעה השניה הכי גבוהה.

שטויות. דיי ברור שאתה חסר נסיון עם זה מה שאתה חושב. הסיכוי שמישהו יציע מעליך הרבה יותר גבוה וכמעט וודאי עם נשאר עוד זמן למכירה והסיכוי לתפוס משהו במחיר נמוך/זעום מאוד קלוש בצורה הזאת. אתה רק תגרום לבידינג וור ועליית מחירים, זה עניין פסיכולוגי ומנטלי של אנשים. לתת את ה BID שלך ברגע האחרון מונע את כול זה וגם עוזר במניעת SHILL BIDDING.

למצוא את המחיר המקסימלי שאתה מוכן לשלם ולהציע אותו ברגע האחרון זאת השיטה המועילה ביותר לזכות במרכז ולקבל דברים במחיר נמוך ומבלי להיגרר להצעה גבוהה מעבר למה שתכיננת.

ביד מוקדם גם מעלה את העניין במכירה וכתוצאה מכך את מספר האנשים שישתתפו בה. 80% מהרכישות שלי הם פומביות בלבד ובכולם אני משתמש בסנייפינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...