Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו גם אני מקבל את ההודעה You were disconnected from EA Online

wellcome to the club, סבלתי מהבעייה במשך כמה ימים, יש הרבה עם הבעייה הזאת מכל העולם, מופיע בפורומים של EA, אצלי מה שפתר את הבעייה היה פשוט החלפת הספק, עברתי מCCC ל 018, לא ניפתר, עברתי לבזק בינלאומי והבעייה ניפתרה. לפני כן ניסיתי מה שראיתי בפורומים שהציעו לעשות (ביטול UpNP ועוד כל מיני שטויות) ושום דבר לא עזר. דיברתי גם עם התמיכה של EA וכמובן שאין להם מושג.

אתמול אגב לא שיחקתי, אני מקווה שאני לא אגלה היום בערב שהבעייה חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לניתוקים גם קרה לי אבל הבנתי שזה בגלל שיוטורנט עבד והפריע

תנסו לסגור כל מה שמשתמש ברוחב פס לרבות הורדות

מישהו יוכל להסביר לי אם משתמשים בvoice ואיך? מדברים רק עם הסקווד?

אשמח להסבר קצר כי אני שחקן חדש יחסית

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בין לאומי :silly: . אני עדיין לא יודע אם זה עכשיו בעיה תמידית.

צודק ,היום הבעייה חזרה, שיחקתי 3 דקות בערך ועפתי.

עפתי גם מהאוריגין, ועכשיו אני לא מצליח להתחבר, כותב לי שהסיסמא לא נכונה. הסתכלתי בפורום הרישמי של התמיכה הטכנית, וראיתי שהרבה אנשים כרגע מקבלים מאוריגין את ההודעה שהסיסמא לא נכונה.

הודעה רישמית מ EA:

We´re getting reports that players are not being able to log on to . We´ve picked up the issue and are investigating.

We currently got no information about the length of the downtime or what caused it, but we are working on it.

לינק:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/forum/threadview/2832654347750520870/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ,היום הבעייה חזרה, שיחקתי 3 דקות בערך ועפתי.

עפתי גם מהאוריגין, ועכשיו אני לא מצליח להתחבר, כותב לי שהסיסמא לא נכונה. הסתכלתי בפורום הרישמי של התמיכה הטכנית, וראיתי שהרבה אנשים כרגע מקבלים מאוריגין את ההודעה שהסיסמא לא נכונה.

הודעה רישמית מ EA:

We´re getting reports that players are not being able to log on to . We´ve picked up the issue and are investigating.

We currently got no information about the length of the downtime or what caused it, but we are working on it.

לינק:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/forum/threadview/2832654347750520870/

היום נכנסתי לשחק 20 דקות והכל היה בסדר.הבעיה הזאת קופצת מתי שמתחשק לה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...