The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני חשבתי שחרב עם 69 נזק פעמיים זה instant kill לול.

אגב השיריון הדדרי וכל כלי הנשק שלהם חוץ מהפגיון מכוערים ברמות. בכלל כל כלי הנשק במשחק הזה מכוערים ברמות ובשביל זה עדיף להשתמש בכלי הנשק והציוד שמקבלים מהקווסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד.

תפתח קונסולה, תקליד "placeatme 000A2C8E" בלי הגרשיים.

תצביע על מקום ריק ברצפה כשאתה עושה את זה.

בתקווה שזה יעבוד לך, אמור להביא אותה עם כל החפצים.

בכל מקרה קח עצה ממני:

יש הרבה אחרים אם אתה רוצה לוחם ולא קוסם או קשת.

תמיד כשאתה לוקח שותף, הרמה שלו נקבעת לפי אותה רמה שהייתה לך כשלקחת אותו.

אם לקחת שותף ברמה 18, הוא ישאר ככה גם אם תעלה לרמה 50.

מצד שני, הבנתי שאם אתה אומר להם לחזור לאיפה שהיו ולוקח אותם מחדש, הרמה שלהם נקבעת מחדש.

אתה לא חייב את לידיה אלא אם כן יש לה חפצים שאתה צריך (זה מה שאני עושה עם השותפים שלי - הם בסה"כ פרד איחסון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות חברים

א. רכשתי בית ב WHITERUN - 'דפקו' אותי קניתי ב 5000 בלי לראות וקבלתי חירבה :lol: :lol: :lol:

איפה אני רוכש רהיטים וציוד לבית , כתוב משהו בחוברת שקבלתי אבל לא הבנתי איפה זה.

ב. כנראה שאני מפספס משהו בהבנה של הנשקים עם SOUL GEM , כאשר אני הורג מישהו 'הנשמה' שלו

נשאבת לנשק , למה זה טוב ? ומתי אני יודע שטענתי את הנשק עד הסוף ?

ג. מישהו הזכיר שיש כרכרות להגיע מעיר לעיר , איפה ממוקמת אחת כזאת ב WHITERUN ?

והם ניתן להגיע איתה לעיר שלא 'גיליתי' עדיין

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד.

תפתח קונסולה, תקליד "placeatme 000A2C8E" בלי הגרשיים.

תצביע על מקום ריק ברצפה כשאתה עושה את זה.

בתקווה שזה יעבוד לך, אמור להביא אותה עם כל החפצים.

היא באה, אבל היא לא עוקבת אחרי. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות חברים

א. רכשתי בית ב WHITERUN - 'דפקו' אותי קניתי ב 5000 בלי לראות וקבלתי חירבה :lol: :lol: :lol:

איפה אני רוכש רהיטים וציוד לבית , כתוב משהו בחוברת שקבלתי אבל לא הבנתי איפה זה.

ב. כנראה שאני מפספס משהו בהבנה של הנשקים עם SOUL GEM , כאשר אני הורג מישהו 'הנשמה' שלו

נשאבת לנשק , למה זה טוב ? ומתי אני יודע שטענתי את הנשק עד הסוף ?

ג. מישהו הזכיר שיש כרכרות להגיע מעיר לעיר , איפה ממוקמת אחת כזאת ב WHITERUN ?

והם ניתן להגיע איתה לעיר שלא 'גיליתי' עדיין

תודה

א. מאותו איש שממנו קנית את הבית (העוזר של היארל), אל תקנה יותר מדי דברים, אח"כ סתם צפוף בבית.

ב. האבנים האלו לא שוות הרבה לכשעצמן, ניתן למלא אותן בנשמה באמצעות הקסם Soul Trap ואז ניתן להשתמש בהן ב Enchanting או בטעינה של כאלו קיימים, לנשק עם קסם (או מטה) שניתן לטעון יש בר שמתרוקן כשמשתמשים ומתמלא כשטוענים בעזרת אבן כזו. הנשמה לא נשאבת לנשק אלא לאבן עצמה, כאמור, צריך את הקסם המתאים על הנשק.

ג. מחוץ לעיר ב-Stables יש עגלון, אפשר להגיע למקומות שלא היית שם בעבר (אחרת, למה צריך אותו) אבל אני חושב שצריך שהם יהיו לך במפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה של הfollowers שלך נקבעת לפי הרמה שלך כשאתה נכנס בפעם הראשונה לאיזור שלהם, ולא דווקא כשאתה שוכר אותם (ככה גם נקבעת הרמה של ה dungeons לגבי רמת הקושי שלהם). זה קצת אידיוטי לדעתי אבל מה לעשות. בכל מקרה אם יש לכם follower שהולך איתכם מתחילת המשחק ועליתם הרבה רמות כדאי להחליף למישהו אחר שפגשתם בשלב יותר מאוחר של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש באג מפגר, אבל מסתבר שיש לזה פיתרון:

• There is a bug related to companions' stats, which aren't updated on leveling (followers have the same level as player). There is an workaround (PC): Dismiss and wait until "Follower dismissed" message, open console, select follower with mouse an type "disable" (without quotations) and then "enable" commands. This is partially inventory-safe, and followers have no penalty for being dismissed, so you can hire them again for free. Equipped items on the follower will be replaced by the follower's default gear, so either take away any armor and weapons they wear or perform this while they are at their home location where they typically use their default gear over other items.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוודיה שיחררה דרייבר בטא לסקיירים

http://www.geforce.com/News/articles/nvidia-geforce-290-36-beta-drivers-released

אין גירסה ל64 ביט :bash:

אבל גם ככה לא נפלתי מההבדל.

מצד שני אולי זה בגלל שאני קצת שמרן, עד עכשיו גם שום מוד גרפי לא הרשים אותי ואני משחק עם הגירסה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...