רכשתי את הDell vostro 3450 - ללא ווינדוס. אילו דרייברים אני צריך להוריד? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי את הDell vostro 3450 - ללא ווינדוס. אילו דרייברים אני צריך להוריד?

Toxin II

Recommended Posts

אהלן אנשים!

היום קיבלתי את הDELL VOSTRO 3450 [בגרסאת מעבד ה-i5 sandy bridge] אולם מכיוון ולא מצאתי לנכון לשלם 400 ש"ח נוספים רק כדי שהמחשב יגיע עם מע' הפעלה, הזמנתי אותו ללא מע' הפעלה.

לצערי הרב, המחשב הגיע ללא דיסק של דרייברים הכרחיים וכעת אני תקוע, שכן לא ברור לי אילו דרייברים אני צריך להתקין.

נכון לעכשיו על המחשב מותקן WIN 7 64BIT [עותק מקורי שיש ברשותי], אך המחשב לא יכול להתחבר לרשת, שכן אין לו דרייבר לכרטיס הרשת ואינו מזהה אותו. ניסיתי להתקין כמה מהאתר של , אך לא ברור אילו אני אמור להתקין.

אשמח אם אנשים יכווינו אותי מה עליי להתקין - מה הם הדרייברים עבור המקלדת והטאצ'פאד? אילו דרייברים עליי להתקין לסאונד? לכרטיס המסך? ואילו תוכנות מובנית של רצוי להתקין עליו?

אודה מאוד לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה V131 (אח חורג שלו)

עם WIN 8 64

כך שאני מניח שזה דומה

אם אין רשת

אז עם כבל...

בכל מקרה כנס לאתר של DELL

ותתחיל להוריד

כתוב ליד כל דריבר למה הוא טוב

חוץ מזה זה מאוד מוזר שהוא עושה לך בעיות

לי אישית כמעט לכל הדברים WIN 8 מצא דריברים טובים (אולי אפילו יותר חדשים משל DELL)

חוץ מהטאץ' והכפתורי קיצור דרך של DELL הכל היה טוב

(אה וגם היה לי עדכון BIOS שיכולתי להוריד)

http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&cs=555&l=en&s=biz&ServiceTag=&SystemID=VOS_N_3450&os=W764&osl=en&catid=&impid=

ד"א היו לי בעיות עם ה TOUCH וכו' עד שהתקנתי את ה quick set של DELL

כך שאני ממליץ לך להתקין אותו אחרי ה RESTART של הביוס (לפני כל השאר)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הדרייברים של המעבד, שנראה שלא הותקנו כהלכה

התקנתי את הדרייברים של REALTEK AUDIO, שאע"פ שהותקנו בהצלחה, הלוגו של REALTEK SOUND לא מופיע בדומה לכל מחשב שאני כן מתקין את הדרייבר הזה עליו

התקנתי את הדרייברים של הTOUCHPAD, שעובדים בסדר

התקנתי את הQUICKSET של דל, שמאפשר לי להפעיל את הפונקציות של המקלדת, אבל באופן מוזר אם אני פותח את התוכנה עצמה, לאחר השימוש בה כשאני לוחץ על סגירה היא נותנת לי ERROR ומתרסקת.

התקנתי את הדרייברים של הכרטיס רשת, שהותקנו בהצלחה, אולם נראה שהמחשב גולש במהירות שהיא 1\5 מכל מכשיר אחר שמחובר לרשת בבית.

התקנתי את הדרייבר של גלאי טביעות האצבע. אע"פ שהוא הותקן בהצלחה, לא התווספה שום תכונה למערכת, ואין לי גישה לתוכנה שלו בשום מקום..

ניסיתי להתקין את הדרייברים של [יש למחשב HD6630M], אולם כשאני מפעיל את הדרייבר, ניתן לי ERROR שטוען שלא התגלתה החומרה המתאימה להתקנה.

ניסיתי להתקין דרייברים באמצעות אשף החומרה, אולם כמעט כל החומרה במחשב לא מזוהה כהלכה.

WTF IS GOING?!?! זה מחשב חדש דנדש, הכל תקין, הגרסא של ווינדוס בסדר גמור והשתמשתי בה הרבה פעמים [והיא מקורית]

הדרייברים של זו חוויה פשוט מזעזעת. ממש אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מספר service tag על גבי מדבקה במחשב. ע"י הזנתו באתר שלהם:

http://support.dell.com/support/downloads/index.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&~ck=mn

אז ישאלו אותך באיזה מדובר ויתנו לך אפשרות להורדת הדרייברים המותאמים ספציפית למחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלפעמים הדרייברים באתר של דל לא מעודכנים לגרסאות האחרונות.

הדבר הזה נכון בעיקר לדרייברים של חברות אחרות כמו אינטל או .

במקרה הזה מומלץ להכנס לאתר של שתיהן ולבדוק את הגרסה האחרונה לחומרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שעשית את זה עם ה SERVICE TAG...

אני לא חושב שעם חברה אחרת זה היה אחר (בהנחה שהיית קונה מחשב בלי OS)

בכל אופן מה שיש אצל היצרן תוריד משם (אם אתה יכול)

לי דווקא הכל בסדר

חוץ מהרשת

שלפי מה שאני רואה בחיפוש מהיר

ל 1030 יש בעיות באופן כללי

אם אתה מצליח לטפל בבעיה אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלפעמים הדרייברים באתר של דל לא מעודכנים לגרסאות האחרונות.

הדבר הזה נכון בעיקר לדרייברים של חברות אחרות כמו אינטל או .

במקרה הזה מומלץ להכנס לאתר של שתיהן ולבדוק את הגרסה האחרונה לחומרה שלך.

המחשב לא נותן להתקין לכרטיס מסך מהאתר של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי הרבה סט אפים, להלן התוצאות הסופיות של כל ההתקנות:

-דרייבר של כרטיס מסך - לא ניתן להתקין דרך האתר של , לא מאפשר. ניתן להוריד דרך היצרן, היה קשה מאוד למצוא ולהוריד. כנראה דרייבר מאוד מיושן אבל היחידי שמוכן לעבוד על המחשב

-מעבד - לא ניתן להתקין את הדרייברים

-מקלדת - לא מצאתי דרייברים למקלדת. הצלחתי להתקין תוכנה שמאפשרת את הFUNCTIONS במקלדת, למעט 3 מקשי הSETTINGS שבראש המקלדת. לא מצליח להפעיל אותם בשום צורה או אופן.

-דרייבר כ. מסך מובנה - הותקן בהצלחה.

-דרייברים של סאונד - הותקנו בהצלחה, משהו היה עקום בהתקנה עם זאת.

-דרייבר של קורא טביעות אצבע - הותקן בהצלחה, לא עובד. לא ניתן למצוא דרייבר אחר ברשת, אין שום גרסא שעובדת על המחשב [מה זה הביזיון הזה בחיי..]

-דרייבר של הTOUCHPAD - עובד טוב.

-דרייבר של המצלמה - לא קיים באתר של , המחשב לא מצליח לזהות מה המצלמה, לא ברור מה אני אמור להוריד.

למישהו יש פיתרון לבעיות הנ"ל? זה מתחיל להיות מאוס :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...