לכלל המשדרגים ל 20 - 30 מגה בהוט, שאלה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכלל המשדרגים ל 20 - 30 מגה בהוט, שאלה

Tomerb1

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתעניין בלשדרג ל30 מגה, ורציתי לדעת מאנשים שכבר ניסו לשדרג למהירויות האלו,

כמה יוצא לכם בחודש? עם איזה ספקית?

האם באמת מקבלים את המהירויות האלה ומרגישים את ההפרש?

יש שיפור בגלישה לחול?

אשמח לעזרה וייעוץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טריפל בהוט ואני משלם עכשיו עם ה20 מגה 83 ש"ח אם אני לא טועה (80 ומשה) לחודש רק על האינטרנט

זו תוספת של 15 ש"ח לחודש לעומת ה12 מגה שהיו לי לפני.

בשביל 30 מגה צריך להוסיף 25.

מבחינת המחיר ל20 מגה הוא 90 ש"ח לחודש ו30 זה 110 נראה לי (אם אתה בתשתית הוט, אם אתה בבזק אז זה 69 ו85 נראה לי, בהתאמה)

אני התקשרתי וביררתי מחירים, אמרו לי 69 ל20 מגה, אבל היו חסרים לי כמה פרטים אמרתי אני יתקשר מאוחר יותר, התקשרתי ופתאום אומרים לי בגלל שאתה בתשתית הוט המחירים הם יקרים יותר ( כמו שציינתי קודם), בנוסף, יש לי חבילת גיימר של 20 ש"ח לחודש, הנציגה אמרה לי שבתור פיצוי על "עוגמת נפש" אני מקבל שבועיים זיכוי (לא ביקשתי כלום ודיברתי כל הזמן בטון נעים, ראוי לציון לטובת בזק) אז אמרתי לעצמי, אולי אני יבטל את הגיימר וישדרג ל20 (זה יצא לי אותו דבר כי חיפשתי מינימום הוצאות נוספות), נודע לי שיש לי התחייבות לעוד 3 חודשים לגיימר, והיא אמרה שבמקום השבועיים זיכוי, אני מקבל כפיצוי את המחיר שצוין לי קודם (69 ש"ח במקום 89).. אז בעצם שדרגתי ל20 מגה מ12 ללא תוספת תשלום מבחינת ו15 ש"ח נוספים להוט.

לגבי מהירות - בהחלט מרגישים מבחינת הורדות (2.3-2.4 בהורדות בטורנט וישירות מאתרים נורמליים)

שים לב - אם אתה משדרג ל20 ואין לך כרגע בוקס, תצטרך לקבוע שטכנאי יבוא (בעלות חד פעמית של 100 ש"ח) והם ישימו לך מודם כזה שהוא בתוכו רק ראוטר וגם מודם טלפון, מכשיר נוח ומאפשר כיבוי והדלקה של WIFI בלחיצת כפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בבזק לקצבים אלה וגבוהים יותר, (תשתית) כיום הרבה יותר זולים מהוט.

20Mb ב 70 ש"ח

30Mb ב 75 ש"ח

אלה המחירים הרישמיים באתר בזק למצטרפים חדשים.

עריכה: גם אם אתה בוחר להישאר בהוט, תשתמש בנתונים אלו, כדי לקבל הצעה טובה יותר מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו זה לא משתלם, אני משלם כרגע חצי ממה שבזק בינלאומי מציעים ללקוח חדש.

אני יתקשר לברר אולי יחליטו להיות בסדר ולא לגבות פי 3.

מישהו פה משלם מחיר זהה/ טוב יותר? אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...