המלצה למסך 22-23" עד 2K ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 22-23" עד 2K ש"ח

rotman

Recommended Posts

שלום לכולם ,

אני מעביר את המסך שלי הלאה (viewsonic vx922) ולכן אני מחפש לי מסך חדש.

ככל הנראה אלך על מסך רחב.

לא אכפת לי עובי המסך וגם לא עיצוב אחורי (קדמי דווקא דיי חשוב)

שימושים : בעיקר אינטרנט ויישומי אופיס , משחקים לעיתים רחוקות מאד כרגע , youtube וסטרימים אחרים.

חשוב לי מאד שהתמונה תהיה איכותית למרות שסרטים אני רואה על מסך הטלויזיה בחדר שוהא full HD .

חשוב גם שהמסך לא יהיה תנור חימום.

והכי חשוב , אמינות וחדשנות - אני בונה על המסך ל 3 שנים הקרובות...

חיבור מועדף - DVI בגלל שפורט ה כבר תפוס ע"י הטלוויזיה.

תודה רבה על העזרה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתקציב הזה אפשר גם למצוא מסכי 24" טובים מאוד.

אני פוחד ש 24" כבר יהיה גדול מדיי...

בהקשר ל 23" מה ההבדל בין ה M ל HM ?

והאם זהו המסך הטוב ביותר שאני יכול לקנות במסגרת התקציב שלי והדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אבל זה אינדיבידואלי, וההבדל בין 23" ו24" זניח. 23" 16:9 הוא בערך באותו רוחב כמו 24" 8:5 רק קצת פחות גבוה.

אני יושב כ60-70 ס"מ מה24" שלי. אבל יש אנשים שחושבים שלשבת 30-40 ס"מ זה יותר טוב (למרות שאני טוען שזה טוב רק אם אתה עיוור או רוצה להיות כזה). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אבל זה אינדיבידואלי, וההבדל בין 23" ו24" זניח. 23" 16:9 הוא בערך באותו רוחב כמו 24" 8:5 רק קצת פחות גבוה.

אני יושב כ60-70 ס"מ מה24" שלי. אבל יש אנשים שחושבים שלשבת 30-40 ס"מ זה יותר טוב (למרות שאני טוען שזה טוב רק אם אתה עיוור או רוצה להיות כזה). :)

ברגע שאחזור הביתה אבדוק מה המרחק ביני לבין המסך שלי וגם אבדוק את המידות של המסך ואיך הוא נכנס לי בחדר.

אכתוב פה הכל ותרשום לי את דעתך , האם כדאי לי ללכת על 23 או 24.

תודה רבה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה ,

עשיתי בדיקה והמרחק שלי מהמסך הוא באיזור ה 70-90 ס"מ , יותר מזה הבנתי שיש אפשרות לתלות את המסך על הקיר ואז אני יכול פשוט לתלות אותו על הקיר שכרגע יש לי מאחורי המסך.

עשיתי קצת חיפוש ביוטיוב על הדל 24 שהומלץ לי ומצאתי את הסרטון הנ"ל שהוא קצת מדאיג לא?

כמו כן , במידה ואלך על ה 24 , האם גם לגודל הזה המסך של הוא הטוב ביותר שאוכל למצוא בתקציב שלי (אני מדבר על יחס עלות תועלת כמובן)

תודה רבה על העזרה.

