The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בנוגע לפרקים ממה שקראתי הסקילים של הקסמים נגיד Destruction לא באמת עושים יותר נזק שהסקיל עולה אלא רק מאפשרים לרכוש פרקים יותר חזקים. וכולי.

ככל שהסקיל עולה הנזק גם אמור לעלות וזה ככה בכל הסקילים(ז"א אם יש לך 100 בארצ'רי ו1 בארצ'רי הנזק שתראה על הקשת יהיה שונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הנושא של דואל ווילדינג תכניס למועדפים את הנשק/קסם שאתה רוצה.

E יבחר את מה שיהיה ביד ימין ומקש ימני של העכבר יבחר את הנשק של יד שמאל.

אם רוצים את אותו הקסם בשתי הידיים אז צריך אני חושב PERK בנוסף להכניס למועדפים ואז לבחור וללחוץ על מספר נגיד 1. לצאת מהמועדפים להקליק על הספרה פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה באובליביון יכולתי לאמן אצל כל טריינר שראיתי בו זמנית ולא הייתי מוגבל רק ל5 נקודות כלליות אצל כל המאמנים ביחד. אולי אני טועה אבל זה היה מזמן.

בנוגע לפרקים ממה שקראתי הסקילים של הקסמים נגיד Destruction לא באמת עושים יותר נזק שהסקיל עולה אלא רק מאפשרים לרכוש פרקים יותר חזקים. וכולי.

אבל שורה תחתונה לדעתי זה די מקלקל את החווייה.

אתה טועה... ::)

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Trainers

You are limited to purchasing at most five skill increases per level. This limit applies regardless of if you get 1 skill point from 5 different trainers or 5 skill points from 1 trainer. Once you reach your limit, you cannot purchase any further training until you level up. If you attempt to do so, you will get the message: "You have reached your training limit for your current level."

והסקילים לא רק מאפשרים לך לרכוש פרקים יותר טובים, יש תמיד שיפור (בדקתי את זה כי אני בהתחלה חשדתי כמוך שהסקיל הפעם הוא רק תנאי לפרקים חזקים יותר). למשל סקיל גבוה ב DESTRUCTION מאפשר לך להשתמש בקסמים חזקים יותר וגם הקסמים דורשים ממך פחות מג'יקה מה שמאפשר לך להטיל יותר קסמים.

בכל מקרה, יצא לי לשחק עד רמה 40 ובינתיים קצת לקחתי הפסקה (סיימתי את המשימה הראשית ועוד הרבה משימות אחרות), אף פעם לא הרגשתי שהיה חסר לי פרקים, הרבה פעמים אפילו היו לי פרקים מיותרים ולא היה לי איפה להשקיע אותם אז חסכתי אותם לרמה גבוהה יותר. אני הרגשתי שהפרקים רק הוסיפו לחוויה של המשחק ולא קלקלו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבל את הטעות.

בכל מקרה כל הטענה שלי והוויכוח שיצרתי היה מתוך נקודת הנחה של משהו שקראתי על כך שהסקילים הם בעצם לא מחזקים יכולות אלא רק מהווים תנאי לPERK זה או אחר.

אז אם הסקיל עצמו משדרג את היכולת והPERK הוא בונוס שמעבר אז סבבה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבל את הטעות.

בכל מקרה כל הטענה שלי והוויכוח שיצרתי היה מתוך נקודת הנחה של משהו שקראתי על כך שהסקילים הם בעצם לא מחזקים יכולות אלא רק מהווים תנאי לPERK זה או אחר.

אז אם הסקיל עצמו משדרג את היכולת והPERK הוא בונוס שמעבר אז סבבה לחלוטין.

הפרק הוא בונוס בתוספת לשיפור שאתה מקבל באופן טבעי מהמיומנות, אבל יש מקרים שהפרקים מאוד משמעותיים. למשל ב smithing אם רק תשפר את המיומנות ל 100 ולא תקח אפילו פרק אחד תוכל לייצר שריונות ברזל ממש מצוינים ולשפר בצורה מצוינת כל שריון או שתמצא, אבל לא תוכן לייצר שום דבר יותר חזק מברזל (dwarven, elven, daedric וכו').

