Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

בתור אחד שהיה וא בעיה עם המסך השחור בפאץ' הקודם,

אחרי הפאץ' החדש הבעיה חזרה והתיקון הוא אותו תיקון.

למי שלא יודע - בעלי CD-KEY רוסי יש בעיה של מסך שחור אחרי פאצ'ים חדשים וצריך להחליף שני קבצי שפה.

אז החלטתי לפרסם את הקבצים שעזרו לי בשביל אלה שיש להם את הבעיה.

http://www.multiupload.com/Y1AMDDVZ4T

מחליפים את הקבצים האלה לפי התיקיות שהם נמצאים בהם בתיקיית המשחק והכל עובד =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:facepalm:

הייתי אומר לך לפרמט כי זה אחד מאותם מקרים נדירים שאין לאף אחד מושג מה לעשות, אבל העצה הקודמת שלי לא עבדה אז שמישהו אחר יעשה זאת.

ניסית לעיין פה ? http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/view/2832654624694388054/

נכנסתי לשם וראיתי משהוא על הבעיות שהמשחק לא עולה

אבל דיברו שם על זה שצריך להוריד את ה TM

ואצלי אין בכלל TM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ראשית אם אתה עומד בדרישות המינימליות.

אם יש לך אנטיוירוס AVIRA תסיר אותה.

בנוסף, גם תאפשר בהגדרות פיירוול את כל מה שקשור למשחק

עזרה PL0X

בזמן האחרון בסוף כל משחק אחרי הניקוד. כשמתחיל סיבוב חדש כל מה שמופיע לי זה LOADING והריבוע המהבהב. וזה ממשיך ללא סוף ככה. >:

זה קורה לי בדיוק באותו מצב של מעבר בין מפות. לא כל הזמן אבל די הרבה לאחרונה.

לא מצאתי לזה פתרון :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה לי בדיוק באותו מצב של מעבר בין מפות. לא כל הזמן אבל די הרבה לאחרונה.

לא מצאתי לזה פתרון :-X

גם לי זה קרה, מעיון בפורומים של הבטלוג זה קורה לעוד הרבה אנשים, ומצאתי שם גם פתרון זמני.

פשוט בסוף כל סיבוב - כשמתחיל לעלות הלידרבורד וכל זה - תעשו minimize למסך ותחזירו אותו רק לאחר שהמפה הבאה מתחילה כבר לעלות. פתרון קצת מעצבן אבל לא מצאתי משהו יותר טוב, נקווה שיתקנו את זה בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 בעיות מאוד מעצבנות:

1. זמני הטעינה של המשחק (מה- Battlelog עד שנפתח המשחק וזמני העלייה של כל סיבוב) הורגים אותי , אני צריך לחכות כמה דקות טובות במצטבר עד שאני יכול להתחיל לשחק.

2. הרבה מאוד שרתים נותנים לי הודעות שגיאה שאני לא מצליח להתחבר.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 בעיות מאוד מעצבנות:

1. זמני הטעינה של המשחק (מה- Battlelog עד שנפתח המשחק וזמני העלייה של כל סיבוב) הורגים אותי , אני צריך לחכות כמה דקות טובות במצטבר עד שאני יכול להתחיל לשחק.

2. הרבה מאוד שרתים נותנים לי הודעות שגיאה שאני לא מצליח להתחבר.

רעיונות?

כייף לך

אני לא הצלחתי להפעיל את המשחק מאז שקיבלתי אותו וגם התמיכה של EA לא כול כך יודעים מה הבעיה לפי מה שאני רואה מהתשובות שלהם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עדכון קטן, לפני שלא הצלחתי להיכנס והתחילו כל הבעיות הכל עבד יפה, מתי התחילו הבעיות? כשהתקנתי דרייבר חדש. 11.11c.

מאז אני מקבל קיק ל0 דקות מפאנק באסטר, לא עזר כלום, שיחזור מערכת, שום דבר, פירמטתי, הורדתי מחדש, הכל עובד פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...