מעריך את זה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לבסוף, אחרי הקדיחה בפורום (שרשור מלפני כמה ימים), התחדשתי ב- U2412M, ואני סה"כ מרוצה. בתור מי שרגיל ל-2209WA (ועדיין רואה אותו בתדירות גבוהה כי יש עוד אחד כזה במשפחה), אוכל לומר שהתמונה סה"כ דומה מאוד. הצבעים ב2209WA כנראה טיפה טובים יותר, אם כי לא ראיתי את המסכים זה ליד זה, כך שייתכן שישנה הטיה פסיכולוגית שלי לטובתו, שכן לגביו אני יודע שמדובר בפנל 8 ביט, כאשר ל- U2412M יש פנל 6 ביט + FRC. כך או כך, לעניין הצבע, מדובר בFeel כללי דומה עד זהה. אחרי כיול לפי ההוראות ב- tftcentral.co.uk התמונה באמת נראית יוצא מן הכלל (יש שם הוראות מדוייקות לעניין הרכב צבעי היסוד), אם כי אני מעדיף אותה בהירה יותר (הם מכיילים את הבהירות ל- 35, שזה חשוך לטעמי). Out of the box הוא בהיר מידי, זה בטוח. מה ששופר בוודאות ב- U2412M הוא השחור. הוא אמנם אטום למדי ולא הכי מפורט (תחושה קצת כאילו ריססו ספריי שחור על המסך), אבל עומד בקנה אחד עם מסכי LED טובים מתחום הקולנוע הביתי בלי בעיה (אבל ממש לא ברמה של פלזמות טובות). בהשוואה ל- 2209WA השחורים טובים בהרבה (ל- WA לא היו שחורים בכלל). אז שווה את הכסף? חד משמעית כן. האם הוא עדיף על אחיו הקטן, ה- U2312HM? לדעתי כן. הוא לא רק אינץ' יותר באלכסון, אלא גם 16:10 ולא 16:9, מה שנותן תחושה של מסך גדול עוד יותר. הוא נותן תחושה של המון ספייס, מרגיש ענק (על שולחן, ממרחק של חצי מטר). האם שווה תוספת של 500-600 ש"ח? שכל אחד יעשה את החישוב שלו.

ומילת סיום: אנא, התרחקו מ- KSP. אתם תעשו לעצמכם טובה. כמעט קניתי שם את המסך, והיחס שקיבלתי שם, וכן חוסר ההגינות הבסיסי, הבריחו אותי. את הכסף שלי לא אשים שם לעולם.

זה אדם עם מזל בחיים

לאחר שבוע של שימוש במסך החדש, שמתי לב שקיימת תופעה של זליגת אור , כאשר הרקע הוא שחור (סמתי לב לזה רק היום , כאשר הרצתי על המסך סוף סוף סרט FHD).

מדובר בזליגת אור בפינה הימנית העליונה ובצד ימין באמצע.

התופעה הזו של "עננות" וזליגת אור ידוע לי ממסכי LED (טלוזיות) גם בעשרות אלפי שקלים (סמסונג LED C 7000) .

לי זה הורס את כל החוויה בצפייה בסרט / סדרה על גבי מסך המחשב.

במצבים אחרים (בהם כאמור הרקע אינו שחור) התמונה היא מדהימה ,חדה וחיה בצבעים שלה ,אבל מבחינתי זה BRAEK DEAL !

אשמח לשמוע חוויות מבעלי מסך זה ובכלל (קשה לי להאמין שניתן להפעיל "אחריות" או להחליף מסך במקרה זה), דרור.

זה אדם בלי מזל. לאחר תסכול רב החליפו לו את הצסך אבל הבעיה עדיין לא נפתרה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלמכור מסך דפוק ולקוות שהלקוח לא ישים לב או שהוא יוותר מראש כי אין כח לטירטור זה שירות טוב?

שירות זה after sell .

בכל מקרה , הזמנתי את המסך הזה ונקווה לטוב , כמעט כל הביקורות טובות... כנראה שיש סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המסך , בנתיים התרשמות דיי טובה.

המסך עבה יחסית למסכי LED החדשים שמוכרים

אבל כרגע החסרון הניכר ביותר הוא העובדה שפורטי ה של המסך מפסיקים לפעול כאשר מכבים את המסך אני לא ממש רואה בזה הגיון אבל מבחינתי זה אומר שאם אני רוצה לחבר לשם את המקלט של העכבר שלי , כשאני רואה סרט על הטלויזיה בחדר (אני חייב לכבות את המסך) אז העכבר שלי לא פועל.

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...