עדיין יש חבילות "לא דיברת לא שילמת" ללא עלויות נוספות? [סלקום] - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין יש חבילות "לא דיברת לא שילמת" ללא עלויות נוספות? [סלקום]

Kidney_stonE

Recommended Posts

רקע: קיבלתי קו סלולרי מהעבודה

אני רוצה לבטל את החבילה בקו האישי שלי ולהעביר אותה למוד "לא דיברתי - לא שילמתי"

כך שהקו האישי שלי יישמר אך לא יחוייב בשקל בודד במידה ואני לא מוציא ממנו שיחות.

(על מנת לשמור על הקו פעיל ולהשאיר הודעה במענה הקולי עם המספר החדש שלי).

תכניות "לא דיברת לא שילמת" עדיין קיימות, בלי טריקים?

אני שואל כאן כדי לקבל מידע מאנשים שיודעים בוודאות - בשביל לחסוך לעצמי כאב ראש אח"כ (אחרי 40 דקות ההמתנה לנציג).

תודה.

בנוסף שאלה קטנה:

מישהו יודע אם יש אפשרות לשירות מענה אוטומטי ל SMS?

(שמוגדר בספקית, ולא במכשיר - מדובר ב SIM שיישאר ללא מכשיר ואני רוצה שכל סמס שנשלח אליו

ייענה אוטומטית בהודעה קצרה שמכילה את המספר המעודכן שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קיים, אולי רק לאוכלוסיות מאוד מסויימות. אפילו לא תוכנית חיילים בפלאפון שמבחינת דיברת-שימת היא הכי משתלמת (מאחר ויש לה דמי מנוי של 9.9 ש"ח שמחוזרים לך כשאתה מדבר בסכום הזה). מה שאתה מתאר זה רק TALKMAN או איך שחברות הסלולר קוראות לעניין הזה היום. בעניין ה-SMS, אם תעבור למשהו כמו TALKMAN (וגם באופן כללי בעצם) לא יודע אם זה כדאי לך (גם אם זה אפשרי). תחשוב שתקבל לא מעט SMSים ואם לכולם תשלח הודעה מענה..אני חושב שבסופו של יום (או חודש) תחויב בלא מעט כסף על כל ההודעות הללו, במיוחד, כאמור, אם הן לא במסגרת חבילה כזו או אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לרמי לוי חחח

למה הגיחוך? כנראה הוא יציע אלטרנטיבה נהדרת מהבחינה הזו. בכל אופן אריק, אם אכן אתה יכול לחכות קצת והעניין לא דחוף היתי באמת מחכה לרמי לוי שאמור ,על פי ההערכות, להתחיל לפעול כבר החודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...