המלצה למסך 22-23" עד 2K ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 22-23" עד 2K ש"ח

rotman

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תתחדש.

אשמח לביקורת יותר מעמיקה בביצועים בסרטי HD ובמשחקים.

תודה

אשתדל לכתוב קצת אחרי שאשתמש בו קצת...

בכל מקרה , אם יש איזו הצעה לפתרון בעניין ה אשמח לשמוע אותה.

או ,גם אם ישנה דרך למשל להעביר את המסך למצב SLEEP ע"י שימוש בכפתורים שלו (או משהו כזה.)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אם ככה ,

בקצרה:

המסך מרגיש איכותי מאד.

הגימור מט ולא מבריק , מבחינתי זה יתרון עצום כי אין השתקפות של תאורה וכו'

איכות סרטים עד כמה שכבר הספקתי לבדוק , מעולה! הצבע השחור נראה טוב , אמנם קיימת קצת (ממש קצת) זליגת אור בצבע שחור וחדר חשוך.

כמו שרשמתי המסך הוא לא דק כמו כל מסכי ה LED (לדוגמא ה LED של AOC) , לי זה פחות משמעותי.

פליטת חום לא רצינית , כנראה בגלל שהוא צורך פחות אנרגיה מהמסך בן ה 3 הקודם שלי.

מה עוד?

משחקים אני לא משחק כרגע ואין לי אפילו אחד שמותקן בשביל לבדוק אותו במשחקים אבל כמו שאמרתי , סרטים ב FULL HD נראים מעולה.

אמנם אין לו כניסת אבל יש לו Display port , ככה שבקלות (5 דולר באיביי) אתה יכול לארגן לו כניסת .

עניין ה HUB הוא יתרון אבל מבחינתי רק חצי יתרון (גם זה כמו שכבר רשמתי) אמנם זה בונוס נחמד שיש לך 2 כניסות על המסך עצמו ועוד 2 מוחבאים מתחתיו אבל זה שהם מפסיקים לפעול ברגע שאתה מכבה את המסך מהכפתור זה ממש הורס , אני אישית רציתי לחבר לשם את המקלט של העכבר האלחוטי כדי שכך הוא יהיה יותר במרכז החדר ויקלוט בכל החדר אבל אז גיליתי שכשאני מכבה את המסך בשביל לצפות בסרט מהטלויזיה אין לי בעצם עכבר.

הנדסת האנוש של הסטנד של המסך פשוט מעולה ואפילו יותר מזה.

יתרון רציני (בשבילי) זה תמיכה במתקני תליה בתקן VESA , אני אישית חושב שאתלה אותו על הקיר שנמצא כרגע מאחורי המסך מה שיתן לי את כל המקום שהסטנד תופס על השולחן.

יכולת סיבוב 180 מעלות , נחמד , לי זה לא נותן כלום .

המסך עצמו ביחס של 16:10 .

נראה גדול ומרשים בדיוק כמו שרציתי.

ולגבי התפריט שלו , עד עכשיו נראה ומרגיש מאד נוח לתפעול עם פיצ'ר מאד נחמד שמסמן לך על BAR כמה צריכת האנרגיה העכשוית של המסך.

זהו , זו ההתרשמות שלי מהמסך עד כה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההשקעה.

השאלה החשובה יותר - ואני לא בטוח אם תוכל לענות עליה- האם כדאי לקנות את המסך הזה או מספיק ה 2312. השאלה היא לא בנוגע לגודל אלא יותר בנוגע לאיכות בסרטים ובמשחקים.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי זמן ללכת ולקנות את המסך וכנראה שטוב שכך.

ראיתי כמה התייחסויות למסך הזה ונראה שהוא לא יצאים למשחקים.

תתסתכל על כמה פוסטים חדשים בפורום ותבין.

מה אתה אומר על זה אחרי הניסיון שלך במסך?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי זמן ללכת ולקנות את המסך וכנראה שטוב שכך.

ראיתי כמה התייחסויות למסך הזה ונראה שהוא לא יצאים למשחקים.

תתסתכל על כמה פוסטים חדשים בפורום ותבין.

מה אתה אומר על זה אחרי הניסיון שלך במסך?

תודה

עכשיו אחרי שהתחלתי לשחק קצת , אני יכול להגיד שאין לי מושג על מה מדובר ... לדעתי אחלה מסך , MW3 נראה מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ,

אמנם זה נכון ובאמת השחור הוא לא כמו של הגלקסי אס אבל יש לי בחדר מסך LCD של מסדרת bravia3 שהוא מסך ברמה מאד גבוהה וגם בו השחור בחושך נראה פחות או יותר כמו של המסך וגם בו יש קצת דליפה בצדדים... אין מה לעשות , זאת כנראה המחלה של ה LCD .. אני לא יודע איך זה ב LED.

אבל להגיד שזה מפריע לי באיזשהו אופן? לא נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...