ניתוקים ותקלות בלתי נסבלות של חברת HOT! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים ותקלות בלתי נסבלות של חברת HOT!

michaelr

Recommended Posts

במשך כשנתיים ישנם ניתוקים של המודם אפשר להגיד בין 3-ל-4 פעמים בחודש החליפו ממיר החליפו תשתית מה לא עשו הטכנאים של HOT ואחרי שהם וידאו שהכל תקין אצלי כבר אין להם מה להגיד יותר חוץ מזה שיש תקלה אזורית! כמה ימים עובד בסדר פתאום ניתוק באמצע עבודה חשובה! פשוט בלתי נסבל יותר !אנשים משלמים כסף ממיטב כספם ומה שהם מקבלים זה שרות על הפנים מנציגים שלא כל כך יודעים מה הם עושים לא שאני מאשים אותם אלא את המנהלים של !ואחרי שהם "פותרים בכאילו"את התקלה היא שוב חוזרת!

בכל מקרה אני וחברת "HOT" סיימנו! לתמיד! מקווה שללקוח חדש הם יסבירו עד כמה שהתשתית שלהם עושה בעיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מהוט לבזק בגלל בעיות תשתית ואני חייב לציין שגם לא חפים מפשע אבל לפחות זה לא בתדירות התקלות שהיו קורות עם HOT.

אני חייב לציין שהוט היו הוגנים מאוד וכשהתנתקתי לא רק שלא חייבו אותי באיזה קנס (כי הייתי בהתחייבות) הם גם זיכו אותי רטרואקטיבית שלושה או ארבעה חודשים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אצל וסובל מניתוקים על בסיס יומי שלפעמים מגיע ל5 פעמים ביום (היום היו 3), במשך ה4 חודשים האחרונים החלפתי כבר 3 מודמים בתקופה הזאת וגם היה טכנאי שבדק פעם את הבעיה וטען שסידר משהו. ככה כל פעם שאני מחליף מודם לקצת מאוד זמן הכל בסדר ובהדרגה חוזרים הניתוקים וזה גם אקראי ככה שאין לי מושג איפה הבעיה. כמו שנאמר מעליי יש אזורים ויש אזורים,ככה שלומר לך שבזק יותר טוב :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :lol:

למיכאל, שנתיים חיכית עד שהחלפת לבזק?

גם אצלי היו בעיות לפני כשנה וחצי כשהתחברתי ל 12Mb בהוט. לקח 2-3 חודשים להם לפתור את הבעייה. בסופו של דבר, החליפו את כל הארון בבניין, ומאז תקין.

מניסיון ישן איתם, גם אז העדפתי את . אבל באותה תקופה לא היתה תשתית NGN באיזור שלי.

בכל אופן, יש איזורים שגם וגם HOT עובדים תקין. יש איזורים שבהם או או HOT עובד תקין. ואצל המסכנים, יש בעיות בשניהם.

עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...