רציתי לדעת מה ההבדל בין אודיגי 2 ל אודיגי 2 zs - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי לדעת מה ההבדל בין אודיגי 2 ל אודיגי 2 zs

ילד-hw

Recommended Posts

היי :)

רציתי לדעת מה ההבדל בין אודיגי 2 ל אודיגי 2 zs !

תודה מראש !

:);):D

אודיג'י 2 פשוט מאוד 6.1 ערוצים וZS הוא 7.1 חוצמזה לא קיים שום הבדל, ואישית אני עובד עם אודיג'י 2 פלאטינום בסטריו

ככה שזה בכלל לא רלווהנטי לגבי, העיקר שהסאונד נקי ואיכותי ובזה אין שום הבדל ביניהם, רק כמות הערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי, ה- ZS תומך ב- EAX4.0, והעוצמה שלו היא 108DB במקום 106DB, וכמובן שיש את התמיכה בשבע ערוצים.

חוץ מזה, הוא מכיל באנדל בעל משחקים יותר עשירים וחדשים.

בהחלט לא שווה את הפרט המחיר (מה שכן, אני קניתי את ה- Audigy 2 לפני שבוע בערך תחת תג מחיר יותר יקר משל ה- ZS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא שווה את הפרט המחיר (מה שכן, אני קניתי את ה- Audigy 2 לפני שבוע בערך תחת תג מחיר יותר יקר משל ה- ZS).

שזה בכמה?

איפה הכי זול להזמין את האודיגי'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהנשאלים יאמרו לכם לקנות את ה- Audigy 2 ZS, וחלק יאמרו לכם לקנות את ה- Audigy 2 בטענה שה- ZS לא שווה את הפרש המחיר. ההבדלים המשמעותיים (לכאורה), הם הגברת צליל של עוד 2DB, שאותם ממילא לא תרגיש. יש את ה- EAX4, מדובר באוסף של אפקטים די טיפשיים (לדעתי, זולת כמה מהם אשר מעצימים את חווית השמיעה במשחקים). אני מניח שלא ארגיש הבדל בין EAX4 ל- EAX3, ממילא אין עדיין (וגם באופק) משחקים שתומכים ב- EAX4.

Audigy 2 לדעתי ישאר הקלאסי והטוב, אבל תצאו מתוך נקודת הנחה שכל כרטיסי ה- Audigy לסוגיהם הרבים בולטים ביכולתם במשחקים, אך למוזיקה, כרטיסי הקול המיוצרים ע''י החברות Santa Cruz, AudioTrak, M-Audio, Turtle Beach יותר מומלצים.

ה- Audigy 2 הכי זול שתוכל למצוא כיום בארצנו הוא ב- www.pch.co.il, בתג מחיר של כ- 400 ש''ח, בגרסת ה- Bulk.

שוב, זה כרטיס מדהים.

ואין לי שמץ של מושג בכמה כסף קנו לי את ה- Audigy 2, זו הייתה מתנת חינם מאבא שלי. :blushing:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...