Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

לי יש בעיה שב 60% מהפעמים שאני מתחיל משימה ב CAMPIGN, המצלמה מתחילה להסתחרר לכל כיוון.

היה לי את זה גם ב BFBC2, לא זוכר איך זה הסתדר.

ניסיתי לשחק עם ההגדרות של RAW MOUSE, לא ממש עוזר, לפעמים יציאה מהמשחק וכניסה מחדש מסדרת את העניין, אבל זה בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי עכשיו עם תוכנה בשם FRAPS ואני מקבל בין 40-65 שזה אחלה ועדיין אחרי ההתקנה של WIN 64 BIT אין יותר קריסות :yelclap: .

בMW3 אני מקבל בממוצע 45 אבל מרגיש שהמשחק זורם ולא מפריע לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שהכול בסדר אצלך. הנחתי שלא התייעצת כי המומחים בפורום לא נוטים להציע את GTX 580 כי זה כרטיס עם יחס מחיר מול תועלת פחות מוצלח מ GTX 570. אבל אם החלטת לא לקחת את מערך כרטיסים, שאני נראה לי גם לא הייתי הולך על זה, אז עשית נכון. :)

אני רואה שמצאת את FRAPS ו FPS שלך טוב. תהנה מהמשחק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק המקורי והקמפיין עובד כמו שצריך אבל כשאני מנסה להכנס לסרבר דרך הבאטל-לוג האוריג'ין נותן שגיאה:"launching game error" והמשחק עצמו נפתח וטוען אך לא מתחבר למשחק עד שיש connection out בבאטל-לוג,משהו יודע איך לפתור את הבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תעזרו לי לא יוצא לי לשחק אפילו 5 דקות זה מתנתק ו YOU WHERE DISCONECTED FROM EA ONLINE

נישיתי כבר הכל פורטים UPNP מנותק (אין לי ראוטר רק מודם) התכנתי את המשחק מחדש 10 פעם , FIREWALL מנותק לא עוזר כלום

יש פה למישהו את הבעיה הזאת ? עם לא איזה ספקית תשתית ראוטר או מודם יש לכם ?

פשוט מנסה להבין מה יכולה להיות הבעיה כי יש כאלה שאין להם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...