בכל מקרה כמו שאמרתי קודם לא הרגשתי אף פעם שהיו חסרים לי פרקים לדברים שבאמת רציתי לשפר, ככה שלמרות שאי אפשר להשיג במשחק את כל הפרקים האפשריים יש עדיין כמות מספיק טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ראיתי שהתייחסו לפני כן אבל לא ממש הצלחתי - איך אני עושה קסם שתי ידיים במקביל?

צריך לזה PERK או רמה מסויימת?

תמספר את הקסם שאתה רוצה ב FAVOURITES (מקש Q) ואח"כ תלחץ על המספר פעמיים וזה יופיע בשתי ידיים. ככה אני עם הקוסם נלחם בכפתור שמאלי עם חרב וכפתור ימני קסם, או כפתור שמאלי קסם התקפה, כפתור ימני הגנה.

חוץ מזה יש PERK שנותן בונוסים לקסם בשתי ידיים אבל רק מאותו SKILL TREE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי לעשות ENCHANT לנשק פעם ראשונה אחרי שהגעתי לENCHANTING 100, ושמתי לב למשהו מעניין.

תוספת רגילה של FIRE FROST או SHOCK נותנת 37.

FIRE + FROST גם 37 כל אחד.

אבל אם משלבים FIRE + SHOCK מקבלים 56 כל אחד :o .

מסקנה:

FIRE + SHOCK = נזק מועצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי קצת ועם PERKS כשמשלבים שניים בEnchant אז זה 69 כל אחד.

מצד שני עם חץ וקשת וSNEAK זה one-shot-kill אז די מוגזם הכמויות נזק האלו.

בנוגע לסמיטינג - אם אני לא טועה שיפור של הציוד רמתו נקבעת רק על ידי הדירוג בסמיטינג או שזאת רק האפשרות לשדרג? בכל מקרה אם מדובר בדמות של קוסם / גנב אז מקבלים ציוד שנחשב מיוחד ממילא אז אין טעם בPERKS מלבד זה שמאפשר לשדרג ציוד קסום.

עריכה:

ממה שאני קורא כאן: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skills בהמשך להתלבטות שלי בנוגע לPERKS במשחק וממה שאני מבין הSkills במשחק משפיעים רק על עליית הרמות (מה שבהמשך נותן Perk ושדרוג לHealth/Magicka/Stamina פעם אחת בכל עליית רמה). ומכאן מניחים שהPERKS הם אלו שמשדרגים את הנזק עם כלי או את היעילות של השריון וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי קצת ועם PERKS כשמשלבים שניים בEnchant אז זה 69 כל אחד. מה?

מצד שני עם חץ וקשת וSNEAK זה one-shot-kill אז די מוגזם הכמויות נזק האלו. מסכים לחלוטין

בנוגע לסמיטינג - אם אני לא טועה שיפור של הציוד רמתו נקבעת רק על ידי הדירוג בסמיטינג או שזאת רק האפשרות לשדרג? בכל מקרה אם מדובר בדמות של קוסם / גנב אז מקבלים ציוד שנחשב מיוחד ממילא אז אין טעם בPERKS מלבד זה שמאפשר לשדרג ציוד קסום. כל מה שכתבת בקשר לגנב\קוסם לא נכון

עריכה:ממה שאני קורא כאן: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skills בהמשך להתלבטות שלי בנוגע לPERKS במשחק וממה שאני מבין הSkills במשחק משפיעים רק על עליית הרמות (מה שבהמשך נותן Perk ושדרוג לHealth/Magicka/Stamina פעם אחת בכל עליית רמה). ומכאן מניחים שהPERKS הם אלו שמשדרגים את הנזק עם כלי או את היעילות של השריון וכיו"ב. ממה שאני ראיתי זה פשוט לא נכון, ככל שהסקיל עולה כך גם מה שהוא קשור אליו משתפר

בקשר לסמיטינג אין לי מושג על איזה ציוד "מיוחד" אתה מדבר אבל שום ציוד שאתה מוצא או מקבל לא מתקרב למה שאתה יכול להכין(לא בשיריון עצמו ולא במאפיינים הקסומים)שיפור של ציוד תלוי בדרגת הסמיטינג שלך, בפרק הקשור לשיריון או שאתה מנסה לשדרג, בציוד שלך שיכול לשפר משמעותית את התוצאות ובשיקיויים שאתה יכול לשתות על מנת לשפר את התוצאות אפילו יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...