Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

חברים , לא קראתי את כל העשרים העמודים הקודמים אבל מה עושים עם הודעות שגיאה בהתחברות לשרתים :

Game disconnected: could not join server.

לוקח לי שעה למצוא איזה שרת נורמלי שאני יכול להתחבר אליו.

מכירים את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

נשמע כמו בעיות חיבור רשת, תנסה -

1) Check your Firewall Settings from windows.

2) Check any antivirus, disable it (just for try)

3) Check Upnp settings in task manager, and router.

If enabled or running stop it!

4) Check name and type of router Then go to http://portforward.com

Locate your Router/next page/ 3

Follow the step by step Manual.

( Beware dont use the Static Ip)Only if your IP changes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שעות בצ'ט של EA עם המדריכים

הצ'ט התנתק והבעיה לא ניפטרה

מה שכן זה שהם הביאו לי אלפי צעדים וכול פעם אחרי שסיימתי את הצעדים הייתי צריך להדליק ולכבות את המחשב

ואז היה בה לי מדריך אחר שאין לו מושג על מה מדובר והוא לא יכול לראות את השירשור האחרון והוא מביא עוד צעדים שלא מביאים לכלום

ואחריי כמה ימים טובים כאלה

אני באותה בעיה

למכירה BF3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שעות בצ'ט של EA עם המדריכים

הצ'ט התנתק והבעיה לא ניפטרה

מה שכן זה שהם הביאו לי אלפי צעדים וכול פעם אחרי שסיימתי את הצעדים הייתי צריך להדליק ולכבות את המחשב

ואז היה בה לי מדריך אחר שאין לו מושג על מה מדובר והוא לא יכול לראות את השירשור האחרון והוא מביא עוד צעדים שלא מביאים לכלום

ואחריי כמה ימים טובים כאלה

אני באותה בעיה

למכירה BF3

אני מציע לך לנסות לפרמט ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לנסות לפרמט ... :)

בסופו של דבר האיש בצ'ט אמר לי שהוא ניסה כול מה שהוא יכול והוא מעביר אותי לאנשים יותר מקצועיים שיענו לי תוך יומיים עד 3 ימים

אני לא יודע אם כדאי לפרמט

יש לי הרבה דברים על המחשב ולהתקין הכול מחדש זה כאב ראש רציני .... נראה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דבר ראשון אני מודה שלא קראתי את כל ה-21 עמודים אלה ריפרפתי..

ועכשיו: סוף סוף שמח וטוב לב רכשתי לי את באטלפילד 3 במחיר מלא (50 יורו) מאוריג'ין. נתתי לו לרדת והלכתי לישון.

כשהתעוררתי ההורדה הסתיימה ומלא התרגשות אני נכנס לבאטלוג כדי להפעיל את המולטי (בדרך התרגשותי נקטעה עם הפאנקבאסטר המעצבן..).

אך אבוי! המשחק לא עולה, בבאטלוג רשום Join Game ואני מחכה... אחרי חפירה בפורומים מצאתי איזה מדריך שדורש כמה שינוי ערכים ברג'יסטרי (להוריד את ה-TM מהשם) וזה עובד!!! אני מאוד נרגש מוצא סרבר עם פינג טוב ומתחיל לשחק.. אני אקצר ואומר שזמן המשחק שלי לא עלה על דקה - שתיים... המשחק פשוט קופא וכשלוחצים אסקייפ קורס לדפדפן..

מה שעשיתי עד כה:

תיקנתי את ההתקנה של השחק

עדכנתי את המשחק

התקנתי מחדש את אוריג'ין

בפעם האחרונה ששיחקתי גם קיבלתי שגיאה שקשורה בDirectX אני לא זוכר את כולה אבל היא אמרה משהו על גרפי שנגמר ושאני צריך כרטיס עם 512 מגה בייט מינימום.

הנה המפרט (עם יותר מ-512 מגה גראפי):

מעבד: Q8300 @ 3.0 GHZ

לוח אם: P43T-C51

כ.מסך: GTX 560Ti DS SC

זיכרון: 4GB G.SKIL 1066MHZ

מע' הפעלה: Win 7 Ultimate 32 Bit (אני יודע שלא כל ה-4 גיגה מנוצלים פשוט זה סיבוך להתקין מחדש..)

בתודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני שמח להגיד שהצלחתי לסדר את המשחק

לבד ! (בערך)

טוב אז ככה בפעם האחרונה שדיברתי עם התמיכה הם אמרו לי שצריך להתקין את המשחק על C ולא על D

אבל משום מה אוריגין היה מתקין אותו על D כול הזמן גם כשאומרים לו להתקין ב C

בפעם האחרונה שניסינו הוא אמר לי להזיז את המשחק מהמקום בו הוא נמצא ל C:\Program Files (x86)\Origin Games

הזזתי אותו לשם אבל אז אוריגין חשב שהמשחק לא מותקן בכלל ואז לא ידענו מה לעשות והתומך היפנה אותי לתמיכה אחרת

בניסיונות הקודמים שלי לסדר את המשחק נתקלתי במדריך הבא :

1) Goto the folder where Origin installed BF3 (C:\Program Files (x86)\Battlefield 3\ 3™) (thats where mine was installed)2) Rename the 3™ folder to 3 - (removing ™)3)Start regedit , browse to the following key : HKEY LOCAL MACHINE\SOFTWARE\WoW6432Node\EA GamesChange the GDFBinary & InstallDir paths to C:\Program Files (x86)\Battlefield 3\ 3 - again removing ™and it will launch fine

המדריך הזה בזמנו לא עזר

אבל זכרתי שראיתי שם שרשום גם את המיקום של המשחק שאוריגין ניגש אליו

אז נכנסתי ל regedit ושיניתי את המיקום שהיה למיקום החדש

לחצתי באוריגין על התקנת המשחק (המשחק זוהה תוך שניה ) ומאז זה עובד !!!!!!!!!!!

סוף סוף ....

בלי שום פירמוט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציק, יפה שפתרת את הבעיות, אבל מה שהציעו לך בתמיכה זה שטויות. אצלי באוריג'ין בכוונה הוגדר להתקין משחקים על מחצה D, כי C מיועדת לחלונות ותכניות והיא לא גדולה מדי. התקנתי כך MOH ו BF 3 ושניהם עובדים בלי תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים מעודכנים ?

זה קורה גם כשאתה משחק על הגדרות בינוניות?

כן, מעודכנים (290.36 זו בטא) שאני משחק על מדיום זה לא קורה, אבל מה שמאכזב זה שאני אמור להריץ על אולטרה.. :(

בקמפיין יכולתי גם לשחק אולטרה ב-FPS סביר+ אבל בד"כ שיחקתי על היי..

לפי מה שהבנתי הצ"ב לא ממש משמעותי ככה ש...

אבל כשאני משחק על היי טחרי כמה דקות זה קופא ואז יש לי את הארור שציינתי בהודעה הראשונה למרות שכשזה עוב את הדקה - שתיים על היי, ה-FPS טוב ולא מקרטע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...